Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: fredag 23 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 357 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orientering234096
Clara LeroyerFreidig233998
Mirja MohusWing OK
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL247783
Ville Sandstad SkjesetFrol IL233667
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL211298
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering234223
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering223957

D 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma LangøygardFrol IL233596
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Jenny RønningMelhus IL244674
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Solveig Skoglund LeitheFrol IL233835
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering234190
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Nikoline MunkebyFrol IL211830
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Åsa BullByåsen IL228488
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ella SandstadFreidig182067
Guro SchjølbergTynset IF166982
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig508554
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Mari EidsmoFreidig505186
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK507753
Linnea MunkebyFrol IL195841
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Maren VikenByåsen IL192325

D 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Ane DyrkornNTNUI180221
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Vilde Årøen LykkeNTNUI180102
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Guri SandvoldTynset IF228427
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111
Hanne VassendPorsgrunn OL241426
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Ronja BjörklundNTNUI504708
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Ingeborg EideByåsen IL509375
Tilla Farnes HennumNTNUI500002
Synne FossøyNTNUI98004
Maren GrandeFrol IL160101
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Hedwig HaasNTNUI504594
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Heidi JensenNTNUI204714
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Ingrid LundanesNTNUI509366
Line Hovdenak LyngNidarøst OK505470
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Randi Marie MohusWing OK228085
Sunniva MorganMalvik IL507961
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Hanne SandstadFreidig206030
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL241435
Marte SkoglundFrol IL213776
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Eva TesarovaWing OK504587
Ingrid UrsethVingelen IL98068
Eef van DongenFrol IL507844
Tonje VassendNTNUI191267

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Gøril EideByåsen IL199490
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Anne Mette GrøtliKvikne IL206173
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Marianne LangøygardFrol IL226176
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Mette Resell NolteFreidig188746
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Randi JensenFrol IL187148
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Liv MeliIL Nansen505835
Sigrid MelkildFreidig211655
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Trine SunnsetMelhus IL211444
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Magnhild ForsethFrol IL198803
Karin GalaaenSelbu OK223787
Sigrid KalbækkenTynset IF243727
Magnhild KvaalVerdal OK80817
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK63718
Anne Mette NormannTynset IF504589
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig214816
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Dagrunn UrsethVingelen IL98066
Liv VenåsSteinkjer OK78829

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi KisteNidarøst OK200386
Inger Johanne SimensenOs IL508139

H 9-10 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK224176
Filip EstilStjørdals-Blink Orientering
Erlend GrønliFreidig225465
Aksel HanssenByåsen IL228534
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Sindre MohusWing OK
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203343
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Ludvig LangøygardFrol IL213728
Johannes LerliMelhus IL248172
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Sivert MørchEmblem IL233751
Johan OftedalMalvik IL224354
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering234092
Sigurd RønningMelhus IL222705
Sondre Skoglund LeitheFrol IL211587
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Konrad EstilStjørdals-Blink Orientering187938
Tristan HalvorsenFreidig504441
Hallvard HellevikFreidig180307
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Torstein Gjedrem LundVerdal OK187016
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Eivind NæveIL Leik160496
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Emil GrønliFreidig211762
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Iver Dalsaune ThunFreidig247417
Anders TørumSelbu OK223786

H 17-18 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Asgeir EspelandTynset IF203667
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Nikolai RenolenWing OK504504
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

H 19-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
August Asheim BirkelandNTNUI507601
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Mats EidsmoFreidig508238
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Peter GisholtFossum IF198904
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Elias JonssonNydalens SK509299
Oscar LyngenFreidig506650
Kristian Fredrik LynumFreidig195937

H 21- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI193120
Mathias BjuganNTNUI505430
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Audun HeimdalNTNUI509244
Mattis HoltFreidig179878
Ulf Forseth IndgaardFrol IL508152
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik506688
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Børge LeirenByåsen IL226224
Hermann LeitheFrol IL206019
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Nicholas MorganMalvik IL507960
Lars Maukon MurenNTNUI509127
Robert MørchEmblem IL234113
Peder Aukrust OsmoenOs IL229685
Lars OwrenFreidig506830
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind AunøienOK Fjell187236
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Tomas EidsmoFreidig510412
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Geir HanssenByåsen IL504710
Jo LangøygardFrol IL226055
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Eivind LonaWing OK211262
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Are RogstadNidarøst OK502896
Geir SchjølbergTynset IF180141
Lars StrømOK Skøynar227781
Jørgen TegdanFreidig191303
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK508902
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Knut HagenByåsen IL200231
Arild HeggesetFreidig503918
Jan Erik LedalOL Trollelg501248
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Stein MarkhusVerdal OK211651
Terje MidtbøWing OK199655
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451
Jon RøstumOL Gaula178780
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Terje SchjølbergRøros IL483391
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Dag StenersenNidarøst OK207769
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL235040
John SvergjaNord-Østerdal OK206282
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Eivind BakkMelhus IL507716
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje HansenVingelen IL98065
Rune M HoltFreidig187009
Olav Martin IndgaardFrol IL180924
Terje KanstadWing OK228376
Kjell MaroniByåsen IL221188
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Geir NilsenEmblem IL165580
Helge RustadFreidig250324
Terje RønningOK Skøynar188799
Fritjof SandstadFrol IL80399
Morten SkoglundByåsen IL178050
Helge SundbergRøros IL483732
Rolf WærnesOrkanger IF91660
Svein Olav ÅmotIL Leik250500

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Tom BuggeByåsen IL211274
Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK223731
Magne EidemSelbu OK226129
Leif EngenNidarøst OK503031
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Rolf KarsetSteinkjer OK509128
Tore KisteNidarøst OK186019
Sverre KristoffersenVerdal OK508798
Magnus LandstadFreidig483336
Erik LundOL Trollelg71413
Helge RevhaugRingerike OL214964
Steinar SimensenOs IL510426
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Eigil SørliMalvik IL504466
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig508132
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Tor ØstvangOs IL229651

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Arnfinn LangelandByåsen IL241368
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jardar SandstadSelbu OK508147
Arne SæterhaugByåsen IL504435

Utvikling N 10-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332

Utvikling B 12-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Tina UglemsmoSelbu OK223674

Direkte (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Bente HortenVingelen IL203370
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Leif JordetVingelen IL203271
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Hanne MørchFreidig246879
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Athena SherlockMoxina OK
Ingvil SnøfuglFreidig225556

Annonser

IOF Eventor