Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 21-E (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Marianne AndersenKristiansand OK3666849, 170604
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Sofie BachmannOLV Baselland
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788, 3623782
Inger Liv BjerkreimLillehammer OK233838
Solveig BlandkjennTyrving IL97984, 3604337
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Kristine FjeldboTyrving IL168868, 3621000
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Runa FremstadLarvik OK3598265, 216870
Alicia FribergIF Hagen
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Michela GuizzardiCUS Bologna
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010, 3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Vigdis HobølOppsal Orientering221436, 3959954
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Linn HokholtTyrving IL214837, 3597572
Aleksandra HornikPaimion Rasti220649, 3782133
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Iliana IlievaHalden SK506699, 3693850
Lizzie InghamHalden SK216466, 3666054
Emma JohanssonEmblem IL198042, 3598042
Emmi JokelaIFK Göteborg209143
Live Bredholt JørgensenNTNUI3605722, 174588
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Åshild KolstadNTNUI182129, 3619947
Ingrid LundanesNTNUI3594934, 235111
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Vilde MalmeiNTNUI207629
Milla MattilaHelsingin Suunistajat191149
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Vera MullerovaAmager Orienteringsklub
Lene Therese MyrlandNTNUI500241
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Krystal NeumannJärla Orientering
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001, 3619426
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3597549
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat185354
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL192095, 3880556
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Hanne SandstadFreidig206030, 3505393
Martha Kalvig SkoganNydalens SK3778727, 215020
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606, 181110
Julie StørmerFossum IF211996, 3154374
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg
Ida TiltnesTyrving IL192593, 3868874
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 504622
Tonje VassendNTNUI3587961, 191267
Ingvild WangNTNUI158428, 3391810
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

Annonser

IOF Eventor