Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 april 2018 - søndag 22 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 196 påmeldte deltakere.

N-åpen (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle AdamsenÅlgård Orientering234369Mellom
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529Prolog, Mellom
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering212334Prolog, Mellom
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering225499
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK209276
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vilde PuntervoldEgersund OK224911Prolog, Mellom
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314Prolog, Mellom
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK209373
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering213592Jaktstart
Karete VeenÅlgård Orientering408289
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066Jaktstart
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929Jaktstart

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899Mellom
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168Prolog, Mellom
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267Jaktstart
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-16B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb172991
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 17-A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730Jaktstart
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821Mellom, Jaktstart

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704Mellom
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)212903
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110Mellom, Jaktstart
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139Jaktstart

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888Prolog, Mellom
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935Prolog, Mellom
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991Prolog, Mellom

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Odin HorpestadEgersund OK224887
Arve LundeGanddal IL225356
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb172125Jaktstart
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AdamsenÅlgård Orientering234328Mellom

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751Jaktstart

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218Mellom
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Svein-Erik KvameGanddal IL502585Jaktstart
Trond LamarkGanddal IL184425
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023Mellom, Jaktstart
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813Mellom, Jaktstart
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009Jaktstart

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742Prolog, Mellom
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952Mellom, Jaktstart
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 13-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

D 13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169Prolog, Mellom
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Anna TaksdalGanddal IL188955
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

H 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032Mellom
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501Prolog, Mellom
Per Inge EspedalÅlgård Orientering61787
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Mathieu McGuireGanddal IL197954
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699Jaktstart
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn HadlandEgersund OK149178
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505Jaktstart
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Nora SvendsenGanddal IL211917
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588Prolog, Mellom
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388Jaktstart
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

B åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223525
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Olav HellandEgersund OK207822Prolog, Mellom
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120Prolog, Mellom
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Annonser

IOF Eventor