Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, løp nr. 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 3
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 17 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 611 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (49)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-3567633
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbH 13-163638319
Magne AasAsker SkiklubbH 50-3701166
Elias AndenæsAsker SkiklubbH Rekrutt
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50-
Jakob Backer-TellnesAsker SkiklubbH 13-16
Haakon DolvenAsker SkiklubbH 40-
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbD 13-163952074
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH 13-163952736
Marit EgnerAsker SkiklubbD 40-3812278
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 13-163884079
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-3812344
Tarje EspelinAsker SkiklubbH 13-16500262
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 13-163886363
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH 13-163639648
Karoline Egner GranerudAsker SkiklubbD 13-16
Svein GranerudAsker SkiklubbH 50-3639036
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-3811528
Ingvill HoftunAsker SkiklubbD 50-
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-16
Steinar LågAsker SkiklubbH 50-3883386
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-3846045
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH 40-3604139
Ina MartiniAsker SkiklubbD 13-163880283
Sara MartiniAsker SkiklubbD 13-163640182
Gunhild MyhrAsker SkiklubbD 50-3422698
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 13-163810595
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 50-3848223
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 50-
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 40-3950433
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-163637949
Aksel OlsenAsker SkiklubbH 40-
Jørn Bue OlsenAsker SkiklubbH 70-207969
Jakob RastadAsker SkiklubbH 13-163643848
Mikkel RastadAsker SkiklubbH 11-123803384
Øystein RastadAsker SkiklubbH 40-3808797
Jorun RuudAsker SkiklubbD 40-3807872
Per SchancheAsker SkiklubbH 60-3883691
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 13-163926987
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 13-163925302
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-3847712
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD 17-3645579
Martha WisløffAsker SkiklubbD 13-163478732
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-3933017
Sverre WisløffAsker SkiklubbH 40-3933348
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD 40-3883972
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 17-3502523
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 50-3782364
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 13-163677408

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD 17-3785607

Bækkelagets SK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Felix BreitschädelBækkelagets SKH 17-
Mathias GløersenBækkelagets SKH 17-3672177
Eskil Sande GullordBækkelagets SKH 17-3810165
Jonas HirschBækkelagets SKH Rekrutt3519097
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKH Rekrutt3517448
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKH 11-123516572
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKD 13-163880390
Andrea Vild JødalBækkelagets SKD 17-3963543
Håkon Meland-TangenBækkelagets SKH 40-
Viktor Meland-TangenBækkelagets SKH 11-123954161
Anna NakkimBækkelagets SKD 13-16212432
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKD 13-163672094
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SKD 50-
Malin SveenBækkelagets SKD 13-163961091
Mariann UlvestadBækkelagets SKD 17-3964988
Lars Øderud VatneBækkelagets SKH 13-163670031

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar ElvekrokEiker OLH 60-
Pål Woldstad HanssenEiker OLH 60-3852621
Vegard MyklemyrEiker OLH 17-3553393

Fet OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie BerntzenFet OLD 13-163886488
Raymond BerntzenFet OLH 40-3945011
Kyrre GranFet OLH 40-3883626
Ida Karine HelmersenFet OLD 17-
Jane Karine HelmersenFet OLD 50-
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 13-163661295
Øyvind HelmersenFet OLH 50-
Torgeir SkjønhaugFet OLH 40-

Flyfemkamp (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frank SandbergFlyfemkampH 17-1000

Fossum IF (67)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 50-3565124
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-3624384
Olaf Blom-HagenFossum IFH 11-12
Ragnhild Blom-HagenFossum IFD 13-16
Torbjørn Blom-hagenFossum IFH 40-
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH 13-163410735
Mari BrendeFossum IFD 13-163885464
Maria BrodinFossum IFD 17-3626181
Johanne Rognerud BøeFossum IFD 13-163662012
Mille ConradiFossum IFD Rekrutt
Britta FismenFossum IFD 40-3885522
Peter GisholtFossum IFH 17-3869567
Lars Erik GjeinFossum IFH 40-3868254
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-163521564
Sondre Zahl HagenFossum IFH 13-163861598
Stein H. HagenFossum IFH 50-3886918
Charles HalaasFossum IFH 40-3883683
Olav HasaasFossum IFH 40-3632999
Erling HjermstadFossum IFH 17-3903523
Marianne HjermstadFossum IFD 50-3952272
Øyvind HjermstadFossum IFH 17-3849346
Eldri HoloFossum IFD 50-3962446
Signe HoloFossum IFD 13-163807005
Øystein HoloFossum IFH 50-3781697
Åsne Naadland HoloFossum IFD 17-3725991
Charlotte HopsnesFossum IFD Rekrutt3959764
Kjersti HovFossum IFD 50-3703667
Nils HæstadFossum IFH 60-3781333
Fredrik HøyerFossum IFH 50-3962362
Simen HøyerFossum IFH 13-163660149
Tuva HøyerFossum IFD 13-163934593
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD 13-163886306
Håkon JendalFossum IFH 50-3885985
Selma Tørudbakken JendalFossum IFD 13-163682200
Hans JevanordFossum IFH 50-
Christian JomaasFossum IFH 50-3886512
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-3658655
Bent Sande KvermeFossum IFH 50-3674967
Sivert Sande KvermeFossum IFH 17-3659521
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 17-3471083
Sigbjørn ModalsliFossum IFH 60-3796695
Eivind Berner MyhreFossum IFH 17-3652666
Trond MyhreFossum IFH 40-3776077
Thorbjørn MyhrvoldFossum IFH Rekrutt
Tore MyhrvoldFossum IFH 50-3655768
Trygve MyhrvoldFossum IFH Rekrutt
Oliver NilsenFossum IFH 13-16213244
Philip Lehmann RomørenFossum IFH 13-163677168
Torunn Drage RotiFossum IFD 50-500160
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFD 13-163655024
Silje Andresen SkotteFossum IFD Rekrutt3886611
Eirik Vie StrislandFossum IFH 13-163637238
Sindre Vie StrislandFossum IFH 13-163636792
Emil StørmerFossum IFH 17-3781820
Leif StørmerFossum IFH 50-3597309
Ask Felland SætnanFossum IFH 11-123818572
Birk Felland SætnanFossum IFH 13-163636339
Knut Jostein SætnanFossum IFH 40-3408382
Martin TandbergFossum IFH 13-16
Elise ThorsengFossum IFD 13-163823960
Gunde TumelionisFossum IFD 13-16228473
Morten WettergreenFossum IFH 40-504085
Sebastian WettergreenFossum IFH Rekrutt225339
Henrik WoldeneFossum IFH 13-163616406
Kristine WoldeneFossum IFD Rekrutt3947991
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 60-3963006

Fredrikstad SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 13-163946639
Morten HelminsenFredrikstad SKH 40-
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-3621448

Gassecure BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas FlammigerGassecure BILH 17-3962438

Gjø-Vard OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 17-3959731
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 17-3317716
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 13-163820206
Marie KravdalGjø-Vard OLD 13-163911427

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue ILH 13-163577459

Hadeland OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen GammelmoHadeland OLH 13-16180158
Emil Solan GorsetHadeland OLH 13-163636040
Hege HeibergHadeland OLD 50-
Jo Randar HolmøyHadeland OLH 13-163801735
Astrid RognstadHadeland OLD 13-163645033
Ingeborg RognstadHadeland OLD 17-3643830
Geir Sverre SvingheimHadeland OLH 60-
Ove SætraHadeland OLH 17-3942893

Halden SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie Hilland AndersenHalden SKD 17-
Tor Ragnar AndersenHalden SKH 60-
Pål HellerudHalden SKH 60-
Jens Erik MjølnerødHalden SKH 50-3942307
Magnus NordbrødenHalden SKH 17-222529

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond FeiringHamar OKH 70-3964996
Terje MalmHamar OKH 70-3963311

Harstad OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri Eidnes MellemHarstad OLD 17-
Torstein Eidnes MellemHarstad OLH 17-

Haugerud IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IFD 70-
Øystein MadsenHaugerud IFH 70-239500
Peter NylundHaugerud IFH 50-3952595

Haugesund IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisbeth VollHaugesund IL OrienteringD 17-

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 60-

Hedrum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Kristin GåsholtHedrum OLD 40-209848
Tor RingstadHedrum OLH 40-
Atle StrømHedrum OLH 40-3963246

Heming Orientering (48)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming OrienteringD 13-163644192
Kimme ArnesenHeming OrienteringH 50-3452927
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50-3508322
Lukas Jones ArnesenHeming OrienteringH 11-123885936
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringD 13-163672557
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-3507654
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 50-3508165
Ella BerstadHeming OrienteringD 13-163780467
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 50-3729126
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 13-163671013
Anders FlågenHeming OrienteringH 50-3885837
Ann Elin FlågenHeming OrienteringD 40-3885050
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 17-3398658
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 13-163637311
Kasper FosserHeming OrienteringH 17-3946514
Jon C. FougnerHeming OrienteringH 70-
Ferdinand FremmingHeming OrienteringH 13-163667177
Nils Petter FremmingHeming OrienteringH 50-3668092
Kåre Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH 13-163887056
Ola Peter Krohn GjessingHeming OrienteringH 50-3961489
Johanne Terland GundersenHeming OrienteringD 11-12
Guro HarstadHeming OrienteringD 40-3852258
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 17-3885118
Malene Teresia JebsenHeming OrienteringD 13-16
Helene Margarethe KristensenHeming OrienteringD 13-163883840
Dagrun MelkildHeming OrienteringD 50-3851821
Astrid ReuschHeming OrienteringD Rekrutt3946050
Christian ReuschHeming OrienteringH 40-3779683
Fridtjof ReuschHeming OrienteringH 13-163672045
Henrik ReuschHeming OrienteringH 13-163887072
Marianne ReuschHeming OrienteringD 40-3887494
Anna Elisabeth RyghHeming OrienteringD 11-123942547
Alexander RødstenHeming OrienteringH 40-3778339
Julie Heyerdahl RødstenHeming OrienteringD 13-163714771
Bjørn SandelienHeming OrienteringH 70-3886496
Karen SkaugeHeming OrienteringD 13-163737012
Thor VollsetHeming OrienteringH 50-3851698
Tora VollsetHeming OrienteringD 17-
Bjørn WilladssenHeming OrienteringH 60-3782315
August Syrdal ØenHeming OrienteringH 13-163649324
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringD 13-163649365
Knut Erling ØenHeming OrienteringH 50-3781176
Kristian ØstermannHeming OrienteringH 13-163649175
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 13-163806056
Einar ØstvoldHeming OrienteringH 13-163695236
Hanne Marthe ØstvoldHeming OrienteringD 40-3942448
Live ØstvoldHeming OrienteringD 13-163607983
Roger ØstvoldHeming OrienteringH 40-3942083

Horsens OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid Ank JoergensenHorsens OKD 17-

IL GeoForm (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torbjørn DalløkkenIL GeoFormH 17-3678307
Øyvind GrandumIL GeoFormH 50-3852431
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH 60-3942430

IL Koll (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH 13-163653292
Erik BorgIL KollH 50-
Trude FixdalIL KollD 50-190628
Lars August FjellheimIL KollH Rekrutt
Johan LundeIL KollH 50-
Lotta MyhreIL KollD 40-3717253
Ole Jacob MyklebustIL KollH Rekrutt3964301
Johannes Salvesen-LundeIL KollH 13-16
Jo Ulltveit-MoeIL KollH 50-
Sondre Tandberg ØhrnIL KollH 11-12

Indre Østfold OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OKH 40-
Fredrik LarsenIndre Østfold OKH 40-
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKH 40-

Kamp/Vestheim IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFH 60-3780889
Egil HusethKamp/Vestheim IFH 60-3780848

Klubbløs (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tim Langø BergKlubbløsH 17-3959913
Håvard ChristiansenKlubbløsH 50-
James JohnsonKlubbløsH 17-
Åsne NannestadKlubbløsD 17-234926
Laila RøisingKlubbløsD 60-
Henrik Horverak Steenfeldt-FossKlubbløsH 17-
Anna Heim TveitenKlubbløsD 17-

Konnerud IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 17-3964400
Katherine EstepKonnerud ILD 17-3962628
Isa HeggedalKonnerud ILD 50-3963402
André JægtvikKonnerud ILH 40-
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 13-163807716

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLD 50-3945854

Lillehammer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 13-163650652

Lillomarka OL (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OLH 50-3885993
Line Bar-NathanLillomarka OLD 40-3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OLD 13-163635125
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 13-163877589
Terje BlindheimLillomarka OLH 50-3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLH 13-163884806
Stein BlomsethLillomarka OLH 50-
Håkon BogasonLillomarka OLH 13-163894102
Elin BrekkeLillomarka OLD 50-3881638
Eskil BrændenLillomarka OLH 13-163781135
Lene ColquhounLillomarka OLD 40-3877917
Arne DybdahlLillomarka OLH 50-3883287
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLH 13-163827037
Steinar EastwoodLillomarka OLH 40-3861788
Frøy GrøndahlLillomarka OLD 50-3885324
Silas Mestad HansenLillomarka OLH 11-12501508
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLD 13-163884533
Vibeke HøstLillomarka OLD 40-3880739
Stian LillegårdLillomarka OLH Rekrutt3885944
Johan MattssonLillomarka OLH 50-3884574
Aase MestadLillomarka OLD 40-3885928
Martin NilssonLillomarka OLH 17-3676988
Svein NygårdLillomarka OLH 50-3855517
Rudi B OlsenLillomarka OLH 17-3782901
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLD 17-3880556
Anne RusteLillomarka OLD 40-3883709
Maria Rørvik HaverLillomarka OLD 17-3880689
Matthew SpeakeLillomarka OLH 17-3618659
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLD 17-3501137
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-3859287
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLD 13-163886884
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLH 17-3886017
Boye WangensteenLillomarka OLH Rekrutt3864774
Jonathan WoodhouseLillomarka OLH 13-163822285

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lagH 60-3810512
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 17-3593050

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten KarlsenMåren OKH 50-3780681
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-3611019

Nittedal OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit B. EithunNittedal OLD 40-3780756
Simen Gløgård StensrudNittedal OLH 13-163660255
Christian GløgårdNittedal OLH 40-3658572
Bård NatvigNittedal OLH 60-3962511

Njård (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Celine Brun-LieNjårdD 17-

Nordre Follo Orientering (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon FærdenNordre Follo OrienteringH 70-3887296
Bjørnar GammelsæterNordre Follo OrienteringH 50-
Linda GammelsæterNordre Follo OrienteringD 17-
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo OrienteringH 50-3883105
Isabel HandstangerNordre Follo OrienteringD 13-16
Håvard HarstadNordre Follo OrienteringH 40-3962891
Gunn-Torill HokholtNordre Follo OrienteringD 50-3869666
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo OrienteringD 70-3866134
David Megard GrønliNordre Follo OrienteringH 13-16
Kolbjørn MegardNordre Follo OrienteringH 70-
Alva Marika NiklassonNordre Follo OrienteringD 13-163965019
Bengt NiklassonNordre Follo OrienteringH 50-3962644
Hanna RehnNordre Follo OrienteringD 13-163947199
Geir TrøanNordre Follo OrienteringH 70-3960853
Celine YtternesNordre Follo OrienteringD 13-16

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren Jansson HaverstadNTNUID 17-3255163

Nydalens SK (95)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-163652807
Jonas AarsethNydalens SKH 13-163885316
Helena AxelssonNydalens SKD 40-3884111
Ingrid BakkehøiNydalens SKD Rekrutt
Tina BakkehøiNydalens SKD Rekrutt
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 13-163964426
Jon Iver BakkenNydalens SKH 50-3561305
Marianne BakkenNydalens SKD 17-3884392
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 13-163641230
Rolf Andreas BergNydalens SKH 13-163583820
Audun BerganNydalens SKH 17-3607686
Nils BerganNydalens SKH 50-3613114
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-3886157
Karen BjergaardNydalens SKD 17-3329323
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 17-3498441
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 13-163785011
Anne DahlNydalens SKD 50-3741006
Karianne Olsvik DengerudNydalens SKD 17-3603917
Marianne DæhliNydalens SKD 17-3618022
Michael DähnnNydalens SKH 40-3887247
Elise EgsethNydalens SKD 17-3667599
Øyvind EngerNydalens SKH 17-3597754
Joanna ErikssonNydalens SKD 17-3880903
Kjetil EspedalNydalens SKH 50-3705761
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD 13-16202993
Tobias EspedalNydalens SKH 13-163670999
Stine FosseNydalens SKD 13-16224447
Ole Jakob FrankrigNydalens SKH 13-163613833
Cathrine FrydenlundNydalens SKD 40-3868353
Gunhild Rogne HallandNydalens SKD 17-3622560
Mette HallénNydalens SKD 60-3482809
Bjørn HaugeNydalens SKH 40-3831286
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKD 40-3777786
Elise Wærp HaugeNydalens SKD 13-163525557
Hanne Wærp HaugeNydalens SKD 11-123777687
Ole Petter HaugenNydalens SKH 50-3782349
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 13-163639903
Marion HuberNydalens SKD 17-3809480
Einar JensenNydalens SKH 60-3777729
Espen JernbergNydalens SKH 40-3644036
Thine Wilkens JernbergNydalens SKD 40-3640463
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKD Rekrutt3918570
Isak JonssonNydalens SKH 17-3602398
Maria JonssonNydalens SKD 50-3561495
Sverre Waaler KaasNydalens SKH 17-3810462
Birgit KorvaldNydalens SKD 60-69027
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 13-163847779
Anders Håvard LarsenNydalens SKH 13-163639366
Lukas LilandNydalens SKH 17-3572799
Marie LilandNydalens SKD 17-3883089
Ea LunøeNydalens SKD 13-163624046
Einar LunøeNydalens SKH 50-
Anne MadslienNydalens SKD 50-3818739
Kari MadslienNydalens SKD 50-3552866
Kristian Norum MeløysundNydalens SKH 13-163886454
Maiken Skirstad MoNydalens SKD 40-3793940
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKD 40-
Juni Hagelid NorheimNydalens SKD 11-123832482
Anders NorlingNydalens SKH 40-3884061
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKH 13-163773603
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKH 11-123781283
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SKD 17-3781630
Per Melander OftenNydalens SKH 17-3888773
Børge PedersenNydalens SKH 50-3885134
KyongSa RiNydalens SKH 17-3715265
Theo Ring GiskeNydalens SKH 13-16
Fredrik SaugestadNydalens SKH 40-3906864
Marie SaugestadNydalens SKD 13-163852852
Helene ScheeleNydalens SKD Rekrutt3884830
Marie ScheeleNydalens SKD 13-163725330
Oda ScheeleNydalens SKD 13-163654589
Jan ShanelNydalens SKH 17-3942091
Martha Kalvig SkoganNydalens SKD 17-3778727
Frida SolsrudNydalens SKD 13-163614377
Jon SolsrudNydalens SKH 40-3885829
Elias StubberudNydalens SKH 13-163646452
Helena StubberudNydalens SKD 50-3834819
Siri StørmerNydalens SKD 40-3816808
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-16204746
Ida TangenNydalens SKD 17-
Alfred TeigNydalens SKH Rekrutt
Elia ThorvikNydalens SKH 13-16181021
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SKH 17-3013406
Ellen Marie TurterNydalens SKD 60-188728
Marie UllevålseterNydalens SKD 17-3777968
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKD 40-3644838
Lars Young VikNydalens SKH 17-3656881
Pia Young VikNydalens SKD 13-163656352
Anders VisterNydalens SKH 17-3597804
Eira Skaarer WiklundNydalens SKD 11-123825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 13-163863115
Ottar WiklundNydalens SKH 50-3886330
Jonas WilsbergNydalens SKH 13-163829231
Maja WilsbergNydalens SKD Rekrutt3962404
Ada WulfsbergNydalens SKD 17-3671328

Odal OL - Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brit Ellen HindrumOdal OL - OrienteringD 50-
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - OrienteringH 70-3885563
Per Ivar SveheimOdal OL - OrienteringH 50-
Tristan ZainalOdal OL - OrienteringH Rekrutt

OK Moss (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhOK MossD 40-3883956
Morten FredhOK MossH 17-3705621
Stein KlyveOK MossH 60-
Hallvard KorenOK MossH 50-3777703
Christopher SchiveOK MossH 50-3964822

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-TrollD 50-3593480

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge StenerudOL Tønsberg og omegnH 50-196723

Open iT (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iTH Bedrift

Oppsal Orientering (64)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal OrienteringD 13-163781143
Marius E. AamodtOppsal OrienteringH 13-163781200
Inger Lise BjordalOppsal OrienteringD 70-
Roar BjordalOppsal OrienteringH 70-
Jan Andreas EdstrømOppsal OrienteringH 17-3666948
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 13-163724671
Tuva Berger GjelstadOppsal OrienteringD Rekrutt
Vidar GjelstadOppsal OrienteringH 40-
Truls HestengenOppsal OrienteringH 17-
Ane HustvedtOppsal OrienteringD 13-163688595
Rolf HustvedtOppsal OrienteringH 40-3656857
Sissel Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 40-
Tale Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 13-163916574
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal OrienteringD 60-
Iben Johansen-BarliOppsal OrienteringD 11-123943552
Ingrid Johansen-BarliOppsal OrienteringD 13-163728458
Elin KallesonOppsal OrienteringD 40-
Mari KallesonOppsal OrienteringD 11-12
Tina KallesonOppsal OrienteringD 13-163876877
Eirin KolshusOppsal OrienteringD Rekrutt224010
Eskil KolshusOppsal OrienteringH 13-163630399
Kristine KolshusOppsal OrienteringD 40-
Arne KongsnesOppsal OrienteringH 50-
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 17-3916764
Jonas KroghOppsal OrienteringH 13-163918075
Ingrid LuråsOppsal OrienteringD 13-163864717
Åse LuråsOppsal OrienteringD 11-123864113
Stein MellaOppsal OrienteringH 50-
Ingeborg Roll MoslandOppsal OrienteringD 13-163721065
Alfred NikolaisenOppsal OrienteringH 11-12
Per-Ivar NikolaisenOppsal OrienteringH 40-3953098
Ask OlaussenOppsal OrienteringH 13-163631793
Eskil OlaussenOppsal OrienteringH Rekrutt
Sondre OlaussenOppsal OrienteringH 11-123822236
Oda Amrud PedersenOppsal OrienteringD Rekrutt3707478
Dagrun Brox RayamajhiOppsal OrienteringD 17-
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal OrienteringD Rekrutt
Ram RayamajhiOppsal OrienteringH 40-
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH 13-163884863
Henning ReichenbachOppsal OrienteringH 13-16
Martin ReichenbachOppsal OrienteringH 40-3885407
Margaret RoseveareOppsal OrienteringD 60-
Thomas RuudOppsal OrienteringH 17-
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 17-3621075
Sigurd RødnesOppsal OrienteringH 13-163661253
Bjørn Kalleson RøedOppsal OrienteringH Rekrutt
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal OrienteringH 13-16
Bent Erik SkaugOppsal OrienteringH 40-
Inger SkaugOppsal OrienteringD 70-
William Resvoll SkaugOppsal OrienteringH 17-3621513
Wiona Resvoll SkaugOppsal OrienteringD Rekrutt
Simen SkeideOppsal OrienteringH 11-12224156
Helge Grenager SolheimOppsal OrienteringH 40-
Birk ThorstensenOppsal OrienteringH 13-163779824
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-3961216
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal OrienteringH 17-3946944
Beate UndebergetOppsal OrienteringD 40-
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 13-163951308
Olav Solheim UndebergetOppsal OrienteringH Rekrutt3869542
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 13-163725025
Katrine Bjordal VegganOppsal OrienteringD 13-163962909
Sigve VågsnesOppsal OrienteringH 40-3617578
Magnus ZachariasenOppsal OrienteringH 17-
Simen ÅnensenOppsal OrienteringH Rekrutt

Oslostudentenes IK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKH 50-210110
Are EriksenOslostudentenes IKH 60-
Stine FrossdalOslostudentenes IKD 17-3960382
Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IKD 17-3013620
Mikael OlaussonOslostudentenes IKH 17-3025376
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 40-
Hanne Maria VisterOslostudentenes IKD 17-

Raumar Orientering (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard EikRaumar OrienteringH 13-163649563
Simen ElvhaugRaumar OrienteringH 17-3962818
Kristoffer EngebretsenRaumar OrienteringH 13-16213051
Morten EngebretsenRaumar OrienteringH 50-213222
Anders HagaRaumar OrienteringH 17-3808920
Anders KronbergRaumar OrienteringH 50-3846540
Daniel William Ridder KronbergRaumar OrienteringH Rekrutt
Ester Marie Ridder KronbergRaumar OrienteringD Rekrutt
Pål Kogstad NæssRaumar OrienteringH 50-3660503
Øistein Fagerli NæssRaumar OrienteringH 17-3938933
Martine Elen RieckRaumar OrienteringD Rekrutt
Berit SaxhaugRaumar OrienteringD 70-
Knut SaxhaugRaumar OrienteringH 40-
Lars SaxhaugRaumar OrienteringH 70-
Bent SkatvedtRaumar OrienteringH 50-3636958
Hedda SkatvedtRaumar OrienteringD 17-3942174
Tommy SkårbøRaumar OrienteringH 40-3710829
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 13-163780863
Ståle SønsterudbråtenRaumar OrienteringH 50-3778610
Stian Måseide SørlieRaumar OrienteringH 13-163718137
Heidi ØstliRaumar OrienteringD 40-161766

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar FjeldboSandefjord OKH 50-3961919

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D 50-3963196

Telenor BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torstein HoleTelenor BILH 40-3960960

Turun Metsänkävijät (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling SommerfeldtTurun MetsänkävijätH 17-3732500

Tynset IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Vangen LunåsmoTynset IFH 17-

Tyrving IL (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving ILD 13-163631678
Hallvard BergTyrving ILH 50-3780442
Kirsti Grundnes BergTyrving ILD 50-3884368
Solveig Eline BergTyrving ILD 17-3698198
Berit BergeTyrving ILD 50-3052321
Hasse BergstrømTyrving ILH 70-214919
Eileen BjanesTyrving ILD 13-163665163
Vegard BroxTyrving ILH 40-
Egil EideTyrving ILH 50-
Hege FeiringTyrving ILD 40-3880754
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving ILD 17-
Åshild FlatebakkenTyrving ILD 50-3885225
Karl FremstadTyrving ILH 17-3598547
Christian GrotnesTyrving ILH 50-3199718
Inge GunnesTyrving ILH 40-3778859
Anna GöhlmanTyrving ILD 50-3885506
Eivind HoffTyrving ILH 50-3948957
Geir HoffTyrving ILH 40-3780277
Christian HolmboeTyrving ILH 40-
Jørgen HolmboeTyrving ILH 70-3778909
Stella HolmboeTyrving ILD 13-163873106
Iris HolstTyrving ILD 13-163632163
Jens Christian HolstTyrving ILH 40-
Linnea HolstTyrving ILD 13-163635430
Eirik JørgensenTyrving ILH 40-3708575
Mina JørgensenTyrving ILD 17-3699832
Frode KamsvågTyrving ILH 50-3947553
Are KristiansenTyrving ILH 50-3593175
Emma Meyer LarssonTyrving ILD 17-3630498
Kajsa Meyer LarssonTyrving ILD 13-163631009
Ingrid Lund HovdenTyrving ILD 17-3885175
Trond LundTyrving ILH 50-3504107
Torkjel NesheimTyrving ILH 50-
Are NjåsteinTyrving ILH 50-3597663
Marianne NjåsteinTyrving ILD 50-3777646
Anne Kristine NorderudTyrving ILD 50-3883121
Maren NorderudTyrving ILD 17-3668670
Thor NorderudTyrving ILH 50-
Sidsel NørstebøTyrving ILD 50-3881174
Kjell Gorm RøkkeTyrving ILH 70-3778107
Solveig SikkelandTyrving ILD 50-501595
Kjersti SkantzeTyrving ILD 50-3885704
Nora SkauenTyrving ILD 40-
Ådne SkjærsteinTyrving ILH 13-163635950
Silje SlungaardTyrving ILD 13-16
Kristine SolbakkenTyrving ILD 13-163638632
Henning SpjelkavikTyrving ILH 40-3620333

VBIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod BøeVBILH 50-3702511

Vestre Akers SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SKH 60-3887155
Lena HammerVestre Akers SKD 60-3887171

Vingelen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid UrsethVingelen ILD 17-

Østmarka OK (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode BakkehøiØstmarka OKH 40-
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH 17-3946803
Linda HanssenØstmarka OKD 50-3778883
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKD 13-163635976
June HerredsvelaØstmarka OKD 40-3832201
Katrine HolenØstmarka OKD 40-
Emil HuuseØstmarka OKH 13-16212171
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 11-123776119
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-3945607
Hans Olav HygenØstmarka OKH 40-
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 13-163613973
Kristin Stubban HygenØstmarka OKD 40-
Marie Hammer IversenØstmarka OKD 17-
Magnus JystadØstmarka OKH 13-163813581
Siv Susanne JystadØstmarka OKD 40-
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 13-163640729
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-3828514
Terje LinløkkenØstmarka OKH 50-3883543
Ingrid NermoenØstmarka OKD 50-220857
Sigrid NermoenØstmarka OKD 13-16212419
Pernille Nor-WollØstmarka OKD 11-12212213
Erlend OtterleiØstmarka OKH 11-123813904
John OtterleiØstmarka OKH 13-163815461
Håvard RønningenØstmarka OKH 13-163865581
Andreas SandernesØstmarka OKH 13-16
Jartrud SteinsliØstmarka OKD 50-3780319
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD 13-163883733
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKD 13-16
Knut Johan WinsvoldØstmarka OKH 40-

Øvrevoll-Hosle (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Bull-HaaversenØvrevoll-HosleD Rekrutt

Ås-NMBU Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU OrienteringD 17-
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU OrienteringD 50-
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 50-
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU OrienteringD 17-
Halvor SteinsholtÅs-NMBU OrienteringH 17-3868312
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-3611837

Annonser

IOF Eventor