Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til EM testløp mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: EM testløp mellom
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Norges Orienteringsforbund
Dato: lørdag 7 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 21- (126)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3567633
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Oskar AndrénIL Leik504684
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3884848
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989, 3697851
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Anders BjergaardNydalens SK221214, 3885142
Håkon Raadal BjørloNTNUI182103, 3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Felix BreitschädelBækkelagets SK210150
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517, 3910403
Elias Bäcklund EkvallHalden SK504666
Alexander ChepelinHalden SK
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3227139
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256, 3885076
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 3603875
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 3598083
Fredrik EliassonHalden SK501314, 3606811
Øyvind EngerNydalens SK160828, 3597754
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434, 3621158
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK3598331, 187227
Gunnar A FiskumTyrving IL3619483, 502467
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Gaute FriestadKristiansand OK504430, 3608957
Svend Sondre FrøshaugBækkelagets SK111760
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014, 3810165
Erik GustafssonNTNUI169149, 3773439
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Sigur HeggedalNydalens SK202187, 3624640
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Peter HodkinsonLillomarka OL223228, 3414067
Mattis HoltFreidig179878, 3597143
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Sindre JohannessenFreidig181960, 3693868
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Elias JonssonNydalens SK203274, 3917549
Magne JutulstadBækkelagets SK221404, 3227857
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785, 3621919
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496, 3401817
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK3597515, 192303
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109, 3620762
Trond KortnerØstmarka OK181802, 3625613
Kin Kwan KwokOAHK
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Albin LillieströmFreidig203495
Ivar LundanesTyrving IL200904, 3596327
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Henry McNultyNTNUI220185
Einar MelsomFossum IF183652, 3701208
Stepan MudrakStora Tuna OK
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Mats NordbrødenHalden SK184943, 3780855
Peter NordbrødenNTNUI184944, 3671427
Jim Øystein NybråtenTyrving IL220737, 3615903
Torgeir NørbechTyrving IL500257, 3614930
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Lars OwrenFreidig160424, 3891116
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696, 3624194
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Matthieu PuechHalden SK209924
Eirik RustadBækkelagets SK184454, 3040284
Vegard RuttenborgTyrving IL177243, 3615994
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Thomas RuudOppsal Orientering173305
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263, 204561
Vegard Brun SagaTyrving IL207865, 3625233
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072, 3120912
Christian SchiveOK Moss207789
Martin SchälliBækkelagets SK191456, 3780459
Jan ShanelNydalens SK504452, 3942091
Paul SirumFrol IL211470, 3598240
Anders SkarholtFredrikstad SK
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114, 3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL204099, 3618659
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK500298, 3885191
Ralph StreetBækkelagets SK502673, 3904521
Sverre Bang StøengNTNUI220919, 3426418
Stian SundsvikFrol IL234909, 3691508
Andreas SølbergIL Leik216649, 3641958
Wing Chung TamOAHK171506
Jostein TandbergNydalens SK3880846, 502575
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Erik ThorssonTyrving IL488246
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering158052, 158052
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Adam WanekOK Lokomotiva Pardubice
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721, 3352408
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett202199, 3777596
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850
Göran WinbladRehns BK209717
Emil WingstedtHalden SK208496, 3693660
Sindre ØsthagenFredrikstad SK206555, 3620721
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor