Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 13 januar 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Herrer (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Fredrik BakkmanIFK Göteborg152660
Jørgen BaklidDreamteam 99201651
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Elias Bäcklund EkvallHalden SK504666
Alan CherryNydalens SK200459
Rickard DjerfHalden SK505058
Magne DæhliHalden SK500302
Fredrik EdénIFK Göteborg148485
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Fredrik EliassonHalden SK501314
Karl FremstadTyrving IL211281
Jonas GustafssonOk Kåre505057
Håvard HagaNydalens SK502921
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Victor HelgessonHestra IF500543
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Markus HolterHalden SK222454
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Oskar JensenNydalens SK216361
Elias JonssonNydalens SK203274
Isak JonssonNydalens SK502695
Styrk Hundseid KamsvågDreamteam 99199496
Eskil KinnebergIFK Göteborg152431
Einar MelsomFossum IF183652
Stepan MudrakStora Tuna OK
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Anders NordbergNydalens SK181232
Torgeir NørbechTyrving IL500257
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Vegard Brun SagaTyrving IL207865
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Anders VisterNydalens SK209926
Viktor WassénHalden SK143384
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669
Emil WingstedtHalden SK208496
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

Damer (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olivia AspIFK Göteborg97001
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Meja EneljungIFK Göteborg63402
Thea FagerströmIFK Göteborg63551
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Emmi JokelaIFK Göteborg209143
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK89472
Märta LjungbergSjövalla FK78192
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878
Elin MånssonIFK Göteborg96969
Kirsi NurmiIFK Göteborg221231
Anna NärhiIFK Göteborg186751
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Jo ShepherdHalden SK85408
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg
Siri UlvestadNydalens SK206420

Åpen mellom (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Maren HenriksenHalden SK190259
Martin LarssonIFK Göteborg68233
Per OlaussenFredrikstad SK79573

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor