Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskap

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 7 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 183 påmeldte deltakere.

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Elisabeth RomckeOK Moss502548
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Turid VongravenSkien OK505487

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Berit BergeTyrving IL200025
Guri BjørndalByåsen IL229612
Berit DanielsenTyrving IL220726
Heidi FalckTyrving IL199505
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Ellen Marie TurterNydalens SK507976

D 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Berit HegdalBergens TF215429
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL508150
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL248506
Nina SoligardBergens TF217014
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Ingrid StrandeSkien OK195812
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL204751

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Brynhild FanuelsenFossum IF506926
Gerd LangsethLarvik OK216681
Inger LindløvOK Moss505703
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488

D 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig236394
Katharina Mo BergeFreidig181516
Bjørg GårdhammerFossekallen IL88960
Torid KvaalFreidig501018
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Inger Lise SolbergBø OL208756

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Robert FredriksenNotodden OL502352
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Anders StorbratenBækkelagets SK483387

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Trond FossSandefjord OK205484
Christian GrotnesTyrving IL221251
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Espen JohnsenHedrum OL182118
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)114711
Rune RøedStokke IL203632
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Christian VogelsangNydalens SK509015

H 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Fridtjof JebsenFossum IF225256
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Petter LøeNotodden OL214544
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenStokke IL507859
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering506977
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Roy GjerdingOK Moss504397
Petter GullikstadRøros IL483728
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Harald HoviSkien OK239501
Kjell MarksetIL Koll248666
Erik NæssØstmarka OK227720
Svein RoslandHope IL507704
Don SkantzeTyrving IL245626
Jan SteinegerGneist, IL236501

H 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Stein MyhreBærums Skiklub207798
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Petter NæssOppsal Orientering506677
Ove OalandGanddal IL216734
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Tom BuggeByåsen IL211274
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Egil EriksenGrong IL241882
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL236754
Willy GrønstadGimle IF192646
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Peter KlavenessMåren OK501154
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Terje MalmHamar OK206901
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Gunnar MosevollSkien OK238194
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Trygve FosseGimle IF226420
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss504465
Egil NestandeFørde IL211450
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Olav SolbergBø OL203367
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Henry SundsetvikOL Trollelg246353
Per VoldFana IL220842
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Gunnar ØsterbøFreidig506812

H 85- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Einar JørundlandOK Sør211619

Direkte A-Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754

Direkte A-kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Einar StrømHedrum OL221210
Anna TaksdalGanddal IL508199

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Rita RaastadSkien OK502129
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

Direkte C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Erik HaugenRingsaker OK92332
Stian LillegårdLillomarka OL198793
May NordkveldeHedrum OL187231

Direkte N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

Annonser

IOF Eventor