Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskap med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskap med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 8 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 498 påmeldte deltakere.

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL157479
Iliana IlievaHalden SK506699
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Linda FredhOK Moss506342
Heidi StoksethHalden SK197722

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
May Ingela HopeModum OL204724
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Rine HanssenByåsen IL192378
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Hanne Løver ThonModum OL501171
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Merete UndelandSturla, IF507843
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Else GrandalTyrving IL507597
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Bente LineIndre Østfold OK211170
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Elisabeth RomckeOK Moss502548
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Tone StoklandSandefjord OK188461
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Grete S B HoviSkien OK502919
Berit BergeTyrving IL200025
Guri BjørndalByåsen IL229612
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Berit DanielsenTyrving IL220726
Heidi FalckTyrving IL199505
Siren GreveBergens TF211515
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Sirpa LiljaModum OL198084
Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK507976

D 65- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Lis DæhliLøten o-lag181113
Berit HegdalBergens TF215429
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Anne HøstHeming Orientering510433
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Anne KaasaDriv IL245174
Aud KjemperudEiker OL508150
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL248506
Berit RøsteRingsaker OK506824
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Ingrid StrandeSkien OK195812
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Kari UndrumElverum OK97374
Linda VerdeSturla, IF209838
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL204751

D 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Brynhild FanuelsenFossum IF506926
Liv FeiringHamar OK182065
Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubb204862
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Bjørg KocbachBergens TF180128
Gerd LangsethLarvik OK216681
Inger LindløvOK Moss505703
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Bjørg MostaulBø OL39205
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Margit Ryen SteenBø OL80353
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kjersti ThoStabæk IF87564
Audny TotlandFana IL208016
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Marit VågsnesNordre Follo Orientering203488

D 75- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig236394
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Synnøve DalvaBø OL88670
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Bjørg GårdhammerFossekallen IL88960
Aud Margret KirkhornMåren OK236426
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Torid KvaalFreidig501018
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Astri RogstadFossum IF77360
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Inger Lise SolbergBø OL208756
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Unni DrageHaugerud IF502419
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419
Lacho IlievHalden SK500250
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Einar TommelstadNydalens SK221253

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge LindsethNydalens SK502771
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Jørn SundbyLarvik OK504453

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Robert FredriksenNotodden OL502352
Ståle HeitmannFossum IF500614
Steinar LandeBø OL227677
Gard LindsethNydalens SK203418
Jørn-Are LongfjeldModum OL212789
David LøverModum OL221340
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Øyvind StoksethHalden SK501487
Anders StorbratenBækkelagets SK483387

H 50- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Arild AndresenFossum IF165904
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Arne DybdahlLillomarka OL508235
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Trond FossSandefjord OK205484
Einar GisholtFossum IF226659
Christian GrotnesTyrving IL221251
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Olav HøgsetFossekallen IL508799
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Hans JevanordFossum IF206276
Espen JohnsenHedrum OL182118
Christian JomaasFossum IF501016
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)114711
Svein NygårdLillomarka OL229680
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Rune RøedStokke IL203632
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Odd StrandKongsberg OL501473
Espen SvaeSarpsborg OL504395
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Christian VogelsangNydalens SK509015
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 55- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Olav BakkenØstmarka OK203514
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99101
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK509017
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK483539
Bo EngdahlIL Koll223521
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørn Henning GrandalTyrving IL190326
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Gunnar HopeModum OL212760
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Sindre LangaasNydalens SK203666
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL507609
Bengt NiklassonNordre Follo Orientering508330
Are NjåsteinTyrving IL206550
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Harald OmlandSkien OK507027
Frode RobertsenStokke IL507859
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering506977
Gjermund RørenEiker OL173451
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Peer StiansenNydalens SK507600
Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering188990
Per Einar StrømHedrum OL221210
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Roger WiikSturla, IF205502
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Knut EngenRaumar Orientering228075
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi509551
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Erik HaugenRingsaker OK92332
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
John HofossHadeland OL503035
Harald HoviSkien OK239501
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Jens Kr KoplandModum OL504911
Klavs MadsenNydalens SK75025
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per OsenVestre Akers SK508236
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Svein RoslandHope IL507704
Egil RundbergetNydalens SK509107
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Don SkantzeTyrving IL245626
Jan SteinegerGneist, IL236501
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H 65- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Svein AckenhausenKonnerud IL222213
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jørn BrunsellHeming Orientering510325
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Per Chr. HagenBø OL227680
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK
Steinar MariussenElverum OK250175
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Stein MyhreBærums Skiklub207798
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Petter NæssOppsal Orientering506677
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Jan Otto SætabergetLunderseter IL80424
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Tor SørevikTIF Viking507951
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Tom BuggeByåsen IL211274
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Egil EriksenGrong IL241882
Eirik EriksenSturla, IF507668
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kjell GrønhovdModum OL501141
Kurt GrønliFørde IL508237
Willy GrønstadGimle IF192646
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Arne Helge HalvorsenÅrstad IL67746
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Runar KittilsenStokke IL509136
Peter KlavenessMåren OK501154
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Sverre KristoffersenVerdal OK508798
Arne LandeBø OL504467
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Helge LyeTyrving IL219198
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Terje MalmHamar OK206901
Gunnar MosevollSkien OK238194
Hallvard MyrvollBø OL245638
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge ScheiFørde IL500570
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Steinar SkoglundFossum IF226088
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Åmund TonnaEiker OL234957
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215
Tor TrøanHadeland OL501084
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Anders WaageFreidig219195
Nils-Petter WiikDriv IL508161
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Per-Erik ØstlieDriv IL201977
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Per BjørkhaugTIF Viking500902
Lars ButtingsrudVingelen IL508138
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Trond FeiringHamar OK202135
Trygve FosseGimle IF226420
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Per HauglandÅrstad IL211480
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss504465
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201916
Ole Jørgen MjøsundSpillum IL231881
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Olav SolbergBø OL203367
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Henry SundsetvikOL Trollelg246353
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Tor DrageHaugerud IF502814
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Eivind HagenHadeland OL200639
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Stein KorenOK Moss84658
Svein Frimann KvalheimÅrstad IL245170
Anders LaugloOL Trollelg179416
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Olav TotlandFana IL208014
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Gunnar ØsterbøFreidig506812
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Paul ForsethOL Trollelg191258
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Svein HaukaasÅrstad IL509023
Einar JørundlandOK Sør211619
Einar LarsenSturla, IF189037
Hans LarsenRaumar Orientering487955

Direkte A-Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754

Direkte A-kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Stine KaiserSturla, IF97533
Espen MelheimSturla, IF216592
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

Direkte B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Margit BrattenMåren OK86324
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Gro SandKongsberg OL236449
Mette SolbergseterAustmarka IL208622
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

Direkte C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Berit DalheimLunderseter IL227480
Kristian KaiserSturla, IF229743
Andreas MelheimSturla, IF212969
May NordkveldeHedrum OL187231
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL245631
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

Direkte N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Frida HopeModum OL204724
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Erlend UlsakerHemsedal IL192530
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Johan EgerKongsberg OL500586
Martin KaiserSturla, IF222549
Lukas KlausenSturla, IF213015
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Sindre UlsakerHemsedal IL238111
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Anna TaksdalGanddal IL508199

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF507448
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Mari ØverbyKongsberg OL217555

Annonser

IOF Eventor