Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03)
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 8 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 466 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Magnus LestebergKongsberg OL
Mathis RenardKongsberg OL209723
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL199369

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olea Heggem EngebakkenLarvik OK215580
June HestadSkien OK224150
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Silje Andresen SkotteFossum IF225571

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Annika van RaaijHedrum OL187291
Elise RenardKongsberg OL238174
Adele TeigenKongsberg OL204618
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eileen BjanesTyrving IL210911
Ragnhild Blom-HagenFossum IF177485
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenTyrving IL211334
Gunde TumelionisFossum IF228473
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Sunniva VienaRingerike OL61056

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie SkjønhaugFet OL213705

D 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BrendeFossum IF504582
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Iris HolstTyrving IL181925
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Lise StrømSandefjord OK207893
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri MoholthKongsberg OL180239
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284

D 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Linda BrathagenLarvik OK224262
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Susanne StrømHedrum OL173293
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL130711

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Katherine EstepKonnerud IL166935
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Inger MørkSandefjord OK187238
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D 17-20 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Christine HoenEiker OL192291
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenTyrving IL200361
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Hanna NysæterSkien OK201437
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Synne SkjærsteinTyrving IL502453
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Tale StrandKongsberg OL504515
Elise StørenBø OL203364
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Lene Godager KaasBækkelagets SK500299
Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL216175
Louise OramBækkelagets SK197974
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Astri Marie RemmePorsgrunn OL92304
Celine RenardKongsberg OL201981
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Linda FredhOK Moss184147
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Kari StrandKongsberg OL504502
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Hanne WoldOK Moss96146

D 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne Lene BergOK Skeidi504572
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Åse NysæterSkien OK184475
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Kristin SandvenNotodden OL182001
Liv SchjervenLardal OL82130
Nora SkauenTyrving IL182125
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn504571
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Marianne SpanliLierbygda OL187106

D 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Helga PeveriEiker OL216757
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Margit Ryen SteenBø OL80353
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Synnøve DalvaBø OL88670

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Jon StrandKongsberg OL183843

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Niclas GunnerødStokke IL223980
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Mats JohnsenSturla, IF212035
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Gaute NysæterSkien OK170884
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Ask Felland SætnanFossum IF211804

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF502376
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Oliver NilsenFossum IF213244
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik Schia LøeNotodden OL89009
Henrik WoldeneFossum IF411520

H 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF212353
Erlend BørliFossum IF504152
Vetle DrageKongsberg OL502338
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel KatlaFossum IF203103
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Kristian StrømNydalens SK211176
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BrathagenLarvik OK224452
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Jostein EriksenLarvik OK211539
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Øystein NæssKjose IL98184
Per Anders RemmePorsgrunn OL92303
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Arnfinn SørumSkien OK503910

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-20 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Ole FlaattenOK Skeidi91505
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK501323
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Tord StrandKongsberg OL183842
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Lars BaklidKonnerud IL220872
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Morten FismenFossum IF152306
Morten FredhOK Moss208419
Robert FredriksenNotodden OL502352
Helge GisholtOK Skeidi238122
Erlend GjestrumHedrum OL178647
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Torstein HoleNydalens SK197809
Haakon IngvaldsenKamrat och Idrottsforeningen KIF91484
Christian JomaasFossum IF501016
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Steinar LandeBø OL227677
Eirik LarsenSkien OK222237
Jarle LysnesHedrum OL203389
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Damien RenardKongsberg OL201971
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Geir HestadSkien OK197109
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Ola LestebergKongsberg OL211224
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn Blom-hagenFossum IF203011
Atle BorgersenHedrum OL203672
Håkon BørliFossum IF191200
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Kyrre GranFet OL180192
Geir HoffTyrving IL401113
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
André JægtvikKonnerud IL500282
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Ian RingheimOL Trollo204716
Tor RingstadHedrum OL172259
Espen RøsteKongsberg OL204757
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Torgeir SkjønhaugFet OL201984
Odd StrandKongsberg OL501473
Atle StrømHedrum OL150454
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Geir BråtenVegårshei IL181985
Roar ByeModum OL193869
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten HamreIL Hauken89505
Tore HoffTyrving IL502468
Håkon JendalFossum IF214746
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681
Are KristiansenTyrving IL502380
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Arild StorheimKongsberg OL500592
Per Einar StrømHedrum OL221210
Rune SørensenSturla, IF189047
Juha VienaRingerike OL61055
Atle WølloKongsberg OL177837

H 55- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Harald BergeLøten o-lag224526
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Tormod BøeFossum IF501470
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Inge GlittumOK Skeidi190985
Martin GranlyLillomarka OL181270
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Eivind HoffTyrving IL221325
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Are NjåsteinTyrving IL206550
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Harald OmlandSkien OK184463
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Harald HoviSkien OK239501
Rune LaurantsenSkien OK114912
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Martin NaufHedrum OL182122
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SteenBø OL80354
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn80458

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Arne LandeBø OL504467
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Steinar RuudKonnerud IL210997
Harald WibyeOK Moss205396
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd GunbjørnsenKonnerud IL186282
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

A-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL502924
Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL222689
Einar KlavenesSandefjord OK199378

B-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm217390
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Hanne BrendeFossum IF165993
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Knut GjoneSandefjord OK223921
Egil Christopher HoenEiker OL234853
Eilef LandsverkSkien OK235929
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Turid VongravenSkien OK185624

C-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Katrine SolbakkenTyrving IL217553
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn

Annonser

IOF Eventor