Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet, OK Moss

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, OK Moss
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 31 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 253 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amelia Aune BryneOK Moss
Olivia Aune BryneOK Moss
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Aisha Rostveit ElmiOK Moss217689
Aron Rostveit ElmiOK Moss212454
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss
Edvinas KontautasOK Moss
Gustav LemjanOK Moss
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Sigrid Hausken NordbergNydalens SK181230
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK181232
Eline PedersenOK Moss508195
Mia PedersenOK Moss217813
Theo PedersenOK Moss
Sturla SigurdssonStokke IL209677

DH -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering234094
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneNTNUI507042
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Malin EijsinkNydalens SK197922
Aurora GjølsjøNTNUI505166
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Bodil HelgerudHalden SK505183
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Iliana IlievaHalden SK506699
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Selma KristiansenOK Moss502913
Marie Lindløv JensenOK Moss504498
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Louise OramBækkelagets SK197974
Helena ÅsbergNTNUI500547

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK224261
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217857
Hege Rytter JakobsenOK Moss217848
Kristine RoskifteOK Moss500905
Eli RudshagenOK Moss
Silvia ShandurkovaUzana141052
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Astrid BjørnerødOK Moss198017
Elsie BrenneVarteig OL222551
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Heidi BørstadSarpsborg OL251375
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Anne DanielsenNydalens SK207677
Ida EngenRaumar Orientering228076
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Marit-Elin IdenTeam Jeløy502924
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655
Pamela ÅstenNydalens SK208001

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun BraathenOK Moss168932
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn245562
Liv Edle GrønstadGimle IF504031
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL248506
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering223938
Brage KristiansenOK Moss213752
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Gaute SkjønhaugFet OL213595

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Birk BreimoOK Moss212377
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Benjamin GjoneSandefjord OK233678
Sondre LadimOK Moss503554
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322

H 17- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Robert FredriksenNotodden OL502352
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Vegard GulbrandsenNTNUI500003
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Donatas KontautasOK Moss503666
Adam KristiansenOK Moss502914
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Lukas LilandNydalens SK507605
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366
Hans Petter MathisenNTNUI507039
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Anders NordbergNydalens SK507401
Sindre OhmNordre Follo Orientering506786
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Jon PedersenOK Moss500221
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Dag Steinar RagvinBø OL
Marius StaffNTNUI216850
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666
Einar TommelstadNydalens SK221253
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Anders VisterNydalens SK209926
Are WigaardNTNUI192671
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Audun BjerknesMåren OK501317
Morten BreimoOK Moss224630
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Kyrre GranFet OL250484
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Torstein HoleNydalens SK197809
Magnus HolmskauTrøsken IL181789
Lacho IlievHalden SK500250
Vegar KristiansenOK Moss502912
Steinar LandeBø OL227677
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Martin ReichenbachOppsal Orientering510321
Tor RingstadHedrum OL506789
Thomas RoskifteOK Moss501165
Torgeir SkjønhaugFet OL201986
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922

H 50- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Tore BjørnerødOK Moss511094
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Dag BrenåsVarteig OL504028
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK483539
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK243563
Harald HoviSkien OK239501
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Olav JohannessenNordre Follo Orientering89632
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Morten KongsbergTyrving IL502383
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Stein Arne NegårdVang OL507609
Børge PedersenNydalens SK507892
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Frode StrislandFossum IF229636
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Dag SyversenSarpsborg OL191634
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Espen WigaardOppsal Orientering502092
John YtternesNordre Follo Orientering221152
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

H 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Harald BaugerOK Moss222257
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670
Ove MartinsenHauketo IF199744
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn245571
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Olav NipenTyrving IL197973
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Jan SveenRaumar Orientering501365
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Ola BækkevoldOK Moss500120
Per FosserHeming Orientering208714
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Willy GrønstadGimle IF192646
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Runar KittilsenStokke IL509136
Peter KlavenessMåren OK501154
Øystein MadsenHaugerud IF239500
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Trond WettergreenDriv IL180270
Harald WibyeOK Moss205396
Magnar ØvreåsBotne SK504511

B-åpen 3km (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Stine AustadRaumar Orientering216818
Stephen Roger BryneOK Moss
Trond FossSandefjord OK205484
Knut GjoneSandefjord OK223921
Morten HelminsenFredrikstad SK72293
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Matthew NgOslostudentenes IK223915
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering507941
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett506671
Sverre SoløyVaregg Fleridrett501778
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Kaia Rytter TveitenOK Moss198016
Sigrun TytlandsvikÅs IL221434
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

C-åpen 2km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabet BreimoOK Moss502232
Stian LillegårdLillomarka OL198793

A-åpen 5km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AmundsenNordre Follo Orientering236730
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Ole Martin EdstrømNTNUI181663
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398

Annonser

IOF Eventor