Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til EM testløp mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: EM testløp mellom
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Norges Orienteringsforbund
Dato: lørdag 7 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 188 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 21-502140, 3567633
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 21-500222, 3801305
Synne StrandAsker SkiklubbD 21-500265, 3847712

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 21-195919, 3662723
Ingeborg EideByåsen ILD 21-199727, 3801479

Bækkelagets SK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Felix BreitschädelBækkelagets SKH 21-210150
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21-208706, 3885290
Vetle ChristiansenBækkelagets SKH 21-217084, 3227139
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKH 21-483040
Svend Sondre FrøshaugBækkelagets SKH 21-111760
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21-501217, 3781937
Eskil Sande GullordBækkelagets SKH 21-3810165, 186014
Magne JutulstadBækkelagets SKH 21-221404, 3227857
Wolfgang KampelBækkelagets SKH 21-500597
Håvard MyhreBækkelagets SKH 21-198915
Eirik RustadBækkelagets SKH 21-184454, 3040284
Martin SchälliBækkelagets SKH 21-3780459, 191456
Ralph StreetBækkelagets SKH 21-502673, 3904521

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine BergliaEiker OLD 21-3597481, 208169

Fossum IF (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-3884384, 500294
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 21-197990, 3624384
Martin Borge HeirFossum IFH 21-174826, 3393634
Erling HjermstadFossum IFH 21-190677, 3903523
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21-502915, 3389483
Øyvind HjermstadFossum IFH 21-221133, 3849346
Pernille KatlaFossum IFD 21-191341, 3861374
Einar MelsomFossum IFH 21-183652, 3701208
Julie StørmerFossum IFD 21-211996, 3154374

Fredrikstad SK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SKH 21-187227, 3598331
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 21-500116, 3640158
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKH 21-237785, 3621919
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SKD 21-237786, 3620903
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKH 21-192303, 3597515
Mattias KarlssonFredrikstad SKH 21-210109, 3620762
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKD 21-504149
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 21-3693843, 501366
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 21-189932, 3621448
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-180916, 3597986
Marie OlaussenFredrikstad SKD 21-196727, 3598117
Anders SkarholtFredrikstad SKH 21-
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKH 21-500298, 3885191
Torben Christian WendlerFredrikstad SKH 21-210721, 3352408
Sindre ØsthagenFredrikstad SKH 21-206555, 3620721

Freidig (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mattis HoltFreidigH 21-179878, 3597143
Sindre JohannessenFreidigH 21-181960, 3693868
Albin LillieströmFreidigH 21-203495
Lars OwrenFreidigH 21-160424, 3891116

Frol IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Isak BergsetFrol ILH 21-3599297, 225930
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21-502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol ILH 21-3623873, 190906
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600, 3585916
Paul SirumFrol ILH 21-211470, 3598240
Yngve SkogstadFrol ILH 21-502895, 3817269
Stian SundsvikFrol ILH 21-234909, 3691508
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21-206562, 3230364

Halden SK (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karoline AuneHalden SKD 21-3708542, 194816
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 21-182000, 3694023
Erlend BrendstuenHalden SKH 21-195770
Elias Bäcklund EkvallHalden SKH 21-504666
Alexander ChepelinHalden SKH 21-
Magne DæhliHalden SKH 21-500302, 3884376
Fredrik EliassonHalden SKH 21-501314, 3606811
Bodil HelgerudHalden SKD 21-3597184, 505183
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-207805, 3596749
Niels Christian HellerudHalden SKH 21-206905, 3640208
Markus HolterHalden SKH 21-222454, 3597333
Lizzie InghamHalden SKD 21-3666054, 216466
Eva JurenikovaHalden SKD 21-184340, 3693496
Agnes LeoHalden SKD 21-504590
Lone Malmgren MolstadHalden SKD 21-226193, 3835212
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKH 21-504573
Mats NordbrødenHalden SKH 21-184943, 3780855
Matthieu PuechHalden SKH 21-209924
Jo ShepherdHalden SKD 21-85408, 3775889
Kine Hallan SteiwerHalden SKD 21-181110, 3620606
Emil WingstedtHalden SKH 21-208496, 3693660
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKH 21-3620341, 500258

Heming Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 21-226304, 3884848
Kasper FosserHeming OrienteringH 21-195708, 3662384
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 21-192628, 3885118

Høydalsmo IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILH 21-504517, 3910403

IF Hagen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alicia FribergIF HagenD 21-51612

IL Leik (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oskar AndrénIL LeikH 21-504684
Andreas SølbergIL LeikH 21-216649, 3641958

IL Tyrving (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Solveig BlandkjennIL TyrvingD 21-97984, 3604337
Bjørn EkebergIL TyrvingH 21-500261, 3598083
Gunnar A FiskumIL TyrvingH 21-3619483, 502467
Linn HokholtIL TyrvingD 21-214837, 3597572
Styrk Hundseid KamsvågIL TyrvingH 21-199496, 3401817
Ivar LundanesIL TyrvingH 21-200904, 3596327
Jim Øystein NybråtenIL TyrvingH 21-220737, 3615903
Torgeir NørbechIL TyrvingH 21-500257, 3614930
Vegard RuttenborgIL TyrvingH 21-177243, 3615994
Vegard Brun SagaIL TyrvingH 21-207865, 3625233
Oda J SikkelandIL TyrvingD 21-501590, 3577988
Erik ThorssonIL TyrvingH 21-488246
Ida TiltnesIL TyrvingD 21-159511, 3868874

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingjerd MyhreKongsberg OLD 21-502878, 3864535

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 21-201651, 3596343
Aslak HeimdalKonnerud ILH 21-192570, 3819083

Kristiansand OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21-197997, 3815594
Vegard DanielsenKristiansand OKH 21-230085, 3621273
Gaute FriestadKristiansand OKH 21-504430, 3608957
Morten JørgensenKristiansand OKH 21-221391, 3591039
Håvard WedegeKristiansand OKH 21-206479, 3661774

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Runa FremstadLarvik OKD 21-216870, 3598265

Lillomarka OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OLD 21-502886, 3885613
Peter HodkinsonLillomarka OLH 21-223228, 3414067
Nicholas OskarssonLillomarka OLH 21-200090, 3591153
Delphine PoirotLillomarka OLD 21-502044
Matthew SpeakeLillomarka OLH 21-204099, 3618659

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21-236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21-501130, 3918398

NTNUI (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUID 21-210053, 3781291
Jonas Madslien BakkenNTNUIH 21-181989, 3697851
Håkon Raadal BjørloNTNUIH 21-182103, 3608270
Jonas Klausen EspedalNTNUIH 21-211434, 3621158
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21-193890, 3785045
Erik GustafssonNTNUIH 21-169149, 3773439
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21-504689, 3255163
Audun HeimdalNTNUIH 21-183721, 3917200
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIH 21-184997, 3701604
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUID 21-501834, 3623527
Karen Oline KolstadNTNUID 21-212749, 3598497
Olai Stensland LillevoldNTNUIH 21-196772, 3588829
Ingrid LundanesNTNUID 21-235111, 3594934
Vilde MalmeiNTNUID 21-207629
Henry McNultyNTNUIH 21-220185
Marit Melby JacobsenNTNUID 21-195885, 3631058
Elias T. MølnvikNTNUIH 21-211647, 3870714
Peter NordbrødenNTNUIH 21-184944, 3671427
Anders Felde OlaussenNTNUIH 21-182081, 3599248
Sverre Bang StøengNTNUIH 21-220919, 3426418
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIH 21-205770, 3597531
Åsne Skram TrømborgNTNUID 21-180127, 3709573
Anna UlvensøenNTNUID 21-182140, 3673902
Ingunn Egeberg VáriNTNUID 21-3586823, 501086
Tonje VassendNTNUID 21-3587961, 191267
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIH 21-222552, 3949302

Nydalens SK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SKH 21-500301, 3865136
Anders BjergaardNydalens SKH 21-221214, 3885142
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 21-227567, 3498441
Alan CherryNydalens SKH 21-200459, 3860467
Marianne DæhliNydalens SKD 21-221273, 3618022
Henrik EijsinkNydalens SKH 21-503558, 3603875
Øyvind EngerNydalens SKH 21-160828, 3597754
Håvard HagaNydalens SKH 21-502921, 3782182
Sigur HeggedalNydalens SKH 21-202187, 3624640
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKH 21-3776093, 200010
Elias JonssonNydalens SKH 21-203274, 3917549
Tone Bergerud LyeNydalens SKD 21-3710910, 192575
Anders NordbergNydalens SKH 21-181232, 3793700
Anne M Hausken NordbergNydalens SKD 21-500293, 3885209
Sverre Turter SandvoldNydalens SKH 21-182072, 3120912
Jan ShanelNydalens SKH 21-504452, 3942091
Jostein TandbergNydalens SKH 21-502575, 3880846
Siri UlvestadNydalens SKD 21-504622, 3699345
Anders VisterNydalens SKH 21-209926, 3597804
Emilie WestinNydalens SKD 21-3879020, 203458
Ragne WiklundNydalens SKD 21-501588, 3869583

OAHK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kin Kwan KwokOAHKH 21-
Wing Chung TamOAHKH 21-171506

Ok Kåre (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisa RisbyOk KåreD 21-3554425, 199991

OK Lokomotiva Pardubice (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Adam WanekOK Lokomotiva PardubiceH 21-

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian SchiveOK MossH 21-207789

OK Ravinen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanna HänströmOK RavinenD 21-505057

Oppsal Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav Johannes DeelstraOppsal OrienteringH 21-3885076, 503256
Vigdis HobølOppsal OrienteringD 21-221436
Kristoffer Fiane PedersenOppsal OrienteringH 21-208696, 3624194
Ola Marius PedersenOppsal OrienteringH 21-503928
Thomas RuudOppsal OrienteringH 21-173305
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 21-183908, 3621075
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal OrienteringH 21-158052, 158052
Are WigaardOppsal OrienteringH 21-214979, 3626850

Paimion Rasti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Marie Næss BjørgulPaimion RastiD 21-500306, 3884012

Raumar Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar OrienteringH 21-221058, 3720000
Silje Ekroll JahrenRaumar OrienteringD 21-500307, 3885126

Rehns BK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Göran WinbladRehns BKH 21-209717

Røyken OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Drange RuudRøyken OLH 21-502540
Line Drange RuudRøyken OLD 21-193703

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 21-181468

Stora Tuna OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stepan MudrakStora Tuna OKH 21-

Turun Metsänkävijät (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling SommerfeldtTurun MetsänkävijätH 21-504114, 3732500

Varegg Fleridrett (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21-181016, 3709318
Oskar RøenVaregg FleridrettH 21-204561, 3778263
Håkon Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21-3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21-204669, 3588761

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond KortnerØstmarka OKH 21-181802, 3625613

Annonser

IOF Eventor