Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival mellom Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival mellom Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 21-E (83)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Sofie BachmannOLV Baselland
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Ingrid BergeTyrving IL504508
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK87031, 3020799
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788, 3623782
Inger Liv BjerkreimLillehammer OK233838
Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti500306, 3884012
Solveig BlandkjennTyrving IL3604337, 97984
Solveig BlindheimNTNUI145119, 3334869
Marianne Opsahl BredesenNTNUI177697, 3162088
Ingvild BrekkeNTNUI170780, 3659513
Kristin BrekkeNTNUI3205523, 197786
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Kristine FjeldboTyrving IL168868, 3621000
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Runa FremstadLarvik OK216870, 3598265
Alicia FribergIF Hagen
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Gry GranstedtNTNUI39428, 3705050
Michela GuizzardiCUS Bologna
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Therese HaareKonnerud IL80034, 3014255
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010, 3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Bodil HelgerudHalden SK505183, 3597184
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Aleksandra HornikPaimion Rasti3782133, 220649
Iliana IlievaHalden SK506699, 3693850
Emma JohanssonEmblem IL198042, 3598042
Emmi JokelaIFK Göteborg209143
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588, 3605722
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Åshild KolstadNTNUI3619947, 182129
Agnes LeoHalden SK504590
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Vilde MalmeiNTNUI207629
Lone Malmgren MolstadHalden SK226193, 3835212
Milla MattilaHelsingin Suunistajat191149
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Vera MullerovaAmager Orienteringsklub
Ingjerd MyhreKongsberg OL3864535, 502878
Lene Therese MyrlandNTNUI500241
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Krystal NeumannJärla Orientering
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK184267, 3597739
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001, 3619426
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3597549
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat185354
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL192095, 3880556
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Mathilde RundhaugFrol IL211476, 3022621
Hanne SandstadFreidig206030, 3505393
Martha Kalvig SkoganNydalens SK215020, 3778727
Julie StørmerFossum IF211996, 3154374
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Kari SvingheimLillehammer OK208088, 3709821
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg
Ida TiltnesTyrving IL192593, 3868874
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Tonje VassendNTNUI191267, 3587961
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542

Annonser

IOF Eventor