Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Fredrikstad SK / Halden SK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Halden SK / Fredrikstad SK 2D11-12
1Jenny Danevad193091
 
 
2Minna Sofie Wingstedt200200
 
 

Halden SK (12)

NavnKlasseLagoppstilling
Halden SK 1D17-
1Lizzie Ingham216466
2Jo Shepherd85408
3Kine Hallan Steiwer181110
Halden SK 2D17-
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Eva Jurenikova184340
3Bodil Helgerud505183
Halden SK 3D17-
1Ingrid Kronborg Bronebakk62771
2Hedda Raadal Bjørlo187303
3Vendula Haldin183672
Halden SK 4D17-
1Vilma Blennow226411
2Jenny Wegebro208173
3Anja Wingstedt79290
Halden SK 1H17-
1Niels Christian Hellerud206905
2Erik Axelsson198850
3Emil Wingstedt208496
Halden SK 2H17-
1Mats Haldin215121
2Erlend Brendstuen195770
3Tore Sandvik505270
Halden SK 3H17-
1Øyvind Helgerud207805
2Øyvind Stokseth501487
3Bjørn Brække207786
Halden SK 1H13-16
1Sigurd Saxe Sandvik213361
2Alf Kristian Helle199472
 Jonathan Eylertsen169070
 
3Jakob Torgersen204760
Halden SK 2H13-16
1Herman Lien Backstrøm159030
2Liam Wingstedt176982
 
 
3
Halden SK 1D11-12
1Inger Anne Svendsby Braarud198906
 Åse Valero Kjerkreit224951
 
2Sigrid Schmitt Gran213211
 
 
Halden SK 1H11-12
1Martin Bryggen242412
 
 
2Sverre Sandvik213208
 
 
Halden SK 1H150
1Geir Torgersen204759
2Jens Erik Mjølnerød91161
3Bjørn Axel Gran181471

Halden SK / Tampereen Pyrintö (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Halden SK / Tampereen Pyrintö 4H17-
1Riccardo Scalet78652
2Will Rigg
3Florian Howald149315

Halden SK / Varteig OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Halden SK / Varteig OL 1D13-16
1Emma Helene Olsen212387
2Josefin Eylertsen169256
 Marie Lien Backstrøm159032
 
3Julie Brenås222607

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor