Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 22 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 220 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn241418
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL228518
Elvira DalseggSkien OK211749
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Jon Arne HagenDrangedal OL238166
Eldar Torpe LienPorsgrunn OL505537
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Ingvild Buchacz EieNotodden OL228500
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Julie KristensenPorsgrunn OL229518
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria StørenBø OL

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL505752
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi199434

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Silje HagenDrangedal OL227069
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda BrathagenLarvik OK224262
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken189136
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn192300

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Gro HagenDrangedal OL238164
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL238165
Elin SlokvikNotodden OL93987
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Elise StørenBø OL203364
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Liv SchjervenLardal OL82130
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Elin BordøyHedrum OL187285
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Kristin SandvenNotodden OL182001

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid LundeDrangedal OL89887
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Magnus Buchacz EieNotodden OL503981
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Jakob KristensenPorsgrunn OL229523

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Gaute NysæterSkien OK170884
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Leo RollefsenSkien OK197168
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK195685

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Bendik Schia LøeNotodden OL89009
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Asbjørn BrathagenLarvik OK224452
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Anders RemmePorsgrunn OL92303
David SolliSkien OK219554

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Torstein LyeLarvik OK502033
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arnfinn SørumSkien OK503910

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole FlaattenOK Skeidi91505
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DahlSkien OK197315
Robert FredriksenNotodden OL502352
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK181967
Eirik LarsenSkien OK222237
Runar Torpe LienPorsgrunn OL505471
Jørn SundbyLarvik OK504453

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Harald HoviSkien OK239501
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264
Øyvind StørenBø OL203258
Jens TjentlandLardal OL165201
Pål WinbergOK Skeidi216881

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Terje BakkePorsgrunn OL149324
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Yngve MobråthenBotne SK192453
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge GlittumOK Skeidi190985
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Harald OmlandSkien OK184463

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune LaurantsenSkien OK114912

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Olav FlogstadIL Hauken211570
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Dag KristensenOK Skeidi206256
Martin NaufHedrum OL182122
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor