Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 19 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 275 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig211354
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK223812
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Ella SandstadFreidig182067
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Idunn HaavengenNTNUI167389
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Synne Marie KvammeWing OK213255
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226299
Vera MelkildFreidig180322
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Line SølbergIL Leik502953
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Johanne de PresnoNTNUI500775
Ingeborg EideByåsen IL199727
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Synne FossøyNTNUI98004
Gry GranstedtNTNUI39428
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Eva Huber SvenssonIFK Mora OK157388
Ingrid LundanesNTNUI235111
Line Hovdenak LyngNidarøst OK505470
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit NerstenNTNUI123944
Nanna NorderudNTNUI220772
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Helene OmdalNTNUI195483
Ingunn S. ØsthagenByåsen IL179828
Marit SchmidOL Trollelg236427
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Eva TesarovaWing OK504587
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Oda WennemoByåsen IL181231
Hedvig ÅstebølNTNUI227489

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Mette Resell NolteFreidig188746
Hanne SandstadFreidig206030
Maria StuifbergenMalvik IL226192
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL503616
Guri BjørndalByåsen IL229612
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL192378
Mari HoffByåsen IL181864
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Sigrid MelkildFreidig211655
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig214816
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL Trollelg72133

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HellandWing OK78496
Torid KvaalFreidig501018

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Brage Strøm HaugsnesWing OK202356
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Loke Strøm HaugsnesWing OK193068
Johannes LerliMelhus IL197733
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Sven NevinFreidig228533
Johannes StordalByåsen IL225321
Ådne SundetIL Leik226231

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig224383
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Kasper LodgaardByåsen IL502488
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Anders TørumSelbu OK223786
Aksel VikenByåsen IL224821

H 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Iver OlaussenMalvik IL208599
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833

H 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Håkon HolstadFreidig203584
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig502812
Tobias KristensenNTNUI216933
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Oscar LyngenFreidig222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Lars SandstadFreidig504578
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Aleksander SkoglundFreidig179372
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 21- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob AndersenNTNUI239770
Fredrik AndreassenNTNUI505668
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Mathias BjuganWing OK505430
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Paul BruandNTNUI241446
Gaute FriestadKristiansand OK504430
Erik FrøsethVerdal OK198715
Philip FøyenNTNUI220763
Jørgen Nyland GraabakByåsen IL66732
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Sindre JohannessenFreidig181960
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jan KondulaNTNUI505167
Børge LeirenByåsen IL226224
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Eirik MarthinsenOL Trollelg187214
Henry McNultyNTNUI220185
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Jan SchmidOL Trollelg211189
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Andreas TømmerdalNTNUI241449
Henrik UpsalNTNUI184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Tarjei VollsetHeming Orientering200551
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett202199
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Jon HolstadFreidig97601
Øystein HusbyMalvik IL188777
Anthony LeroyerFreidig
Eivind LonaWing OK211262
Kato NykvistWing OK193067
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Skjalg StordalByåsen IL216910
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BrevikFossum IF501121
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Arild H ClausenFreidig179864
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Knut HagenByåsen IL200231
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Arild HeggesetFreidig503919
Dag Erik HellandWing OK211471
Morten KorsvoldWing OK223593
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Håvard LorangeFreidig217001
Terje MidtbøWing OK199655
Øystein NytrøByåsen IL226025
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Bernt RognesFreidig201831
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Rune VikenByåsen IL184064
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Olav KvittemFreidig192301
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Helge RustadFreidig173333
Rolf Helge RøsandNidarøst OK505577
Morten SkoglundByåsen IL178050

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Bjørn BergerByåsen IL505396
Tor GjermstadWing OK228367
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Rune M HoltFreidig187009
Terje SkjeggedalNTNUI241330
Lars SkrøvsethWing OK505823

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg71355
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Leif RøhjellByåsen IL86406
Frode StensrudOL Trollelg200407
Nils Olav VennevikFreidig497403
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK503031
Anders LaugloOL Trollelg179416
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL228138
Arne SæterhaugByåsen IL76076

Åpen kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig225496
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Elin FøyenKlubbløs224994
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578

Åpen lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne NevinFreidig72454
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Kristian SolheimKlubbløs229566

Annonser

IOF Eventor