Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 6 februar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät504114
Göran WinbladRehns BK209717

H 17-A kort (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering92145
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Morten FredhOK Moss208419
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Donatas KontautasOK Moss503666
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Christopher SchiveOK Moss207790
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Leah LydersenOK Moss
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss
Birk BreimoOK Moss212377
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Steinar Kreken KvalnesOK Moss
Sondre LadimOK Moss503554
Selmer LøkenOK Moss212650

Åpen B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Vidar BerteigIL GeoForm217390
Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering239054
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hanne WoldOK Moss96146

Annonser

IOF Eventor