Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule
Arrangørorganisasjon: Sveio OL - Orientering
Dato: lørdag 28 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113

Fitjar IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar ILH 15-16211234
Rolf Atle RolfsnesFitjar ILH 50-224484
Harald WesterheimFitjar ILH 70-79131

Ganddal IL (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 17-181858
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 17-187124
Bjarne GimreGanddal ILH 60-200598
Ingrid LamarkGanddal ILD 15-16174736
Trond LamarkGanddal ILH 50-184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 17-189151
Øyvind LamarkGanddal ILH 13-14195846
Jan Inge LundeGanddal ILH 60-181514
Maria Nilsson RøddeGanddal ILC-open213110
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tobias RøddeGanddal ILH 15-16197866
Tore RøddeGanddal ILB-open206300
Trine Bolstad ScheieGanddal ILD 17-206193
Morten Bjerga SundliGanddal ILH 17-188954
Arild SvihusGanddal ILB-open206298
Kjell SvihusGanddal ILH 70-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 17-501775
Oddvar TaksdalGanddal ILH 17-501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 15-16188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-216714

Haugesund IL Orientering (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL OrienteringD 17-502230
Sigved GramstadHaugesund IL OrienteringH 70-182056
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL OrienteringH 60-168467
Sara HetlandHaugesund IL OrienteringD 13-14212852
Madli HjermannHaugesund IL OrienteringD 17-
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Kristoffer JørgensenHaugesund IL OrienteringH 17-20B225741
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringN-open211761
Knut Steffen KvalaHaugesund IL OrienteringH 17-504279
Alf Inge LindtnerHaugesund IL OrienteringH 17-39624
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringH 50-222627
Tiril OlaussenHaugesund IL OrienteringD 17-20B211863
Fridtjof RachorHaugesund IL OrienteringH 17-66305
Tore Ruset AlneHaugesund IL OrienteringH 17-217877
Selma SteinsvågHaugesund IL OrienteringD 13-14212932
Sigleif SteinsvågHaugesund IL OrienteringH 17-235209
Dag Abel SveenHaugesund IL OrienteringH 17-
Filip SveenHaugesund IL OrienteringH -10203512
Ingrid SveenHaugesund IL OrienteringN-open242512
Miriam SveenHaugesund IL OrienteringD 11-12217721
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD 17-183669
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-193888
Ann Charlotte WallHaugesund IL OrienteringB-open208728
Lars WikstrømHaugesund IL OrienteringH 13-16C211748

IL Gular (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne JohannesenIL GularH 50-61154
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 17-207662

Sandnes IL (Rogaland) (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)D -10225066
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)D 13-14224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 13-14502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D -10213431
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 17-503032
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)N-open213198
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)H 11-12212329
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 11-12195899
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 50-229434
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H 13-14224799
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)B-open143226
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 13-14211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 13-14189038
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 17-195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 13-14223522
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D -10195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 17-188699
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 13-14501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 17-184505
Randi RothSandnes IL (Rogaland)A-open L339730
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)N-open212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)B-open223588
Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 13-14184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)B-open224120
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 11-12161991
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H -10161991
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)A-open L3192462

Sauda Orienteringsklubb (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kaya DirksenSauda OrienteringsklubbD 17-223982
Peter DirksenSauda OrienteringsklubbH 50-187254
Yolanda DirksenSauda OrienteringsklubbB-open223909
Knut Ove LienSauda OrienteringsklubbH 60-237766
Bjørn Egil RossebøSauda OrienteringsklubbH 17-216847
Eskil StielstraSauda OrienteringsklubbH 13-14180485
Järvi StielstraSauda OrienteringsklubbH 13-14220783
Sander StielstraSauda OrienteringsklubbH 17-187322
Sven StielstraSauda OrienteringsklubbH 15-16214811
Vanessa VenemaSauda OrienteringsklubbB-open225254

Stavanger Orienteringsklubb (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 50-169769
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 17-211212
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbH 60-192464
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 15-16207648
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-211766

Stord Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Irinja AlmåsStord OrienteringD 17-197835
Jon Magne BratsethStord OrienteringH 50-91026
Ingolf DybvikStord OrienteringH 70-197827
Jarle HallandStord OrienteringH 50-197844
Sigvald RobberstadStord OrienteringH 70-211544
Gunn Kjersti RøgenesStord OrienteringB-open188704
Edel SlettemarkStord OrienteringD 70-207689
Steinar SlettemarkStord OrienteringH 70-207797

Sveio OL - Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alice EnerstvedtSveio OL - OrienteringB-open172851
Ingeborg Nilsen EnerstvedtSveio OL - OrienteringD 11-12N
Martin Nilsen EnerstvedtSveio OL - OrienteringH 17-20B200369
Bjørnar S. FørdeSveio OL - OrienteringB-open157740
Astrid SandvikSveio OL - OrienteringC-open157772

Vikebygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILD 17-185591

Ålgård Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12149899
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14184384
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 17-187110

Annonser

IOF Eventor