Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 3 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa BullByåsen IL228488
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Selma NevinFreidig233837
Anna Aurora NolteFreidig224051
Ragnhild Basso RøhrKlubbløs3737681
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tale Tannvik SkeiFreidig221189

D 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Thea DyrkornEiker OL181872
Anne EikenKongsberg OL209814
Nora GrafferNTNUI187191
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111
Maria Ulseth SylteFreidig211561

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja BjörklundNTNUI504708
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Sonja MellbergNTNUI202890
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anu TuomistoNTNUI506103
Anna UlvensøenNTNUI182140
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Randi Marie MohusWing OK228085

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Einar EideByåsen IL209976
Mikkel HoltFreidig184323
Petter Andreas LonaWing OK212595
Håvard SingsaasFreidig214968
Håkon SæternesByåsen IL502484
Edvard SørbyFreidig181457

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Jonas GrønliFreidig215144
Tarjei HoloFossum IF203231
Håkon HolstadFreidig203584
Jo Even KolstadFreidig502812
Oscar LyngenFreidig506650
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Simen Spets StorhovFreidig203586
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581

H 21- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Isak BergsetFrol IL225930
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Anders EInumFreidig505535
Jørgen FiskumFrol IL187167
Markus GladEmblem IL220766
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI506768
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Øystein Grande JarenFreidig206055
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496
Ola KeiseråsIL Leik506688
Tobias KristensenNTNUI216933
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Jostein MårdalenFreidig221066
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Kristian Nilsen SandnesNTNUI188845
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Andreas SylteFreidig182033
Anders TiltnesTyrving IL507021
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Thorstein WangNTNUI501117
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Vegard HansenByåsen IL191299
Geir HanssenByåsen IL504710
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Eivind LonaWing OK211262

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John LerliMelhus IL211381
Atle PedersenMelhus IL215066
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Helge EriksenByåsen IL199601

Parløp D/H 10-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Nora HalvorsenFreidig206044
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Mathias LeroyerFreidig502096
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Sven NevinFreidig228533
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Magnus LandstadFreidig483336
Martin MelhuusMelhus IL197955
Egil RepvikOL Trollelg146401
Helge RevhaugRingerike OL214964
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig497403

Dir B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Martin AuneMelhus IL224269
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Oskar StorlerMelhus IL224320
Erik Tofte jrMelhus IL224351

Annonser

IOF Eventor