Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, løp nr. 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 3
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 17 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 17- (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3959731
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Tim Langø BergKlubbløs3959913
Audun BerganNydalens SK3607686
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Felix BreitschädelBækkelagets SK
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm3678307
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Simen ElvhaugRaumar Orientering3962818
Øyvind EngerNydalens SK3597754
Andreas FlammigerGassecure BIL3962438
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3946514
Morten FredhOK Moss3705621
Karl FremstadTyrving IL3598547
Peter GisholtFossum IF3869567
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3946803
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Truls HestengenOppsal Orientering
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
James JohnsonKlubbløs
Isak JonssonNydalens SK3602398
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Lukas LilandNydalens SK3572799
Petter Vangen LunåsmoTynset IF
Torstein Eidnes MellemHarstad OL
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Martin NilssonLillomarka OL3676988
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Per Melander OftenNydalens SK3888773
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
KyongSa RiNydalens SK3715265
Thomas RuudOppsal Orientering
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Frank SandbergFlyfemkamp1000
Jan ShanelNydalens SK3942091
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Henrik Horverak Steenfeldt-FossKlubbløs
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312
Emil StørmerFossum IF3781820
Ove SætraHadeland OL3942893
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3961216
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3013406
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering3946944
Lars Young VikNydalens SK3656881
Anders VisterNydalens SK3597804
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Magnus ZachariasenOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor