Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 7 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 15-16502244
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14504032
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50-504450
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 17-20500286
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD 11-12202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbDirekte B501115
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 15-16501113

Fossum IF (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IFH 11-12211772
Harald BakkeFossum IFH 40-89475
Julie BakkeFossum IFD 17-20186910
Katrine BakkeFossum IFD 40-89476
Marius BakkeFossum IFH 15-16186911
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-20197879
Mari BrendeFossum IFD 15-16504582
Erlend BørliFossum IFH 15-16504152
Håkon BørliFossum IFH 40-191200
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-14504706
Sondre Zahl HagenFossum IFH 15-16504809
Nils HæstadFossum IFH 60-191375
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD 15-16179910
Håkon JendalFossum IFH 50-214746
Christian JomaasFossum IFH 50-501016
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-20501015
Karianne KatlaFossum IFD 40-202987
Mikkel KatlaFossum IFH 15-16203103
Pernille KatlaFossum IFD 17-20191341
Philip Lehmann RomørenFossum IFH 13-14211812
Emil StørmerFossum IFH 17-20214741
Leif StørmerFossum IFH 21-203638
Oskar StørmerFossum IFH 21-209002
Ask Felland SætnanFossum IFH 11-12211804
Birk Felland SætnanFossum IFH 15-16213433
Knut Jostein SætnanFossum IFH 40-193630
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 60-195814

Fredrikstad SK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKD 15-16212317
Thomas BlomkvistFredrikstad SKH 15-16500601
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKD -10212303
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 11-12202093
Jenny DanevadFredrikstad SKD 11-12193091
Bendik EliassenFredrikstad SKH 17-20500903
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKD 15-16213374
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKH 11-12213250
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 15-16503979
Eirik ImrikFredrikstad SKH 17-20181972
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-20500116
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD 13-14212091
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 17-20183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH 17-20190325
Sivert PoppeFredrikstad SKH 15-16192398
Aksel SolbergFredrikstad SKN-åpen61941
Isak SolbergFredrikstad SKH -10213164
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKD 13-14212552
Ingrid SteinslandFredrikstad SKD 11-12212127
Ludvik SætherFredrikstad SKH 13-14212630
Embla ØvretveitFredrikstad SKD 15-16212390

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 17-20187124

Gimle IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Willy GrønstadGimle IFH 70-192646

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind SørlieHadeland OLH 60-215505

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Axel GranHalden SKH 50-181471
Sigrid Schmitt GranHalden SKD 11-12213211

Haugesund IL Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Tore Ruset AlneHaugesund IL OrienteringH 17-20217877
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 17-20229677

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 60-199744

Heming Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50-196876
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 50-196768
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 17-20192628
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 13-14197921
Einar ØstvoldHeming OrienteringH 13-14197959
Live ØstvoldHeming OrienteringD 15-16181518

IF Hagen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joachim FribergIF HagenH 50-

IK Grane Arendal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 15-16186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 15-16222250
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringD 13-14206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH 40-192904

Indre Østfold OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Betina ArnesenIndre Østfold OKN-åpen229692
Vegar ArnesenIndre Østfold OKH 21-504607
Bent GalborgenIndre Østfold OKH 60-229740
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKH 40-145134
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKD 15-16187069
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKD 13-14187218
Kent KopperudIndre Østfold OKH 40-179968
Bente LineIndre Østfold OKD 50-190571
Sture OttesenIndre Østfold OKH 60-500917
Anne SørumIndre Østfold OKD 60-500607
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKH 40-504391

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLH 50-220722
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLDirekte B160809

Kongsberg OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind MyhreKongsberg OLH 60-502355
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 50-222089
Hilde StorløkkenKongsberg OLD 50-216985

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-20192570
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-181855

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 15-16217355

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kim Farnes HansenLierbygda OLH 50-201500
Gunhild HennumLierbygda OLD 50-207531

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OLN-åpen193883

Måren OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 50-400598
Audun BjerknesMåren OKH 40-501317
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKH 13-14192432
Morten KarlsenMåren OKH 50-400006

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen Gløgård StensrudNittedal OLH 13-14500506
Christian GløgårdNittedal OLH 40-500396

Nydalens SK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-14210600
Helena AxelssonNydalens SKD 40-224261
Kjetil EspedalNydalens SKH 50-501369
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD 13-14202993
Tobias EspedalNydalens SKH 15-16501469
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-20502959
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKD 50-502960
Vegard HaldenNydalens SKH 50-502958
Torstein HoleNydalens SKH 40-197809
Isak JonssonNydalens SKH 17-20502695
Maria JonssonNydalens SKD 50-224623
Sören JonssonNydalens SKH 60-224523
Emilie WestinNydalens SKD 17-20203458
Ragne WiklundNydalens SKD 17-20501588

OK Moss (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Rostveit ElmiOK MossH -10217748
Linda FredhOK MossD 40-184147
Morten FredhOK MossH 21-208419
Roy GjerdingOK MossH 60-504397
Aurora GjølsjøOK MossD 17-20505166
Hallvard KorenOK MossH 40-504468
Harald LundhaugOK MossH 70-201916
Thomas RoskifteOK MossH 40-501165
Erle Elise WoldOK MossD 11-12212076
Hanne WoldOK MossD 40-96146
Julie Sophie WoldOK MossD 13-14213225

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegnH 60-144214

Oppsal Orientering (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi BjordalOppsal OrienteringD 40-89470
Tina KallesonOppsal OrienteringD 15-16206498
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 17-20504480
Arnhild KroghOppsal OrienteringD 40-203404
Jonas KroghOppsal OrienteringH 13-14504807
Roar PedersenOppsal OrienteringH 50-505271
Sigurd RødnesOppsal OrienteringH 13-14183906
Katrine Bjordal VegganOppsal OrienteringD 13-14203807
Snorre VegganOppsal OrienteringH 40-89471

Porsgrunn OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLH 50-222625
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-20203386
Hilde VassendPorsgrunn OLD 40-203385

Raumar Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar OrienteringD 50-172936
Jan SveenRaumar OrienteringH 60-501365

Sandefjord OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OKH 15-16211220
Hans Gøran BjørkSandefjord OKDirekte B199487
Josephine Lin BjørkSandefjord OKN-åpen157982
Mai Britt BjørkSandefjord OKDirekte A188443
Theodor BjørkSandefjord OKH 13-14213504

Sandnes IL (Rogaland) (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-96736
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H 40-213115

Sarpsborg OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marikken ChristensenSarpsborg OLD13-16C167062
Hans HusebySarpsborg OLH 60-229443
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD 15-16500281
Ole IngesenSarpsborg OLH 50-144609
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD 50-197788
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLH 60-94056

Stavanger Orienteringsklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 15-16211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 15-16207851
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 15-16207648
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-20211766

Stokke IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke ILH 60-197800
Inger NergaardStokke ILD 60-198006

Tyrving IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mina JørgensenTyrving ILD 17-20200361
Are NjåsteinTyrving ILH 50-206550
Marianne NjåsteinTyrving ILD 50-221144

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OLDirekte B185937
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 13-14185942
Kjell Einar AndersenVarteig OLH 50-234870
Elsie BrenneVarteig OLDirekte A222551

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-222337
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 50-91575

Annonser

IOF Eventor