Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 19 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Freidig (75)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eystein AskeFreidigÅpen kort225496
Marita AskeFreidigD 13-14212777
Brage AsplemFreidigH 15-16203659
Anna ChristensenFreidigD 15-16225367
Arild H ClausenFreidigH 50-179864
Mari EidsmoFreidigD 15-16505186
Vetle Grønvik EkraFreidigH 15-16212776
Eira Forsbak AsplemFreidigD -10211354
Nora HalvorsenFreidigD 11-12206044
Tristan HalvorsenFreidigH 13-14224383
Arild HeggesetFreidigH 50-503919
Sverre HellevikFreidigH 13-14224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidigH 15-16224853
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidigD 15-16
Håkon HolstadFreidigH 17-20203584
Jon HolstadFreidigH 40-97601
Mikkel HoltFreidigH 15-16184323
Rune M HoltFreidigH 65-187009
Mathias Enebak IversenFreidigH 15-16228080
Sindre JohannessenFreidigH 21-181960
Tora KittilsenFreidigD 13-14207404
Una KittilsenFreidigD 13-14206519
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 15-16504483
Ane Malene KolstadFreidigD 15-16180130
Jo Even KolstadFreidigH 17-20502812
Torid KvaalFreidigD 75-501018
Olav KvittemFreidigH 60-192301
Anthony LeroyerFreidigH 40-
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 13-14192662
Mathias LeroyerFreidigH -10502096
Håvard LorangeFreidigH 50-217001
Oscar LyngenFreidigH 17-20222709
Alf Petter LynumFreidigH 11-12186849
Kristian Fredrik LynumFreidigH 17-20195937
Margot Bolstad LynumFreidigD 40-505397
August MaskeFreidigH 15-16212807
Sigrid MelkildFreidigD 50-211655
Vera MelkildFreidigD 17-20180322
Vemund MølnvikFreidigH 15-16213305
Anne NevinFreidigÅpen lang72454
Selma NevinFreidigD 13-14233837
Sven NevinFreidigH 11-12228533
Silje Marie NissenFreidigD 15-16212787
Solveig Louise NissenFreidigD 13-14211745
Anna Aurora NolteFreidigD 13-14224051
Emil Aleksander NolteFreidigH -10502989
Mette Resell NolteFreidigD 40-188746
Grete Berge OwrenFreidigD 60-214816
Bernt RognesFreidigH 50-201831
Helge RustadFreidigH 60-173333
Jostein RøFreidigH 15-16203648
Maj-Lisbet RønningFreidigÅpen lang207676
Ella SandstadFreidigD 13-14182067
Hanne SandstadFreidigD 40-206030
Lars SandstadFreidigH 17-20504578
Tale Tannvik SkeiFreidigD 15-16221189
Aleksander SkoglundFreidigH 17-20179372
Reidun Fallan SmaavikFreidigD 60-203585
Jens Even StorhovFreidigH 50-182078
Mathea Spets StorhovFreidigD 13-14182074
Torunn Spets StorhovFreidigD 50-181956
Vegard Lereim StorliFreidigH 13-14212820
Vilde Lereim StorliFreidigD 15-16179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH 13-14179862
Ole Ulseth SylteFreidigH -10206049
Vegard Ulseth SylteFreidigH 15-16220833
Vilde Talgø-KristiansenFreidigD 13-14212780
Jørgen TegdanFreidigH 40-191303
Iver Dalsaune ThunFreidigH 13-14180850
Kari UlsethFreidigD 40-180719
Nils Olav VennevikFreidigH 70-497403
Maria Strømdal WikFreidigD 13-14213142
Tina Strømdal WikFreidigD 40-214965
Geir WillumsenFreidigH 50-69093
Gunnar ØsterbøFreidigH 75-181218

Annonser

IOF Eventor