Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 24 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 173 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn60888
Endre Sagerøy FossBotne SK232213
Iver Sagerøy FossBotne SK232206
Martin HalvorsenStokke IL224276
Ludvik HiisStokke IL224030
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Henrik RingheimOL Trollo202102
Jakob RøedBotne SK225677
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL236818

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea GravningenBotne SK208821
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279

D13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Pernille HalvorsenStokke IL178064
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524

D17 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D17C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Eirunn HiisStokke IL236400
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL154294
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Mona JahreAndebu IL211393
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn215019
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Marianne SpanliLierbygda OL187106
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Agnes SkarholtSandefjord OK206197
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Teodor HiisStokke IL224323

H13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796

H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

H17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900

H17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Atle JensenStokke IL236895
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

H40 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Tom Rune GravningenBotne SK208839
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Ernst HiisStokke IL236442
Einar IdlandAndebu IL234851
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Magnus LundAndebu IL
Ian RingheimOL Trollo204716

H50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Peter NylundHaugerud IF502485
Arne NåtedalOL Trollo222200
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Axel DamgaardOL Trollo86497
Kai MidtskogenBotne SK62564
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn80458
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Atle SolheimBerger og Svelvik OL186305
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn HaugenSandefjord OK207812
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor