Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 23 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 148 påmeldte deltakere.

N-åpen (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Magnus Elden EggenWing OK234228
Eira Forsbak AsplemFreidig211354
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK233681
Imre Leander GangauneWing OK223702
Guro HaalandWing OK223822
Vilde HaalandWing OK223659
Tora Marstrand HasleFreidig233972
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK223827
Emre Vold KirkvoldWing OK223669
Hauk Vold KirkvoldWing OK234283
Oline H LindWing OK202257
Odin Bang LukassenWing OK223512
Eirik LyftingsmoWing OK223814
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Arne Magnus MelhuusWing OK223810
Martin MelhuusWing OK223632
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK233772
Mirja MohusKlubbløs228085
Sindre MohusWing OK202248
Leo Næbb-MelumWing OK223663
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Gaute Holck SandbergWing OK233631
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Lina SandquistOL Trollelg234481
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Elias StensethByåsen IL228474
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig96490
Anna VestuesWing OK192917
Emil VestuesWing OK202527
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK233611
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Sunniva Preisig MotrøMelhus IL234317
Maia Ruano StrandWing OK223613
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja FuglemMalvik IL211848
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa BullByåsen IL228488
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Marion Dyrset StangenesByåsen IL212152
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826

D13-16 N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Brage Strøm HaugsnesWing OK233845
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Sondre StensethByåsen IL228548
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Arian HaukøNidarøst OK233775
Hallvard HellevikFreidig180307
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Jørgen Moseid UlvenFreidig203581
Sven NevinFreidig228533
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Johannes StordalByåsen IL225321
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Sander M JensenByåsen IL225280
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Kasper LodgaardByåsen IL502488
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL184064

H13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Albert Odin Klæbo DrevdalFreidig213441
Tage Kulset MerakeråsKlubbløs233693
Michael OlsenMelhus IL225123

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK203540
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
August Hopstad NykvistWing OK223811
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL502484

H15-20B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL402777

H17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Jonas VindalWing OK506690

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Haugskott DybwadByåsen IL225311
Scott SjølieFreidig233916

Annonser

IOF Eventor