Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka Open - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Østmarka Open - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 28 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matthew SpeakeBækkelagets SKHerrer-A204099

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leon Eiebakke WagerFossum IFN-åpen

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidrun AikioKlubbløsN-åpen

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLDamer-B197023
John YtternesKolbotn og Skimt OLHerrer-AK221152

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLHerrer-AK504476

Siemens (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemensHerrer-B189000

Østmarka OK (37)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martine Arntsen HaugØstmarka OKD 11-12212372
Martine Berg-OlsenØstmarka OKD 11-12224006
Gina BrevikØstmarka OKD 13-14212046
Monica BrevikØstmarka OKDamer-AK212503
Bjørn ChristensenØstmarka OKHerrer-A221269
Jakob GilljamØstmarka OKH 13-14224108
Helena GranbergØstmarka OKDamer-B223499
Thomas GrøstadØstmarka OKHerrer-AK224003
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKHerrer-A223605
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKD 15-16212463
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OKHerrer-AK79106
Matilde HolenØstmarka OKDamer-AK203517
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 11-12224191
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKHerrer-A503507
Hans Olav HygenØstmarka OKHerrer-A186840
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 15-16501167
Magnus JystadØstmarka OKH 15-16212531
Siv Susanne JystadØstmarka OKDamer-B212297
Per Arne KarlsenØstmarka OKHerrer-AK223502
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OKH 11-12
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 15-16203516
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKDamer-A203471
Mathias LinløkkenØstmarka OKH 13-14203469
Terje LinløkkenØstmarka OKHerrer-A210922
Ingrid NermoenØstmarka OKDamer-AK220857
Sigrid NermoenØstmarka OKD 13-14212419
Kristoffer NomelandØstmarka OKH 13-14223617
Ole Martin NomelandØstmarka OKHerrer-B224414
Pernille Nor-WollØstmarka OKD 11-12212213
Pernille Nor-WollØstmarka OKD 11-12212213
Erlend OtterleiØstmarka OKH 13-14203228
John OtterleiØstmarka OKH 15-16179410
Andreas RambergØstmarka OKHerrer-A207518
Håvard RønningenØstmarka OKH 13-14223687
Andreas SandernesØstmarka OKH 13-14212449
Espen Tinius SørensenØstmarka OKH 11-12203470
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKD 15-16212068

Annonser

IOF Eventor