Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til EM testløp mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: EM testløp mellom
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Norges Orienteringsforbund
Dato: lørdag 7 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 21- (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti500306, 3884012
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Solveig BlandkjennIL Tyrving97984, 3604337
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Marianne DæhliNydalens SK221273, 3618022
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Alicia FribergIF Hagen51612
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 501217
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Bodil HelgerudHalden SK505183, 3597184
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Linn HokholtIL Tyrving214837, 3597572
Hanna HänströmOK Ravinen505057
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Lizzie InghamHalden SK216466, 3666054
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3885118, 192628
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering500307, 3885126
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786, 3620903
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3623527
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Agnes LeoHalden SK504590
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Lone Malmgren MolstadHalden SK3835212, 226193
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932, 3621448
Marit Melby JacobsenNTNUI195885, 3631058
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Lisa RisbyOk Kåre199991, 3554425
Line Drange RuudRøyken OL193703
Jo ShepherdHalden SK85408, 3775889
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Julie StørmerFossum IF3154374, 211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Ida TiltnesIL Tyrving159511, 3868874
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Anna UlvensøenNTNUI182140, 3673902
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Tonje VassendNTNUI191267, 3587961
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583

Annonser

IOF Eventor