Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 21 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 28 påmeldte lag.

Egersund OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Egersund OK 1Ungdomstafett
A
 Alexander Horpestad223933
B
 Julie Puntervold204767
C
 Sindre Skeie Petterson195800

Ganddal IL (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Ganddal IL 1Lagskonkuranse
1Peder Orstad212951
 
2Karen Orstad206299
 
3
 
Ganddal IL 1Ungdomstafett
AElias Eidsvåg234016
 
BAndreas Nybak Urdal188800
 
CMarkus Andreas Breivold212938
 
Ganddal IL 2Ungdomstafett
AØyvind Lamark195846
 
BThomas Barvik Mæland211775
 
COle Kristian Taksdal188960
 Ingrid Lamark174736
Ganddal IL 3Ungdomstafett
AÅsmund Lauritz Vaaland225494
 
BAnna Taksdal188955
 
CTobias Rødde197866
 

Sandnes IL (Rogaland) (13)

NavnKlasseLagoppstilling
Sandnes IL (Rogaland) 1Lagskonkuranse
1Vebjørn Oftedal
 Thomas Duncan224935
2Oliver Duncan224888
 
3Emil Wathne Thingbø161991
 
Sandnes IL (Rogaland) 2Lagskonkuranse
1Selma Johanne Skiri Mosbakk
 
2Sonja Bakkevold
 Eliah Haus-Reve225195
3Håkon Berge
 Aslak Wathne
Sandnes IL (Rogaland) 3Lagskonkuranse
1
 
2
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 4Lagskonkuranse
1Ingeborg Roth Aarskog
 Marta Bakkevold
2Frida Richter195929
 
3Sarah Jongenburger
 
Sandnes IL (Rogaland) 5Lagskonkuranse
1Jone Valdal
 
2Jonas Vistnes Myklebost505817
 
3Amalie Wathne Thingbø
 
Sandnes IL (Rogaland) 6Lagskonkuranse
1Mari Richter501267
 Idar Jongenburger204554
2Alva Christiansen195899
 
3Oda Fjermestad Helgesen189114
 
Sandnes IL (Rogaland) 7Lagskonkuranse
1Arnfinn Solheim206522
 William Tønnesen Lundberg224943
2Erling Molvik Jørgensen223970
 
3Vegard Berge212329
 
Sandnes IL (Rogaland) 8Lagskonkuranse
1Lars Oftedal
 Finlay Duncan
2Tormod Levang223519
 
3Eskil Berge
 
Sandnes IL (Rogaland) 1Ungdomstafett
AAndreas Vistnes Myklebost223698
 
BSimon Fjermestad Helgesen223525
 
CKaja Peikli181460
 
Sandnes IL (Rogaland) 2Ungdomstafett
ABjørnar Peikli181492
 
BEvelyn Fernandes Nødland223561
 
CKalle Jongenburger189038
 
Sandnes IL (Rogaland) 3Ungdomstafett
AStian Haugvaldstad211139
 
BSelma Lothine Fridheim Torp212133
 
CMarkus Richter501266
 
Sandnes IL (Rogaland) 4Ungdomstafett
AGustav Levang201921
 
BMelvin Jongenburger204570
 Marte Roth Aarskog224216
CThomas Valdal211799
 
Sandnes IL (Rogaland) 5Ungdomstafett
AOla Wathne Thingbø184394
 
BGabriel Årsvoll201920
 
CJulie Aksland502999
 

Stavanger Orienteringsklubb (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Stavanger Orienteringsklubb 1Lagskonkuranse
1Bjørnar Sydnes Risa169767
 Johannes Fenne221346
2
 Ulrik Fenne
3
 
Stavanger Orienteringsklubb 2Lagskonkuranse
1
 
2
 
3
 
Stavanger Orienteringsklubb 3Lagskonkuranse
1
 Klara Espedal Simonsen189020
2
 Åsne Myklebost Torgersen213056
3
 Peter Sæbbø227048
Stavanger Orienteringsklubb 1Ungdomstafett
AEmma Sydnes Risa169780
 
B
 
C
 Vilde Margrethe Sæbbø207851
Stavanger Orienteringsklubb 2Ungdomstafett
AElise Sydnes Risa171900
 
BDina Torgersen207648
 
CSara Nystrøm Olsen211735
 
Stavanger Orienteringsklubb 3Ungdomstafett
A
 Oda Sørli Ronæss66801
B
 Solveig Nicolaysen
C
 Arne Jacob Nystrøm Olsen195833

Ålgård Orientering (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Ålgård Orientering 1Lagskonkuranse
1Vetle Laugaland212196
 Brage Laugaland212527
2Maren Oftedal212181
 
3Ella Nesset Ravndal212518
 
Ålgård Orientering 2Lagskonkuranse
1Eiril Laugaland222286
 Synne Martby Martby_Skogsholm
2Tirill Martby Martby_Skogsholm
 
3Nils Oskar Amdal
 Lotte Sletvold
Ålgård Orientering 3Lagskonkuranse
1Knut Halvor Amdal225585
 
2Livar Oftedal212199
 
3Tobias Sletvold223829
 Oskar Sletvold223867
Ålgård Orientering 1Ungdomstafett
A
 
BNora Byrkjedal Levang189169
 
CAlida Oftedal212629
 

Annonser

IOF Eventor