Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint, Buskerud

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint, Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 174 påmeldte deltakere.

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Marte EgerKongsberg OL196871
Ingrid LestebergKongsberg OL211454
Elise RenardKongsberg OL238174
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Adele TeigenKongsberg OL204618
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF183830
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Tiril HolenKonnerud IL228510
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Iselin SørensenSturla, IF82105
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Ida Hope BarthRingerike OL503318
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Silje CarlsenSturla, IF212906
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Katherine EstepKonnerud IL214922
Sanna FinstadKongsberg OL91437
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Anita HillerenEiker OL94140
Christine HoenEiker OL192291
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL229423
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Aurora MoholthKongsberg OL229426
Silje MorlandstøEiker OL211618
Maren NorderudTyrving IL502350
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Celine RenardKongsberg OL201981
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Tale StrandKongsberg OL504515
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Fride SørensenSturla, IF89059
Andrea VaneboKongsberg OL208586

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Tanja InstanesSturla, IF226658
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Mette SpangbergKonnerud IL173215

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Torun DyrkornEiker OL185988
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Annemarie RanvikKonnerud IL500558
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Kjersti StræteRingerike OL79007
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Merete UndelandSturla, IF159614

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Linda VerdeSturla, IF209838

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Mats JohnsenSturla, IF212035
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Jon StrandKongsberg OL183843
Simen TorebraatenKonnerud IL224688
Martin TorøKongsberg OL216710
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL212792
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Endre SandKongsberg OL236449
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF228448

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF213015
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Sander Solheim OttesenSturla, IF505389
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Magnus Hope BarthRingerike OL172011
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Audun HeimdalNTNUI183721
Anders Martin JørstadKongsberg OL222693
Håkon LundKongsberg OL500550
Tord StrandKongsberg OL183842
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Stig InstanesSturla, IF209843
André JægtvikKonnerud IL500282
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
David LøverModum OL221340
Stig MellingRingerike OL215004
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Lars BaklidKonnerud IL220872
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Peter CarlsenSturla, IF207695
Rune EngehultNotodden OL207904
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Thor NorderudTyrving IL188842
Rune SørensenSturla, IF189047
Runar TeigenKongsberg OL150595

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IF221187

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

Rekrutt (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL185470
Erik BerganKongsberg OL184532
Olai BisethKongsberg OL221088
Eivind BredholtKongsberg OL233898
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL234231
Kaisa Hovland-sundeKonnerud IL228477
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Magnus LestebergKongsberg OL211224
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616
Maia Maudal PettersenKongsberg OL234036
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Mathis RenardKongsberg OL209723
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL224743

Annonser

IOF Eventor