Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OL Trollo
Dato: lørdag 9 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 230 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Maja KristensenNotodden OL228465
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Annika van RaaijHedrum OL187291
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Ingeborg HovdejordNotodden OL228516
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL505752
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn StrømSandefjord OK217057

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Lise StrømSandefjord OK207893

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Eirunn HiisStokke IL236400
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Maren NorderudTyrving IL502350
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Emilie WestinNydalens SK203458

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AusenNTNUI184487
Elin BjervaLarvik OK180000
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Julie HjortlandNTNUI187327
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL216175
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Liv SchjervenLardal OL82130
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute NysæterSkien OK170884
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Erik ZagarLarvik OK212309

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred SchauKonnerud IL

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK501323
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Sindre R HoltHedrum OL221389

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL502352
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK181967
Harald KvisliNotodden OL207900
Steinar LandeBø OL227677
Jørn SundbyLarvik OK504453
Harald ThonSturla, IF209837

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tom KristensenLarvik OK177539
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Eelco van RaaijHedrum OL221400

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL220872
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Christian JomaasFossum IF501016
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Inge RingheimLarvik OK205549
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Inge GlittumOK Skeidi190985

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve GlittumOK Skeidi188444
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Harald HoviSkien OK239501
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per FuruheimSkien OK504507
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Kjell DolvaSkien OK185921
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Runar KittilsenStokke IL239076
Arne KristensenStokke IL211333
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
John SchauKonnerud IL111600
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014

H80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

H17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor NorderudTyrving IL188842

D17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Nora Skyttersæter SaugerudHalden SK501599

A-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Dan Huva KristensenNotodden OL506341

B-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Knut GjoneSandefjord OK223921
Kristin JohanssonHedrum OL501843

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Sigrun GjoneSandefjord OK224334

Annonser

IOF Eventor