Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H150 (27)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Arne Fossheim504115
2Jørn Bue Olsen207969
3Øyvind Johannessen Linnebo504450
Bækkelagets SK 1
1Anders Storbraten483387
2Håkon Meland-Tangen506134
3
Fossum IF 1
1Arild Andresen165904
2Nils Hæstad191375
3Harald Bakke89475
Fossum IF 2
1Morten Heir178354
2Øystein Holo502112
3Knut Jostein Sætnan193630
Fossum IF 3
1Frode Strisland229636
2Ivar Mølnvik501251
3Stein H. Hagen504815
Fossum IF 4
1Olav Hasaas192554
2Lars Hjermstad219123
3Morten Rannem215067
Halden SK 1
1Geir Torgersen204759
2Jens Erik Mjølnerød91161
3Bjørn Axel Gran181471
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Knut Erling Øen187010
3Christian Reusch194449
Heming Orientering 2
1Anders Flågen154241
2Harald Eide-Fredriksen199331
3196876
IL Tyrving 1
1Bjørn Henning Grandal502357
2Eivind Hoff221325
3Are Kristiansen502380
IL Tyrving 2
1Per Slungaard502443
2Egil Eide216963
3Christian Grotnes221251
Indre Østfold OK 1
1Dag Arne Lier186900
2Øyvind Thømt501222
3Sture Ottesen500917
Kolbotn og Skimt OL 1
1Håvard Harstad221352
2Bjørnar Gammelsæter500051
3Bengt Niklasson180351
Kolbotn og Skimt OL 2
1Knut Bjørkelo204600
2Erlend Rehn235208
3Trond Møretrø221032
Lillomarka OL 1
1Arne Dybdahl149754
2Steinar Eastwood191287
3Stein Blomseth195953
Lillomarka OL 2
1Brynjar Fredheim91177
2Terje Blindheim504686
3Vidar Benjaminsen223228
Lillomarka OL 3
1Martin Granly181270
2Assaf Bar-Nathan219117
3Harald Sørensen501271
Nydalens SK 1
1Bjørn Hauge502450
2Sindre Langaas203666
3Rune Scheele207658
Nydalens SK 2
1Petter Antonsen191587
2Torstein Hole197809
3Terje Wiig Mathisen190637
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød195675
2Christopher Schive207790
3Torgeir Snilsberg505269
Raumar Orientering 1
1Bent Skatvedt181054
2Ståle Sønsterudbråten216356
3Øystein Rapp187318
Sarpsborg OL 1
1Svein Melby179120
2Espen Svae144608
3Arild Kirkerød185092
Sarpsborg OL 2
1Ole Ingesen144609
2Tom Wahlgren94049
3Bjørn Tore Thoresen500625
Vestre Akers SK 1
1Tormod Øvergaard204224
2Ketil Berge205708
3Per Osen197509
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Svein Otterlei224118
3Bjørn Christensen221269
Østmarka OK 2
1Inge Ramberg233493
2Per Arne Karlsen97847
3Hans Olav Hygen186840
Ås-NMBU Orientering 1
1Håkon Danevad198012
2Ivar Maalen89431
3Gunnar Tenge80018

Annonser

IOF Eventor