Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D13-16 (23)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ragnhild Øfsthus Gravir207497
2Hedda Sofie Riddervold225293
 
 
3
Fet OL 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Andrea H. Rogndokken202998
 
 
3Julie Berntzen225581
Fossum IF 1
1Kathinka Zahl Hagen504706
2Mari Brende505202
 
 
3Heidi Kristina Sebjørnsen503394
Fossum IF 2
1Signe Holo193896
2Gunde Tumelionis228473
 
 
3Helene Bjørkvold Jendal179910
Fossum IF 3
1Anna Mæhre Torjussen212030
2Tuva Høyer225161
 
 
3Elise Thorseng193878
Fredrikstad SK 1
1Embla Øvretveit212390
2Signe Strand Gulbrandsen213374
 
 
3Emma Sofie Steinsland212552
Gjø-Vard OL 1
1Kristine Kravdal502699
2Marie Kravdal201972
 
 
3
Halden SK / Varteig OL 1
1Emma Helene Olsen212387
2Josefin Eylertsen169256
 Marie Lien Backstrøm159032
 
3Julie Brenås222607
Heming Orientering 1
1Hanna Eckhardt Andersen216924
2Malene Teresia Jebsen506802
 
 
3Maya Jones Arnesen501521
Heming Orientering 2
1Live Østvold181518
2Ella Berstad237773
 Hannah Syrdal Øen213167
 
3Ida Marie Flågen196903
IL Tyrving 1
1Linnea Holst192323
2Silje Slungaard502441
 Stella Holmboe191265
 
3Iris Holst181925
Indre Østfold OK 1
1Elida Sagli Gudim187069
2Elma Sagli Gudim187218
 
 
3Vilde Retteraasen199148
Kolbotn og Skimt OL 1
1Hanna Rehn212810
2Isabel Handstanger179805
 
 
3Alva Marika Niklasson211717
Kolbotn og Skimt OL 2
1Sofie Gammelsæter211707
2Sigrid Aaby Møretrø212741
 
 
3Veronica Elena Svindseth197023
Lillomarka OL 1
1Netta Bar-Nathan186113
2Ingunn Høst Fossgard186276
 
 
3Ingrid Blindheim187075
Nydalens SK 1
1Oda Scheele501067
2Yngvild Langedal Breivik219188
 
 
3Pia Young Vik502698
Nydalens SK 2
1Aurora Wilkens Jernberg179877
2Ea Lunøe502930
 
 
3Elise Wærp Hauge194109
Nydalens SK 3
1Marie Saugestad501013
2Marie Scheele213757
 
 
3Inga Skaarer Wiklund190669
OK Moss 1
1Frida Hovgaard Eisvang197027
2Erika Lind-Larsen212454
 
 
3Julie Sophie Wold213225
Oppsal Orientering 1
1Amélie Aamodt204267
2Katrine Bjordal Veggan203807
 Tale Nordby Hvenekilde217731
 
3Tina Kalleson206498
Oppsal Orientering 2
1
2
 
 
3
Sarpsborg OL 1
1Adine Blakkestad Ingesen500281
2Ingrid Kristine Hansen157496
 
 
3Nina Bianca Pedersen205978
Østmarka OK 1
1Alexandra Linløkken203516
2Sigrid Nermoen212419
 
 
3Ingrid Marie Stubban Hygen501167

Annonser

IOF Eventor