Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte lag.

D 13-16 (8)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Freidig 2
1
2
3
Freidig 3
1
2
3
Freidig 4
1
2
3
OL Trollelg / Stjørdals-Blink Orientering / Verdal OK 2
1
2
3
Tynset IF / Vingelen IL 1
1Eline Horten Jordet203270
2Guro Schjølberg166982
3Andrea sæther Verdenius189067
Verdal OK 1
1
2
3

H 13-16 (9)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
Byåsen IL 2
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Freidig 2
1
2
3
Freidig 3
1
2
3
Frol IL / Verdal OK 2
1Magnus Alstad208684
2Torstein Gjedrem Lund187016
3Olav Gjedrem Lund500564
OK Skøynar 1
1
2
3
Verdal OK 1
1
2Filip Mitchell Iversen213017
3
Wing OK 1
1August Hopstad Nykvist223811
2Magne Guttvik213289
3Petter Andreas Lona212595

D 17- (14)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
Byåsen IL 2
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Freidig 2
1
2
3
Frol IL 1
1
2
3
Frol IL 2
1
2
3
NTNUI 1
1
2
3
NTNUI 2
1
2
3
NTNUI 3
1
2
3
NTNUI 4
1
2
3
NTNUI 5
1
2
3
NTNUI 6
1
2
3
OL Trollelg 1
1
2
3
Wing OK 1
1Randi Marie Mohus228085
2Eva Tesarova504587
3Kjersti Elisabeth Midtbø184544

H 17- (22)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
Byåsen IL 1
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Freidig 2
1
2
3
Freidig 3
1
2
3
Freidig 4
1
2
3
Freidig 5
1
2
3
Frol IL 1
1
2
3
Frol IL 2
1
2
3
Frol IL 3
1
2
3
IL Leik 1
1
2
3
Konnerud IL / Kristiansand OK 1
1
2
3
NTNUI 1
1
2
3
NTNUI 2
1
2
3
NTNUI 3
1
2
3
NTNUI 4
1
2
3
NTNUI 5
1
2
3
NTNUI 6
1
2
3
NTNUI 7
1
2
3
OK Skøynar 1
1
2
3
OL Trollelg 1
1
2
3
Tynset IF 1
1Gaute Kvittum Nytrøen187109
2Jørgen Schjølberg501269
3Geir Schjølberg180141

D135- (3)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
Frol IL 1
1
2
3
Malvik IL 1
1Sunniva Morgan507961
2Hilde Forbord506781
3Kjellrun Sporild208704

H135- (14)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
Byåsen IL 2
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Frol IL 1
1
2
3
Malvik IL 1
1
2
3
Melhus IL 1
1
2
3
Nord-Østerdal OK 1
1
2
3
OL Trollelg 1
1
2
3
OL Trollelg 2
1
2
3
Verdal OK 1
1
2
3
Verdal OK 2
1
2
3
Verdal OK 3
1
2
3
Wing OK 1
1Svein Erik Bratsberg238170
2Fredrik Persson507075
3Øyvind Schjelderup210013
Wing OK 2
1Agnar Renolen221451
2Rune Stræte501009
3Eivind Lona211262

D180- (3)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
Tynset IF 1
1Sigrid Kalbækken243727
2Marit Eggen Nyaas206907
3Anne Mette Normann504589
Verdal OK 1
1
2
3Eli Kristoffersen80819

H180- (8)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
Byåsen IL 2
1
2
3
Freidig 1
1
2
3
Freidig 2
1
2
3
Røros IL 1
1Terje Schjølberg483391
2Helge Sundberg483732
3Petter Gullikstad483728
Steinkjer OK 1
1
2
3
Verdal OK 1
1
2
3
Wing OK 1
1Jostein Alvestad503970
2Steinar Aasvang71687
3Terje Midtbø199655

MIX (8)

NavnLagoppstilling
Frol IL 1
1
2
3
IL Leik 1
1
2
3
IL Leik 2
1
2
3
Malvik IL / Selbu OK 1
1Øystein Husby188777
2Elisabeth Størseth223719
3Anders Tørum157736
Melhus IL 1
1
2
3
Selbu OK 2
1Harald Grønning223721
2Karin Galaaen223787
3Jone Ingebrigt Sirum Samland223623
Tynset IF 1
1Mari Gullbrekken Schjølberg190619
2Elisabeth Espeland216748
3Leif Arne Nytrøen204550
Verdal OK 1
1Fredrik Vehus Skjerve187014
2Nina Stensland Melbye228433
3Mona Elisabeth Gjedrem Lund187017

Lagkonkurranse barn (14)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1
2
3
4
5
Byåsen IL 2
1
2
3
4
5
Freidig 1
1
2
3
4
5
Frol IL 1
1
2
3
4
5
Frol IL 2
1
2
3
4
5
Stjørdals-Blink Orientering 1
1
2
3
4
5
Stjørdals-Blink Orientering 2
1
2
3
4
5
Stjørdals-Blink Orientering 3
1
2
3
4
5
Stjørdals-Blink Orientering 4
1
2
3
4
5
Tynset IF / Vingelen IL 1
1Synne Kvittum Nytrøen224126
2Ida Joanne Oldertrøen206515
3Aurora Oldertrøen72029
4Lisa Sæther Verdenius186861
5Maria sæther Verdenius189069
Velledalen IL 1
1
2
3
4
5
Verdal OK 1
1
2
3
4
5
Verdal OK 2
1
2
3
4
5
Wing OK 1
1Ingeborg Kolstad508983
2Anna Emilie Lona223821
3Maia Ruano Strand223613
4Saga Melbye-Berg223676
5Emma Imsland223827

Annonser

IOF Eventor