Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap Lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Lang
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 430 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AarnesIL Pasvik Hauk234096
Eystein AskeFreidig225496
Clara LeroyerFreidig233998
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Sander MatbergFrol IL233999
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL247783
Ville Sandstad SkjesetFrol IL233667
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL211298
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering223957

D 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma LangøygardFrol IL233596
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Jenny RønningMelhus IL244674
Solveig Skoglund LeitheFrol IL233835
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering234190
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Nikoline MunkebyFrol IL211830
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Åsa BullByåsen IL228488
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ella SandstadFreidig182067
Guro SchjølbergTynset IF166982
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig508554
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Mari EidsmoFreidig505186
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK507753
Linnea MunkebyFrol IL195841
Anna Aurora NolteFreidig224051
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Maren VikenByåsen IL192325

D 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK507042
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934
Ragnhild EideByåsen IL199600
Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering250030
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Vilde Årøen LykkeNTNUI180102
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111
Hanne VassendPorsgrunn OL241426

D 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Ronja BjörklundNTNUI504708
Ingeborg EideByåsen IL509375
Tilla Farnes HennumNTNUI500002
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Hedwig HaasNTNUI504594
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Hanne SandstadFreidig206030
Marit SchmidOL Trollelg236427
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Ingrid UrsethVingelen IL98068
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Tonje VassendNTNUI191267

D 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Maja BergerByåsen IL504601
Vibeke Falck HolteFreidig504609
Marianne LangøygardFrol IL226176
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Randi LillealternFreidig97757
Sunniva MorganMalvik IL507961
Mette Resell NolteFreidig188746
Marte SkoglundFrol IL213776
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Anne Mette GrøtliKvikne IL206173
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Heidi ArnesenFreidig182039
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Sigrid MelkildFreidig211655

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Randi JensenFrol IL187148
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Liv MeliIL Nansen505835
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Trine SunnsetMelhus IL211444
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Elin FiskvikOK Skøynar181564
Magnhild ForsethFrol IL198803
Karin GalaaenSelbu OK223787
Magnhild KvaalVerdal OK80817
Anne Mette NormannTynset IF504589
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig214816
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Sigrid KalbækkenTynset IF243727
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK63718
Gunnhild OftedalFreidig206228
Dagrunn UrsethVingelen IL98066

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Johanne SimensenOs IL508139

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig236394
Katharina Mo BergeFreidig181516
Torid KvaalFreidig501018

H 9-10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Erlend GrønliFreidig225465
Aksel HanssenByåsen IL228534
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Johannes MatbergFrol IL211719
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203343
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Ludvig LangøygardFrol IL213728
Johannes LerliMelhus IL248172
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Sivert MørchEmblem IL233751
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering234092
Sigurd RønningMelhus IL222705
Sondre Skoglund LeitheFrol IL211587
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Ivar FlatvadByåsen IL238257
Håkon HallanOK Skøynar204402
Tristan HalvorsenFreidig504441
Hallvard HellevikFreidig180307
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Sander M JensenByåsen IL225280
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Eivind NæveIL Leik160496
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
August Hopstad NykvistWing OK223811
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Jonas GrønliFreidig215144
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig504704
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Lars SandstadFreidig504578
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Håvard VeieOK Skøynar206180

H 19-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
August Asheim BirkelandNTNUI507601
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Mats EidsmoFreidig508238
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Peter GisholtFossum IF198904
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Erling HjermstadFossum IF190677
Oscar LyngenFreidig506650
Kristian Fredrik LynumFreidig195937

H 21- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Isak BergsetFrol IL225930
Mathias BjuganNTNUI505430
Audun Rognerud BøeNTNUI219300
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Jørgen FiskumFreidig187167
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Audun HeimdalNTNUI509244
Martin Borge HeirNTNUI506695
Mattis HoltFreidig179878
Ulf Forseth IndgaardFrol IL508152
Simon JakobssonFrol IL507844
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik506688
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Robert MørchEmblem IL234113
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Erlend Nilsen SandnesNTNUI227726
Peder Aukrust OsmoenOs IL229685
Lars OwrenFreidig506830
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Yngve SkogstadFrol IL502895
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas SølbergIL Leik506777
Jostein TandbergNTNUI502575
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Olav VestølVegårshei IL206427
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Are WigaardNTNUI214979

H 35- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf AlstadFrol IL213722
Tobias EliassonSundsvalls OK507051
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Jo LangøygardFrol IL226055
Børge LeirenByåsen IL226224
Hermann LeitheFrol IL206019
Nicholas MorganMalvik IL507960
Bård NonstadOL Trollelg190811
Per Didrik NonstadWing OK195699
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Jan SchmidOL Trollelg211189
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Audun BakkMelhus IL195566
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Vegard HansenByåsen IL191299
Pål KittilsenFreidig206040
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Eivind LonaWing OK211262
Bjørnar LynumFreidig185929
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Are RogstadNidarøst OK502896
Geir SchjølbergTynset IF180141
Skjalg StordalByåsen IL216910
Lars StrømOK Skøynar227781
Jørgen TegdanFreidig191303
Gunnar VatnFrol IL187134
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Jon Inge BreenÅlen IL174255
Bernt BrynhildsenWing OK508902
Arild H ClausenFreidig179864
Tomas EidsmoFreidig510412
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik506633
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Arild HeggesetFreidig503918
Jon HolstadFreidig97601
Einar LundVerdal OK80808
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Jon RøstumOL Gaula178780
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL235040
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Arne GrevskottFrol IL216867
Knut HagenByåsen IL200231
Jan Erik LedalOL Trollelg501248
John LerliMelhus IL211381
Arve LægranSteinkjer OK243807
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Stein MarkhusVerdal OK211651
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Terje SchjølbergRøros IL483391
Dag StenersenNidarøst OK207769
Harald SvergjaNord-Østerdal OK206172
John SvergjaNord-Østerdal OK206282
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg243646
Svein UnsgårdIL Leik206309

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Helge EriksenByåsen IL199601
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje KanstadWing OK228376
Kjell MaroniByåsen IL221188
Geir OwrenFreidig215196
Terje RønningOK Skøynar188799
Fritjof SandstadFrol IL80399
Morten SkoglundByåsen IL178050
Svein Olav ÅmotIL Leik250500

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Eivind BakkMelhus IL507716
Bjørn BergerByåsen IL505396
Terje HansenVingelen IL98065
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Geir NilsenEmblem IL165580
Harald OftedalFreidig195820
Helge SundbergRøros IL483732
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Tom BuggeByåsen IL211274
Egil EriksenGrong IL241882
Asbjørn HeggemHalsa IL82236
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK509128
Tore KisteNidarøst OK186019
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg238050
Sverre KristoffersenVerdal OK508798
Knut LillealternFreidig217002
Erik LundOL Trollelg71413
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øivind Magne RogndalenByåsen IL198837
Steinar SimensenOs IL510426
Frode StensrudOL Trollelg200407
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig508132
Tor ØstvangOs IL229651

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Lars ButtingsrudVingelen IL508138
Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK223731
Magne EidemSelbu OK226129
Leif EngenNidarøst OK503031
Olav HøiåsVang OL188709
Magnus LandstadFreidig483336
Odd MusumOL Trollelg501161
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Eigil SørliMalvik IL504466
Leidulv VinjeNidarøst OK209738

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Arnfinn LangelandByåsen IL241368
Anders LaugloOL Trollelg179416
Per LøvaasOL Trollelg209987
Jardar SandstadSelbu OK508147
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Gunnar ØsterbøFreidig506812

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

Utvikling N 10-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332

Utvikling C 10-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkMelhus IL222611
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK224176
Tuva SnøfuglVerdal OK
Tina UglemsmoSelbu OK223674

Utvikling B 12-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK250364
Hanne MørchFreidig246879

Direkte B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Bente HortenVingelen IL203370
Leif JordetVingelen IL203271
Tormod LangaasNidarøst OK239667
Kristin LerliMelhus IL223953
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Elise Taylor SpetsFrol IL157296
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Ole Gunnar SølbergIL Leik506649
Geir WillumsenFreidig69093

Direkte A (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenNTNUI502700
Solveig BlindheimNTNUI145119
Ingvild BrekkeNTNUI507077
Anders EmilssonNTNUI174589
Synne FossøyNTNUI98004
Geir HanssenByåsen IL504710
Øystein HaugFrol IL179806
Øystein HusbyMalvik IL188777
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Olle MalmringFreidig206218
Lene Therese MyrlandNTNUI506814
Fredrik PerssonWing OK507075
Randi Johanne SkjerveFrol IL234815
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL241435
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Erik SæbøNidarøst OK203650
Andrine VikenByåsen IL181017

Annonser

IOF Eventor