Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskap

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 8 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 177 påmeldte deltakere.

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Elisabeth RomckeOK Moss502548
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Berit BergeTyrving IL200025
Guri BjørndalByåsen IL229612
Berit DanielsenTyrving IL220726
Heidi FalckTyrving IL199505
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Ellen Marie TurterNydalens SK507976

D 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Berit HegdalBergens TF215429
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL508150
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL248506
Nina SoligardBergens TF217014
Ingrid StrandeSkien OK195812
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubb204862
Gerd LangsethLarvik OK216681
Inger LindløvOK Moss505703
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig236394
Bjørg GårdhammerFossekallen IL88960
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Inger Lise SolbergBø OL208756

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Anders StorbratenBækkelagets SK483387

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Trond FossSandefjord OK205484
Christian GrotnesTyrving IL221251
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Espen JohnsenHedrum OL182118
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)114711
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Odd StrandKongsberg OL501473
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Christian VogelsangNydalens SK509015

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Frode RobertsenStokke IL507859
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering506977
Per Einar StrømHedrum OL221210
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Roy GjerdingOK Moss504397
Petter GullikstadRøros IL483728
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Erik HaugenRingsaker OK92332
Harald HoviSkien OK239501
Svein RoslandHope IL507704
Don SkantzeTyrving IL245626
Jan SteinegerGneist, IL236501
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H 65- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Stein MyhreBærums Skiklub207798
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Petter NæssOppsal Orientering506677
Ove OalandGanddal IL216734
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Tom BuggeByåsen IL211274
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Willy GrønstadGimle IF192646
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Peter KlavenessMåren OK501154
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Gunnar MosevollSkien OK238194
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Nils-Petter WiikDriv IL508161
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Trygve FosseGimle IF226420
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss504465
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Olav SolbergBø OL203367
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Henry SundsetvikOL Trollelg246353
Per VoldFana IL220842

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Bjørn StrømmeTIF Viking186219

H 85- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Einar JørundlandOK Sør211619

Direkte A-Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754

Direkte A-kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480
May NordkveldeHedrum OL187231
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL245631
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

Direkte N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Johan EgerKongsberg OL500586
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Anna TaksdalGanddal IL508199

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608

Annonser

IOF Eventor