Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 22 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 220 påmeldte deltakere.

Andebu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 65-181554
Elisabeth RødAndebu ILD 65-79499

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLD 70-188991

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD 15-16217780
Yngve MobråthenBotne SKH 50-192453

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias GløersenBækkelagets SKH 17-20501324

Bø OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Chr. HagenBø OLH 65-227680
Elise StørenBø OLD 17-20203364
Victoria StørenBø OLD 11-12N
Øyvind StørenBø OLH 45-203258

Drangedal OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd AureDrangedal OLH 75-89873
Gro HagenDrangedal OLD 17-C238164
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OLD 17-C238165
Jon Arne HagenDrangedal OLN-åpen238166
Silje HagenDrangedal OLD 13-16C227069
Astrid LundeDrangedal OLD 70-89887

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti GullordGjø-Vard OLD 17-C236346

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul SkjakerHadeland OLH 65-236303

Hedrum OL (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OLH 50-221390
Elin BordøyHedrum OLD 45-187285
Jørgen FjæreHedrum OLH 40-203391
Kristoffer FjæreHedrum OLH 15-16203392
Hermine GrønnebergHedrum OLN-åpen159661
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OLH 55-182011
Anders Kristian HoltHedrum OLH 45-182126
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD 45-187288
Sindre R HoltHedrum OLH 17-20221389
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-B501843
Espen JohnsenHedrum OLH 45-182118
Ludvig JohnsenHedrum OLH 17-20203443
Anton LommeHedrum OLH 75-203285
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 45-182120
Martin NaufHedrum OLH 65-182122
May NordkveldeHedrum OLD 17-N187231
Per Dag NordkveldeHedrum OLH 17-C187249
Annika van RaaijHedrum OLD 11-12187291
Viljan van RaaijHedrum OLH 15-16187320
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598
Ludvig SkramdalHedrum OLH 11-12N187325
Marlene SkramdalHedrum OLD 13-16C187326
Per Einar StrømHedrum OLH 50-221210

IL Hauken (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jesper FlogstadIL HaukenH 40-211217
Olav FlogstadIL HaukenH 65-211570
Morten HamreIL HaukenH 50-89505
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenH 13-14189138
Kent Morgan StoremyrIL HaukenH 45-211264
Kristin Repstad StoremyrIL HaukenD 17-B189136
Ole Magnus StoremyrIL HaukenH 11-12189133

Kjose IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise SagaKjose ILD 65-79064

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OKH 21-181967

Lardal OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLD 70-501160
Eline SchjervenLardal OLD 15-16192960
Liv SchjervenLardal OLD 40-82130
Mina SchjervenLardal OLD 15-16234921
Hallvard TjentlandLardal OLH 13-1482133
Jens TjentlandLardal OLH 45-165201

Larvik OK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 75-237787
Agathe BrathagenLarvik OKD 13-16C224439
Asbjørn BrathagenLarvik OKH 17-B224452
Linda BrathagenLarvik OKD 17-B224262
Thelma BrathagenLarvik OKD 11-12224339
Rolf GjølbergLarvik OKH 70-221255
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 50-204203
Ida Sofie HjortlandLarvik OKD 15-16209884
Kristin HjortlandLarvik OKD 45-217250
Kristian Kaupang LyeLarvik OKH 11-12217755
Tom KristensenLarvik OKH 45-177539
Gerd LangsethLarvik OKD 70-216681
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14212147
Torstein LyeLarvik OKH 17-C502033
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKD 50-207502
Iril RingheimLarvik OKD 13-14180714
Iver RingheimLarvik OKH 15-16195549
Jørn SundbyLarvik OKH 21-504453
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532
Ingrid UndstadLarvik OKD 21-204302

Notodden OL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OLD 13-14212548
Sondre Dahl BorkamoNotodden OLH -10212505
Tuva Dahl BorkamoNotodden OLN-åpen228518
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 65-480044
Ingvild Buchacz EieNotodden OLD 11-12228500
Magnus Buchacz EieNotodden OLH -10503981
Sigrid Buchacz EieNotodden OLD 13-14212476
Robert FredriksenNotodden OLH 21-502352
Bendik Schia LøeNotodden OLH 13-1489009
Jakob Schia LøeNotodden OLH 17-2086892
Petter LøeNotodden OLH 50-86885
Jørn MyrlandNotodden OLH 50-500241
Sveinung RekaaNotodden OLH 65-505373
Kristin SandvenNotodden OLD 45-182001
Synne SandvenNotodden OLD 13-14505752
Line Borgejordet SimonesNotodden OLD 13-14213013
Elin SlokvikNotodden OLD 17-C93987
Snorre SlokvikNotodden OLH 15-16236512
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15-16207902

OK Skeidi (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiH 17-B500673
Carl Ove BergOK SkeidiH 70-181694
Ole FlaattenOK SkeidiH 17-2091505
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 50-89677
Inge GlittumOK SkeidiH 55-190985
Erling GrammeltvedtOK SkeidiH 21-502091
Hilde Gunn HellenesOK SkeidiD 17-B186982
Dag KristensenOK SkeidiH 65-206256
Lars Rune LieOK SkeidiH 40-206364
Bjørn PollandOK SkeidiH 50-180686
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 80-211595
Birk Bjaadal WinbergOK SkeidiH 11-12206186
Ine Bjaadal WinbergOK SkeidiD 13-14199434
Pål WinbergOK SkeidiH 45-216881

OL Tønsberg og omegn (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnN-åpen241418
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 17-20177707
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnH 17-C500249
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14501325
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-20502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-20199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 15-16199688
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-20177757
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 13-14239020
Else StordalOL Tønsberg og omegnD 17-C199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH 70-199690
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegnD 17-B192300
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH 15-16217854

Porsgrunn OL (48)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OLD 55-222212
Anniken AusenPorsgrunn OLD 50-89044
Elise AusenPorsgrunn OLD 17-20213400
Terje BakkePorsgrunn OLH 50-149324
Lill BirkelundPorsgrunn OLD 17-C192954
Magnus BrodinPorsgrunn OLH 13-14213209
Thomas BrodinPorsgrunn OLH 40-213149
Adrian HagenPorsgrunn OLH 13-14213214
Une HoltermannPorsgrunn OLD 15-16213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 65-504687
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 65-504613
Kay JørgensenPorsgrunn OLH 70-501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 15-16213424
Eli KlovningPorsgrunn OLD 70-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 75-229517
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 15-16184355
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-20222572
Jakob KristensenPorsgrunn OLH -10229523
Julie KristensenPorsgrunn OLD 11-12229518
Jørn LangerudPorsgrunn OLH 45-223770
Janne LarsenPorsgrunn OLD 45-223765
Bjørn LiePorsgrunn OLH 45-501731
Eldar Torpe LienPorsgrunn OLN-åpen505537
Runar Torpe LienPorsgrunn OLH 21-505471
Rolf LyePorsgrunn OLH 70-200511
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 45-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-20186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 45-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 15-16203281
Kjell MeenPorsgrunn OLH 70-221464
Ola MeenPorsgrunn OLH 13-14212004
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLD 15-16184432
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 65-206517
Atle RemmePorsgrunn OLH 65-186202
Per Anders RemmePorsgrunn OLH 17-B92303
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 15-16187037
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLD 17-20170781
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-186852
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLH 17-20169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-20504150
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLH 40-199543
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLD 11-12213243
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 70-184537
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-20203386
Hilde VassendPorsgrunn OLD 50-203385
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 13-14234871
Siv WiersdalenPorsgrunn OLD 40-199541
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 55-89041

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 65-201595

Sandefjord OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKD 45-206453
Brage EikåsSandefjord OKH 13-14182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 45-206461
Jonas EikåsSandefjord OKH 15-16206477
Wenche EikåsSandefjord OKD 45-207892
Sindre FurlandSandefjord OKH -10211880
Sturle FurlandSandefjord OKH 45-199596
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 15-16207890
Astrid GjelstadSandefjord OKD 70-221371
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 80-221026
Trond GjelstadSandefjord OKH 21-208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH 13-14213254
Gabriel GjoneSandefjord OKH 13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKH 17-B223921
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-20206254
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH 75-238019
May Helene HansenSandefjord OKD 70-184672
Tiri RebårdSandefjord OKD 55-199599

Skien OK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 40-212833
Grete S B HoviSkien OKD 60-502919
Silje Borge HoviSkien OKD 21-79803
Kjetil DahlSkien OKH 21-197315
Elvira DalseggSkien OKN-åpen211749
Sindre Flatin ErichsenSkien OKH 11-12N211704
Inger-Lene FlatinSkien OKD 17-C211786
Ingunn GåsoddenSkien OKD 17-C185626
Sigurd HoltskogSkien OKH 40-211684
Emilie Holtskog-FeremansSkien OKD 11-12211854
Juliette Holtskog-FeremansSkien OKD -10212977
Harald HoviSkien OKH 45-239501
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-195867
Eirik LarsenSkien OKH 21-222237
Rune LaurantsenSkien OKH 60-114912
Vilde Aakre LeistadSkien OKD 11-12212805
Frode NysæterSkien OKH 45-184473
Gaute NysæterSkien OKH 11-12170884
Gisle NysæterSkien OKH 45-217460
Harald OmlandSkien OKH 55-184463
Leo RollefsenSkien OKH 11-12N197168
David SolliSkien OKH 17-B219554
Arnfinn SørumSkien OKH 17-C503910
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OKH 11-12N195685

Stokke IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-231205
Runar KittilsenStokke ILH 70-239076

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grethe Lill RyengSturla, IFD 65-504462

Annonser

IOF Eventor