Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HL kveldssamling 1 med 3D-O

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HL kveldssamling 1 med 3D-O
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: torsdag 4 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

DH13-16 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Andre AndersenMelhus IL211419
Marita AskeFreidig212777
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Stine AuneNidarøst OK213563
Henrik BraathenWing OK228370
Sigurd BraathenWing OK213155
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK212316
Åsa BullByåsen IL228488
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Mari EidsmoFreidig142824
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Knut HageMelhus IL234382
Tristan HalvorsenFreidig176201
Mons Løfaldli HansenWing OK223690
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Sverre HellevikFreidig224471
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Espen KarlsenMelhus IL224432
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
Vemund MølnvikFreidig213305
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Jostein RøFreidig203648
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK223623
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon SæternesByåsen IL502484
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Anders TørumSelbu OK223786
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Maren VikenByåsen IL192325
Maria Strømdal WikFreidig213142
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL

Andre (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Øystein BraathenWing OK88633
Gøril EideByåsen IL199490
Harald GrønningSelbu OK223721
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Anders IldstadKlubbløs
Vegard KittilsenFreidig504704
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Terje MidtbøWing OK199655
Mette Resell NolteFreidig188746
Atle PedersenMelhus IL215066
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Dag StenersenNidarøst OK207769
Rune StræteWing OK501009
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Øystein WiggenByåsen IL226114
Tina Strømdal WikFreidig72148

Annonser

IOF Eventor