Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 411 påmeldte deltakere.

Abominable O-Men (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matt DoyleAbominable O-MenH 21-E

Amager Orienteringsklub (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vera MullerovaAmager OrienteringsklubD 21-E

Asker Skiklubb (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-18E502140, 3981222
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-18E500222, 3978780
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 19-20 E500002, 3816220
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 17-18 E500252, 3850252
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 19-20E500003, 3785482
Axel HoveidAsker SkiklubbH 19-20E207564, 3734308
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 19-20E500286, 3638103
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-18E502876, 3850385
Synne StrandAsker SkiklubbD 19-20 E500265, 3847712
Silje Marie VågeAsker SkiklubbD 17-18 E3645579, 500270
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 19-20 E500313, 3885043
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-18E500300, 3933017
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD 19-20 E500266, 3502523

Australopers Orienteering Club (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club H 21-E

Bodø og Omegn IF Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-18E217140, 3614757
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringD 17-18 E195861
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 19-20E3781606, 207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringH 19-20E215129, 215129

Byåsen IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 21-E195919, 3662723
Ingeborg EideByåsen ILD 21-E199727, 3801479
Ragnhild EideByåsen ILD 19-20 E3800026, 199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD 19-20 E504331, 3785607
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 17-18E199482, 3566965
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-18 E208919, 3782240
Marte Lien JohnsenByåsen ILD 19-20 E221351, 3775566
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-E500061, 3915832

Bækkelagets SK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle ChristiansenBækkelagets SKH 21-E217084, 3227139
Marthe GløersenBækkelagets SKD 21-E501217, 3781937
Mathias GløersenBækkelagets SKH 19-20E501324, 3672177
Sven HellmüllerBækkelagets SKH 21-E204636, 3597300
Carl Godager KaasBækkelagets SKH 21-E170550, 3780640
Håvard MyhreBækkelagets SKH 21-E198915
Mathias NipenBækkelagets SKH 21-E186079
Thomas NipenBækkelagets SKH 21-E197815
Louise OramBækkelagets SKD 21-E197974, 3788544
Matthew SpeakeBækkelagets SKH 21-E204099, 3618659
Mariann UlvestadBækkelagets SKD 21-E238119, 3982105
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKH 21-E61171

Bø OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Steinar HefreBø OLH 21-E227730, 227730
Dag Steinar RagvinBø OLH 21-E157187

CUS Bologna (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Michela GuizzardiCUS BolognaD 21-E
Marco SeppiCUS BolognaH 21-E

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida MonsenEgersund OKD 17-18 E504690

Eiker OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine BergliaEiker OLD 21-E208169, 3597481
Ane DyrkornEiker OLD 19-20 E180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OLD 19-20 E3681244, 181872
Christine HoenEiker OLD 17-18 E192291, 3680501
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 17-18 E211356, 3952454
Silje MorlandstøEiker OLD 17-18 E211618, 3572302
Tomine Lysaker SandenEiker OLD 17-18 E185888, 3567575

Eksjö SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sebastian InderstEksjö SOKH 21-E181217

Emblem IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma JohanssonEmblem ILD 21-E3598042, 198042

Espoon Suunta (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lari PernuEspoon SuuntaH 21-E504426

Fossum IF (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-E500294, 3884384
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 19-20 E197990, 3624384
Tonje Rognerud BøeFossum IFD 17-18 E3662855, 502954
Peter GisholtFossum IFH 17-18E198904, 3869567
Martin Borge HeirFossum IFH 19-20E174826, 3973724
Erling HjermstadFossum IFH 19-20E190677, 3903523
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21-E502915, 3389483
Øyvind HjermstadFossum IFH 19-20E221133, 3849346
Tarjei HoloFossum IFH 19-20E203231, 3388733
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-18 E501015, 3658655
Pernille KatlaFossum IFD 17-18 E191341, 3861374
Sivert Sande KvermeFossum IFH 17-18E3659521, 179826
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 17-18 E500630, 3982212
Einar MelsomFossum IFH 19-20E3701208, 183652
Eivind Berner MyhreFossum IFH 17-18E187105, 3652666
Jan Erik NaessFossum IFH 19-20E504581
Knut SelstadFossum IFH 17-18E178217, 3390523
Emil StørmerFossum IFH 17-18E214741, 3781820
Julie StørmerFossum IFD 21-E211996, 3154374
Oskar StørmerFossum IFH 21-E209002, 3599305

Fredrikstad SK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SKH 17-18E500903, 3794260
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SKH 21-E3598331, 187227
Eirik ImrikFredrikstad SKH 17-18E181972
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 19-20 E500116, 3640158
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 19-20E501366, 3693843
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 19-20 E189932, 3621448
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-E180916, 3597986
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH 17-18E183666
Kamilla OlaussenFredrikstad SKD 21-E500304, 3597549
Marie OlaussenFredrikstad SKD 21-E196727, 3598117
Sondre OttesenFredrikstad SKH 17-18E212553, 3707346
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKH 21-E500298, 3885191

Freidig (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 19-20E186037, 3634599
Mats EidsmoFreidigH 17-18E179813, 3816279
Jonas GrønliFreidigH 17-18E215144, 3217478
Mathias HermstadFreidigH 19-20E201390
Håkon HolstadFreidigH 17-18E203584, 3649894
Mattis HoltFreidigH 21-E179878, 3597143
Sindre JohannessenFreidigH 21-E504436, 3693868
Vegard KittilsenFreidigH 17-18E504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidigH 17-18E502812, 3642055
Albin LillieströmFreidigH 21-E203495
Oscar LyngenFreidigH 19-20E506650, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidigH 17-18E195937, 3830288
Vera MelkildFreidigD 19-20 E180322, 3781788
Matias NissenFreidigH 17-18E214966, 3575297
Lars OwrenFreidigH 21-E3891116
Hanne SandstadFreidigD 21-E206030, 3505393
Lars SandstadFreidigH 17-18E504578, 3802295
Malin SandstadFreidigD 19-20 E504681, 3793395
Oskar Spets StorhovFreidigH 19-20E215145, 3574282
Simen Spets StorhovFreidigH 17-18E203586, 3680360
Maria Ulseth SylteFreidigD 19-20 E3785326, 211561

Frol IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Isak BergsetFrol ILH 21-E225930, 3599297
Mari Kilskar GrevskottFrol ILD 17-18 E186921, 3554813
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21-E502893, 3880465
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-E3585916, 211600
Paul SirumFrol ILH 21-E211470, 3943198
Yngve SkogstadFrol ILH 21-E502895, 3817269
Stian SundsvikFrol ILH 21-E234909, 3691508
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21-E206562, 3230364
Martin VisterFrol ILH 21-E500292, 3597176

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 17-18 E187124, 3738929

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliGjø-Vard OLD 19-20 E501170, 3715299

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg RognstadHadeland OLD 17-18 E3643830, 504226

Halden SK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SKH 17-18E202994
Karoline AuneHalden SKD 19-20 E194816, 3708542
August Asheim BirkelandHalden SKH 19-20E158423, 3574563
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-18 E3694023, 182000
Erlend BrendstuenHalden SKH 19-20E195770
Alexander ChepelinHalden SKH 21-E
Magne DæhliHalden SKH 21-E500302, 3884376
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-E207805, 3596749
Niels Christian HellerudHalden SKH 17-18E206905, 3640208
Markus HolterHalden SKH 21-E222454, 3597333
Iliana IlievaHalden SKD 21-E506699, 3693850
Lizzie InghamHalden SKD 21-E216466, 3666054
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 19-20 E196849, 3598398
Kine Hallan SteiwerHalden SKD 21-E181110, 3620606
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKH 21-E3620341, 500258

Haugesund IL Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL OrienteringH 17-18E193057, 3831716
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 19-20 E3830213, 197968
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 17-18E229677
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 19-20 E193888, 3831716

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLH 19-20E221389, 3867850

Helsingin Suunistajat (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Milla MattilaHelsingin SuunistajatD 21-E191149
Pihla OtsamoHelsingin SuunistajatD 21-E185354

Heming Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 21-E226304, 3884848
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 19-20E3398658, 209873
Kasper FosserHeming OrienteringH 19-20E195708, 3946514
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD 19-20 E192628, 3885118

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKD 17-18 E212879

IF Hagen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alicia FribergIF HagenD 21-E

IFK Göteborg (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emmi JokelaIFK GöteborgD 21-E209143
Miri Thrane ØdumIFK GöteborgD 21-E

IFK Lidingö SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKH 21-E503363

IK Grane Arendal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 21-E193027

IK Hakarpspojkarna (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin GranstedtIK HakarpspojkarnaD 19-20 E203491

IL BUL-Tromsø (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøD 17-18 E216693
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøH 17-18E501418, 3951076
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-E192304
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-18 E502125, 3741261
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-18 E180268, 3692209

IL Gular (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 17-18 E207662, 3598588
Scott JuvikIL GularH 17-18E504399, 3871415
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH 17-18E502442, 3785060

IL Leik (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola KeiseråsIL LeikH 21-E226229, 3705290
Andreas SølbergIL LeikH 21-E216649, 3641958
Line SølbergIL LeikD 19-20 E502953, 3906294

IL Veten (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias BergsetIL VetenH 17-18E229749, 3682291

IL Vindbjart (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Gunnar OmdalIL VindbjartH 21-E200414, 3588183

Indre Østfold OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH 17-18E215056, 3971108

Järla Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Krystal NeumannJärla OrienteringD 21-E

Kolbotn og Skimt OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 17-18 E192116

Kongsberg OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helene EgerKongsberg OLD 17-18 E215112, 3708633
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-18 E206386, 3852902
Trygve HeggedalKongsberg OLH 21-E214978, 3666435
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 17-18 E192879, 3691557
Henrik André LarsenKongsberg OLH 19-20E3790235, 201911
Marte Karine LarsenKongsberg OLD 17-18 E229423, 3541802
Håkon LundKongsberg OLH 19-20E500550, 3977311
Aurora MoholthKongsberg OLD 19-20 E229426, 3707833
Kathinka RogstadKongsberg OLD 17-18 E210056, 3598224
Tale StrandKongsberg OLD 17-18 E504515, 3630720
Tord StrandKongsberg OLH 19-20E183842, 3712049
Andrea VaneboKongsberg OLD 17-18 E208586, 3922226
Sarah WølloKongsberg OLD 17-18 E159005, 3656295

Konnerud IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 17-18 E3984242, 502696
Jørgen BaklidKonnerud ILH 19-20E201651, 3982477
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 19-20 E187171, 3560950
Joar GjerdahlKonnerud ILH 19-20E3770575, 188760
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-18E192570, 3819083
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 19-20 E203655, 3620671
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud ILD 17-18 E212321
Nikolai NordhaugKonnerud ILH 17-18E209933, 3645009
Andrea RanvikKonnerud ILD 17-18 E504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud ILD 17-18 E3640794, 504337
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-18 E502918, 3645793

Kristiansand OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OKD 21-E3666849, 170604
Marius AurebekkKristiansand OKH 17-18E504432, 3676079
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21-E197997, 3815594
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD 17-18 E504438, 3940707
Sebastian DalandKristiansand OKH 19-20E224268, 3624137
Vegard DanielsenKristiansand OKH 21-E3621273, 230085
Gaute FriestadKristiansand OKH 21-E504430, 3608957
Morten JørgensenKristiansand OKH 21-E221391, 3591039
Kristian PyttenKristiansand OKH 17-18E221206, 3940715
Marius PyttenKristiansand OKH 19-20E197877, 3624624
David RundeKristiansand OKH 17-18E221505, 3940681
Håvard WedegeKristiansand OKH 21-E206479, 3661774

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Melby JacobsenLardal OLH 17-18E224627

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Runa FremstadLarvik OKD 21-E216870, 3598265
Jørgen FrøydLarvik OKH 21-E197776

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Liv BjerkreimLillehammer OKD 21-E233838
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OKH 21-E211401, 3689411

Lillomarka OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OLD 21-E502886, 3885613
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH 17-18E215086, 3979010
Eirik Høst FossgardLillomarka OLH 17-18E181321, 3782273
Steinar KollerudLillomarka OLH 21-E174825, 3598885
Brodie NankervisLillomarka OLH 21-E
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLD 21-E192095, 3880556
Delphine PoirotLillomarka OLD 21-E502044
Maria Rørvik HaverLillomarka OLD 17-18 E502923, 3880689
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-18E186896, 3859287

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21-E236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21-E501130, 3918398

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-18E96318, 3882669

Mo OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even-Johan KaspersenMo OKH 19-20E182130, 3907565
Eli KolstadMo OKD 17-18 E186199, 3871845
Lars SolliMo OKH 19-20E182025, 3441482

MS Parma (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arto TalvinenMS ParmaH 21-E500178, 3394194

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carmen DirroMåren OKD 17-18 E203743, 3955069
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-18 E212721, 3611019

Navi (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joonas AholaNaviH 21-E500813, 3452000
Topias AholaNaviH 21-E500823

Nidarøst OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes LangaasNidarøst OKH 17-18E213810, 3942224
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 17-18 E224270, 3943214

Nittedal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haakon IngvaldsenNittedal OLH 21-E91484

NTNUI (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik AalNTNUIH 21-E96502
Sigrid AlexandersenNTNUID 21-E210053, 3781291
Pauline Røstum BellingmoNTNUID 21-E197006
Nina Asheim BirkelandNTNUID 21-E207788, 3623782
Håkon Raadal BjørloNTNUIH 21-E182103, 3608270
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUIH 19-20E194880, 3782323
Ole Martin EdstrømNTNUIH 19-20E181663, 3662293
Anne EikenNTNUID 19-20 E209814, 3599107
Jonas Klausen EspedalNTNUIH 21-E3621158, 211434
Aurora FossøyNTNUID 21-E62220, 3445681
Sturla FrydenlundNTNUIH 19-20E209840, 3383676
Olav Milian Schmitt GranNTNUIH 19-20E220800, 3624459
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21-E193890, 3785045
Idunn HaavengenNTNUID 19-20 E167389, 3607629
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21-E504689, 3255163
Audun HeimdalNTNUIH 21-E183721, 3917200
Marte Hoff HagenNTNUID 21-E3588902, 222695
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIH 21-E184997, 3701604
Live Bredholt JørgensenNTNUID 21-E174588, 3605722
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUID 19-20 E501834, 3946696
Karen Oline KolstadNTNUID 21-E3598497, 212749
Åshild KolstadNTNUID 21-E182129, 3619947
Tobias KristensenNTNUIH 19-20E3597416, 216933
Olai Stensland LillevoldNTNUIH 21-E196772, 3588829
Ingrid LundanesNTNUID 21-E235111, 3594934
Hannah MalmeiNTNUID 19-20 E181468, 3984929
Vilde MalmeiNTNUID 21-E207629
Marit Melby JacobsenNTNUID 19-20 E195885, 3631058
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUID 21-E199489
Lene Therese MyrlandNTNUID 21-E500241
Elias Thorsdal MølnvikNTNUIH 21-E211647, 3870714
Simen Eid NielsenNTNUIH 21-E238260, 3781994
Kårhild Husby NordstadNTNUID 19-20 E195923
Tonje Aasheim NymarkNTNUID 19-20 E500914, 3690344
Anders Felde OlaussenNTNUIH 21-E182081, 3599248
Jakob Kalvig SkoganNTNUIH 21-E219293, 3684511
Sverre Bang StøengNTNUIH 21-E220919, 3426418
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIH 21-E205770, 3597531
Åsne Skram TrømborgNTNUID 21-E180127, 3709573
Marta UlvensøenNTNUID 21-E196843, 3676871
Tonje VassendNTNUID 21-E3587961, 191267
Ingvild WangNTNUID 21-E158428, 3391810
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIH 21-E222552, 3949302

Nydalens SK (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SKH 21-E500301, 3865136
Frida Bakken UlsethNydalens SKD 17-18 E186887, 3985223
Audun BerganNydalens SKH 17-18E501605, 3607686
Bojan BlumensteinNydalens SKH 21-E193877, 3616307
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 19-20E227567, 3498441
Alan CherryNydalens SKH 21-E3860467, 200459
Henrik EijsinkNydalens SKH 21-E503558, 3603875
Håvard HagaNydalens SKH 21-E502921, 3782182
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 19-20E502911, 3498821
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-18E502959, 3830601
Gunhild Rogne HallandNydalens SKD 21-E206010, 3622560
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKH 21-E200010, 3776093
Marion HuberNydalens SKD 21-E226171, 3809480
Sverre Waaler KaasNydalens SKH 21-E3810462, 226172
Lukas LilandNydalens SKH 19-20E202201, 3572799
Marie LilandNydalens SKD 17-18 E500589, 3883089
Tone Bergerud LyeNydalens SKD 21-E192575, 3710910
Marte NarumNydalens SKD 21-E200006, 3577046
Anders NordbergNydalens SKH 21-E181232, 3793700
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKD 21-E149001, 3619426
Sverre Turter SandvoldNydalens SKH 21-E182072, 3120912
Martha Kalvig SkoganNydalens SKD 21-E215020, 3778727
Jostein TandbergNydalens SKH 19-20E3880846, 502575
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SKH 21-E86967, 3947744
Siri UlvestadNydalens SKD 21-E504622, 3699345
Lars Young VikNydalens SKH 17-18E204299, 3656881
Anders VisterNydalens SKH 21-E209926, 3597804
Emilie WestinNydalens SKD 19-20 E203458, 3879020
Ada WulfsbergNydalens SKD 17-18 E3671328, 501377
Jørgen WulfsbergNydalens SKH 19-20E180903, 3561404

OAHK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kin Kwan KwokOAHKH 21-E

Oddersjaa SSK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH 19-20E234873, 3575644
Sigrid EkelandOddersjaa SSKD 17-18 E211180, 3632411

OK Moss (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK MossD 17-18 E504584, 3908332
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 19-20 E501008, 3771847
Aurora GjølsjøOK MossD 17-18 E505166, 3876273

OK Pan Århus (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian MichelsenOK Pan ÅrhusH 19-20E

OK Roxen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove PetterssonOK RoxenD 17-18 E3629789, 207387

OK Älgen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik ErikssonOK ÄlgenH 17-18E

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-TrollH 19-20E222149, 3693603

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugskottOL TrollelgH 19-20E217107, 3730041

OL Tønsberg og omegn (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-18E502662, 3444122
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-18E3965977, 199628
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-18E3873031, 177757

OLK Wiggertal (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nick GebertOLK WiggertalH 21-E

OLV Baselland (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofie BachmannOLV BasellandD 21-E

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vigdis HobølOppsal OrienteringD 21-E221436, 3959954
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 17-18 E504480, 3916764
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 21-E183908, 3621075
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 19-20E500581, 3961216

Paimion Rasti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksandra HornikPaimion RastiD 21-E220649, 3782133

Porsgrunn OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-18E3826484, 186855
Anna MeenPorsgrunn OLD 17-18 E178035, 3863560
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLH 17-18E169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-18E504150, 3880002
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-18 E203386, 3863792

Raumar Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar OrienteringH 21-E221058, 3720000
Anders HagaRaumar OrienteringH 19-20E195480, 3808920
Anders HorveiRaumar OrienteringH 17-18E180144, 3650660
Øistein Fagerli NæssRaumar OrienteringH 17-18E211519, 3938933
Hanne Eide RappRaumar OrienteringD 17-18 E206441, 3657913
Kristine Eide RappRaumar OrienteringD 17-18 E187233, 3657517
Hedda SkatvedtRaumar OrienteringD 17-18 E226070, 3942174
Magnus SvingheimRaumar OrienteringH 21-E170810, 3779261

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OLD 17-18 E210737, 175835

Sandnes IL (Rogaland) (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)D 17-18 E3665858, 200631
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 19-20 E196743, 3664208

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Lindløv JensenSarpsborg OLD 17-18 E504498

SARUM (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
William WhiteSARUMH 21-E226306

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Skjalg NysæterSkien OKH 17-18E501323, 3586088

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-18E211766

Stjørdals-Blink Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-18E222632, 3746070
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 19-20E165123, 3323680

Stokke IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even GravningenStokke ILH 17-18E203625, 3642402

Sturla, IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg KvarmeSturla, IFD 17-18 E67403, 3649746
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 17-18E236813, 3738721

Södertälje-Nykvarn Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E227339, 3730397

Søgne og Songdalen OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKH 21-E181299, 3618089

Tampereen Pyrintö (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobia PezzatiTampereen PyrintöH 21-E501959

Trollhättans SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eric BerlinTrollhättans SOKH 17-18E

Turun Metsänkävijät (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edgars BertuksTurun MetsänkävijätH 21-E195579
Erling SommerfeldtTurun MetsänkävijätH 21-E504114, 3732500

Tynset IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 17-18 E501105, 3663580
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH 17-18E187109, 3501012
Anna Vangen LunåsmoTynset IFD 17-18 E236746, 3583457

Tyrving IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Solveig BlandkjennTyrving ILD 21-E3604337, 97984
Gunnar A FiskumTyrving ILH 21-E502467, 3619483
Kristine FjeldboTyrving ILD 21-E168868, 3621000
Linn HokholtTyrving ILD 21-E214837, 3597572
Espen JakobsenTyrving ILH 21-E504561
Mina JørgensenTyrving ILD 17-18 E3699832, 200361
Styrk Hundseid KamsvågTyrving ILH 19-20E199496, 3401817
Emma Meyer LarssonTyrving ILD 17-18 E3630498, 183330
Ingrid Lund HovdenTyrving ILD 17-18 E500311, 3885175
Ivar LundanesTyrving ILH 21-E200904, 3596327
Torgeir NørbechTyrving ILH 21-E505298, 3614930
Oda J SikkelandTyrving ILD 19-20 E3577988, 501590
Ida TiltnesTyrving ILD 21-E192593, 3868874
Audun WeltzienTyrving ILH 21-E3027638, 181255

University College Dublin OC (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ruairi LongUniversity College Dublin OCH 19-20E223280

Vang OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-18E191177, 3964889
Eskil FrøislandVang OLH 17-18E3576477, 208085
Even LindaasVang OLH 17-18E3651452, 202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 17-18E226137, 3659539

Varegg Fleridrett (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus GjerstadVaregg FleridrettH 17-18E171917
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 19-20E204540
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH 17-18E182012
Mari Strømme LidVaregg FleridrettD 17-18 E185870, 3940749
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettD 21-E209821
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21-E181016, 3709318
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD 17-18 E192399, 3597432
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH 17-18E502444, 3831674
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18E184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg FleridrettH 17-18E207688, 3952173
Oskar RøenVaregg FleridrettH 21-E204561, 3778263
Christiane TrösseVaregg FleridrettD 21-E220066
Håkon Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21-E202199, 3777596
Morten Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 21-E204669, 3588761

Vegårshei IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synnøve BråtenVegårshei ILD 21-E179370, 3374543
Anders VestølVegårshei ILH 17-18E222559, 3910221
Karine VestølVegårshei ILD 19-20 E206428, 3912052
Olav VestølVegårshei ILH 21-E206427, 3421112

Verdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKH 17-18E187014
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 17-18 E201976

Vänersborgs SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan HellmanVänersborgs SKH 21-E

Wellington Orienteering Club (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lara MolloyWellington Orienteering ClubD 19-20 E

Østmarka OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH 17-18E223605, 3946803
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 19-20E3945607, 503507
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 17-18 E203471, 3828514
Andreas RambergØstmarka OKH 17-18E207518, 3852639

Åmåls OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erika Källvik-LeufvénÅmåls OKD 17-18 E
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OKD 17-18 E

Ås-NMBU Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 19-20 E3611837, 91574
Håvard TveiteÅs-NMBU OrienteringH 21-E221212
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-E181542, 3618147

Annonser

IOF Eventor