Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Asker ABC 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Asker ABC 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 15 mars 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515

C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas OlsenAsker Skiklubb165178

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Jakob RastadAsker Skiklubb207424

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Sara MartiniAsker Skiklubb168800

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella HolmboeTyrving IL191265
Ina MartiniAsker Skiklubb502246

H17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876
Eivind Berner MyhreFossum IF187105

D17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Maren NorderudTyrving IL502350

H21-39 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are KristiansenTyrving IL502380
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein H. HagenFossum IF504815
Ståle HeitmannFossum IF500614
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Aksel OlsenAsker Skiklubb

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun RuudAsker Skiklubb204272

H50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Thor NorderudTyrving IL188842
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

H60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Olav NipenTyrving IL197973
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H17B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441

D17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm217033
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308

H17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm217390

Annonser

IOF Eventor