Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM-bankett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM-bankett
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: lørdag 15 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 270 påmeldte deltakere.

NM-bankett (270)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Oskar AndrénIL Leik504684
Emma ArnesenByåsen IL195919
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Silje ArntzenNTNUI502700
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Bjørn BaklidKonnerud IL154067
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Kristine BergliaEiker OL208169
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK
Kjetil BjørloHalden SK
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Geir BråtenVegårshei IL181985
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Synnøve BråtenVegårshei IL179370
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Alan CherryNydalens SK200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Sebastian DalandKristiansand OK224268
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Magne DæhliHalden SK500302
Marianne DæhliNydalens SK221273
Helene EgerKongsberg OL215112
Gøril EideByåsen IL199490
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ragnhild EideByåsen IL199600
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Mats EidsmoFreidig179813
Tomas EidsmoFreidig173137
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Gro EllegaardVang OL84212
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Runa FremstadLarvik OK216870
Eskil FrøislandVang OL208085
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Peter GisholtFossum IF198904
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Jonas GrønliFreidig215144
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Idunn HaavengenNTNUI167389
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Anders HagaRaumar Orientering195480
Håvard HagaNydalens SK502921
Magne HagaRaumar Orientering196844
Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering169474
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Martin Borge HeirFossum IF174826
Mathias HermstadFreidig201390
Erling HjermstadFossum IF190677
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Christine HoenEiker OL192291
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Tarjei HoloFossum IF203231
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Håkon HolstadFreidig203584
Sindre R HoltHedrum OL221389
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Holger HottKristiansand OK213513
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Lizzie InghamHalden SK216466
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering500307
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Elias JonssonNydalens SK203274
Isak JonssonNydalens SK502695
Scott JuvikIL Gular504399
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Dag KaasHeming Orientering87027
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Pernille KatlaFossum IF191341
Ola KeiseråsIL Leik506688
Vegard KittilsenFreidig504704
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Siri KollerudLillomarka OL198836
Jo Even KolstadFreidig502812
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tobias KristensenNTNUI216933
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Lukas LilandNydalens SK202201
Even LindaasVang OL202094
Nina LindaasElverum OK
Tore LindaasElverum OK220882
Anine LomeHamar OK195757
Kamilla LomeHamar OK189071
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Oscar LyngenFreidig506650
Bjørnar LynumFreidig185929
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Hannah MalmeiNTNUI181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Øystein MelbyVang OL84213
Vera MelkildFreidig180322
Einar MelsomFossum IF183652
Mari MelsomFossum IF
Terje MelsomFossum IF183681
Aurora MoholthKongsberg OL229426
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878
Kirsten Helen MyrenVegårshei IL179365
Elias T. MølnvikNTNUI211647
Marte NarumNydalens SK506969
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Anders NordbergNydalens SK181232
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Peter NordbrødenNTNUI184944
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Julie NærestadVegårshei IL180242
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Roar PedersenOppsal Orientering505271
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Øystein RappRaumar Orientering187318
Dina ReitanFreidig206043
Damien RenardKongsberg OL201971
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
David RundeKristiansand OK221505
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Hanne SandstadFreidig206030
Lars SandstadFreidig504578
Malin SandstadFreidig504681
Jo ShepherdHalden SK85408
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne SkjærsteinTyrving IL502453
Martha Kalvig SkoganNydalens SK215020
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Simen Spets StorhovFreidig203586
Kari StrandKongsberg OL504502
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Tale StrandKongsberg OL504515
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Emil StørmerFossum IF214741
Julie StørmerFossum IF211996
Leif StørmerFossum IF203638
Oskar StørmerFossum IF209002
Inger SvalandOL Vallset/Stange132847
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andreas SølbergIL Leik506777
Line SølbergIL Leik502953
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Siri UlvestadNydalens SK504622
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Anders VestølVegårshei IL222559
Karine VestølVegårshei IL206428
Olav VestølVegårshei IL206427
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Lars Young VikNydalens SK204299
Charlotte WatsonLillomarka OL503399
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett502887
Emilie WestinNydalens SK203458
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Ragne WiklundNydalens SK501588
Emil WingstedtHalden SK208496
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547
Vibeke ØyeIL Gular222669
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

Annonser

IOF Eventor