Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsmesterskap Sprint Hellvik

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK209394
Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Gøril Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb189020
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering225743

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb189020
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627
Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb213056

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering212775
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Madli HjermannHaugesund IL Orientering229673
Monica HorpestadEgersund OK224977
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering197356
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229691
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering229691
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Kristin SkadsemGanddal IL193010

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Filip SveenHaugesund IL Orientering203512

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Arve LundeGanddal IL225356
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Emil EngesliHaugesund IL Orientering211758
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Victor RingdalHaugesund IL Orientering211728
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)174364
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL213012
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 17- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Olav HellandEgersund OK207822
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering225741
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)207692
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering229670
Arild SvihusGanddal IL206298
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb217083
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Frank HansenEgersund OK504707
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Tore RøddeGanddal IL206300
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Jan HetlandEgersund OK208645
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Magnus LandstadFreidig483336
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674

C-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Mari BremnesGanddal IL211905
Mari MyklebostStavanger Orienteringsklubb233831
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL234122

Annonser

IOF Eventor