Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gate-O-Løp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Gate-O-Løp
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 1 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH-Lang502140
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbH-Kort222221
Magne AasAsker SkiklubbH-Kort152220
Bjørn-Willy ArntzenAsker SkiklubbH-Kort197500
Sander ArntzenAsker SkiklubbH-Lang500222
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH-Lang502143
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD-Lang224573
Simen Dalen EriksenAsker SkiklubbH-Kort196900
Felix FinsrudAsker SkiklubbH-Lang502244
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH-Kort502890
Øyvind GylverAsker SkiklubbH-Lang195801
Axel HoveidAsker SkiklubbH-Lang207564
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH-Lang216964
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH-Lang207706
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD-Lang226296
Vilmer NybergAsker SkiklubbH-Lang225016
Arild NyhaugAsker SkiklubbH-Lang160771
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH-Kort204534
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH-Kort212550
Thomas OlsenAsker SkiklubbH-Kort165178
Jakob RastadAsker SkiklubbH-Lang207424
Mikkel RastadAsker SkiklubbH-Kort502885
Øystein RastadAsker SkiklubbH-Lang212379
Jorun RuudAsker SkiklubbD-Lang204272
Per SchancheAsker SkiklubbH-Kort182094
Per WiréhnAsker SkiklubbH-Lang192186

EasyPetro BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BILH-Kort217390

Fossum IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre Zahl HagenFossum IFH-Lang504809
Stein H. HagenFossum IFH-Lang504815
Ståle HeitmannFossum IFH-Lang500614

IL GeoForm (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoFormD-Kort217033
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH-Kort193685

IL Tyrving (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit BergeIL TyrvingD-Kort200025
Eivind HoffIL TyrvingH-Lang221325
Eirik JørgensenIL TyrvingH-Lang211243
Mina JørgensenIL TyrvingD-Lang200361
Are KristiansenIL TyrvingH-Lang502380
Ingrid Lund HovdenIL TyrvingD-Lang500311
Trond LundIL TyrvingH-Lang501010
Ivar LundanesIL TyrvingH-Lang200904
Olav NipenIL TyrvingH-Kort197973
Ådne SkjærsteinIL TyrvingH-Lang502428

Kamp/Vestheim IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil HusethKamp/Vestheim IFH-Kort502237

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD-Kort222089

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein NygårdLillomarka OLH-Lang229680

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH-Lang195715

Annonser

IOF Eventor