Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 4 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

D-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Emilie SolvikGneist, IL500167
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D13-15 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432

D16-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

D19- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219488
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Malene ØenStord Orientering79037

D40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Monica Askeland HalvorsenGneist, IL236777
May-lill DammTIF Viking220770
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Marian KjellevoldIL Gular188769
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Margrete SolvikGneist, IL500046
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GjestemoenBergens TF91266
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Bjørg KocbachBergens TF180128
Bjørg MidttunBergens TF228104
Marit NipenGneist, IL503975
Astrid OrmbergFana IL222630
Kari SecherBergens TF244744
Nina SoligardBergens TF217014

DN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Erica Juliet EideFana IL
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Camilla NystuenAskøy OL197046

HN (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Filip HausvikAskøy OL213340
Iben HausvikAskøy OL213697
Emil HeksemFana IL223569
Sven Arild JohannessenAskøy OL197151
Samuel Elias NærheimIL Gular204854
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Bjørge SolliAskøy OL203381
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409

H-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL236777
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H13-15 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H16-18 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Olav Hammersland GarnesGneist, IL195904
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

H19- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Kasper EkreBSI - Orientering160886
Scott JuvikIL Gular504399
Lok Hin MaKlubbløs174300
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Sturle NordeideGneist, IL211077
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Lars Olav ToloGneist, IL
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304

H40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL
Kjetil DammTIF Viking215576
Ketil DøskelandFana IL192228
Trond DøskelandFana IL502555
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Sindre EkrheimBergens TF165469
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Geir HeksemFana IL504454
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Håkon ReikvamIL Gular207705
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Runar SivertsenBergens TF60870
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Lars SveenBergens TF187123
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Matti TorgersenBergens TF201948

H60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Knut GjestemoenBergens TF74946
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Harald LyngtunFana IL199758
Magnus NatåsBergens TF170836
Magne RaadalFana IL235218
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival