Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sprintcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 25 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

Askøy OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OLDN213322
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OLDN213266
Jakob Iversen PausAskøy OLHN223538
Gunhild Forland SlungårdAskøy OLD19-208634
Bjørge SolliAskøy OLHN213713
Gard Nystuen SolliAskøy OLHN242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OLHN242409
Thord Nystuen SolliAskøy OLHN213700
Jan Ove VindenesAskøy OLH40-213767

Bergens TF (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD13-15206432
Sigve Rygg EikelandBergens TFH16-18206540
Nina GogaBergens TFD40-184202
Berit HegdalBergens TFD60-215429
Kjellaug HodnekvamBergens TFD60-199678
Dagfinn HoleBergens TFH60-216755
Alfon Harald JohansenBergens TFH60-217046
Bjørg KocbachBergens TFD60-180128
Bjørg MidttunBergens TFD60-228104
Kari SecherBergens TFD60-244744
Runar SivertsenBergens TFH40-185429
Vegard Velle SivertsenBergens TFH13-15229520
Nina SoligardBergens TFD60-217014
Lars SveenBergens TFH40-187123
Matti TorgersenBergens TFH40-201948

BSI - Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BlågestadBSI - OrienteringH19-187179
Odd Kasper EkreBSI - OrienteringH19-160886

Fana IL (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana ILH40-244786
Ingrid BrattbakkFana ILDN233601
Stella S. DahleFana ILD13-15233713
Annhild FetveitFana ILD19-213415
Stine Marie Tefre GriegFana ILD-12195947
Vibeke Tefre GriegFana ILD19-195746
Geir HeksemFana ILH40-504454
Oskar HeksemFana ILH-12213352
Hedda Jansson RønnestadFana ILDN223610
Birk Bell LysakerFana ILH16-18211313
Brage Bell LysakerFana ILH13-15211903
Halvdan Ramberg MoeFana ILH60-211523
Rannveig NordhagenFana ILD19-213207
Håvard NybøFana ILH16-18213370
Astrid OrmbergFana ILD60-222630
Jan Olav OrmbergFana ILH60-181250
Magne RaadalFana ILH60-235218
Marie Roll-TørnqvistFana ILD13-15192919
Karoline StrandenesFana ILD-12213524
Halvor Fetveit SundalFana ILH16-18213178
Anders Tønnessen RødFana ILH40-91559
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH60-208641
Kristine Bog VikaneFana ILD13-15213410

Gneist, IL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, ILD16-18204708
Valentina DimitrovaGneist, ILD19-502475
Bjarte EikangerGneist, ILH40-502476
Hedda Erica EikangerGneist, ILD13-15212858
Kirill EikangerGneist, ILHN212188
Erle Schjølberg EvensenGneist, ILD-12236784
Lars Schjølberg EvensenGneist, ILH16-18192267
Mathias HeradstveitGneist, ILH16-18211612
Liv Sylvi MeyerGneist, ILD40-216781
Marit NipenGneist, ILD60-503975
Sturle NordeideGneist, ILH19-211077
Emilie SolvikGneist, ILD-12500167
Margrete SolvikGneist, ILD40-500046
Jan SteinegerGneist, ILH40-236501
Lars Olav ToloGneist, ILH19-

Hordaveg BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øistein StemmeHordaveg BILH40-180864

IL Gular (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge EmhjellenIL GularH40-502360
Hege FjellbirkelandIL GularD40-211280
Ellen GrønnevetIL GularDN212382
Gjert GrønnevetIL GularHN
Live GrønnevetIL GularD-12213393
Sjur GrønnevetIL GularH-12224363
Idun HeklandIL GularD-12213259
Arne JohannesenIL GularH40-502587
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD16-18192334
Sverre Johan NærheimIL GularH40-94040
Lars RøttingenIL GularH19-502438
Vibeke ØyeIL GularD40-222669

Os Orienteringsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie PontoppidanOs OrienteringsklubbD19-184530
Matias Døsen PontoppidanOs OrienteringsklubbH16-18191069

Samnanger IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Terje RøenSamnanger ILH40-178151

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arnfrid SkjævelandStord OrienteringD19-199287

TIF Viking (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise ChristensenTIF VikingD40-205987
Jan Harald Helmich PedersenTIF VikingH60-195881
Mariann ScheiTIF VikingD19-204670
Håvard Serck-HanssenTIF VikingH-1282121

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synne SkjærsteinTyrving ILD19-502453

Varegg Fleridrett (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimVaregg FleridrettD40-192587
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH13-15186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettD-12213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettH40-192629
Kristine FjellangerVaregg FleridrettD19-500166
Marius GuibertVaregg FleridrettH-12223649
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH40-202221
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH16-18186313
Ulrik HellenVaregg FleridrettH16-18208676
Rasmus JordeVaregg FleridrettH13-15222678
Magnus Strømme LidVaregg FleridrettH13-15195921
Mari Strømme LidVaregg FleridrettD16-18185870
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettD19-209821
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH16-18505702
Kristoffer MonsenVaregg FleridrettH19-506986
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD16-18204579
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD16-18192399
Tore NymarkVaregg FleridrettH40-192524
Sverre OttesenVaregg FleridrettH40-222676
Niklas ProforsVaregg FleridrettH19-204552
Helge RosenlundVaregg FleridrettH40-506825
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH16-18502444
Tage RosenlundVaregg FleridrettH16-18191645
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH19-184641
Linda RykkjeVaregg FleridrettD40-184660
Stian RykkjeVaregg FleridrettH16-18207688
Sveinung RykkjeVaregg FleridrettH40-199735
Tonje RykkjeVaregg FleridrettD-12213813
Sverre SoløyVaregg FleridrettH19-222675
Karianne StrømmeVaregg FleridrettD19-235225
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettH-1288730
Kasper ValestrandVaregg FleridrettH19-174304
Anne WestergårdVaregg FleridrettD40-181849

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn Magnus MidtbøWing OKH19-184545

Annonser

IOF Eventor