Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 4
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 4 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 191 påmeldte deltakere.

Andebu IL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH60181554
Martin AskeAndebu ILH17234860
Anette Kjærås FiringAndebu ILD40156974
Astrid FodnæssAndebu ILD17C235813
Anders HansenAndebu ILH50216716
Anne HaugbergAndebu ILD11-12216844
Ingrid Knotten HaugbergAndebu ILD40217170
Kristian HaugbergAndebu ILN-åpen241550
Rune Firing HaugbergAndebu ILH40217165
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen234857
Emilie JahreAndebu ILD15-16211241
Mathias JahreAndebu ILH13-14211339
Mona JahreAndebu ILD15B211393
Erling LefsakerAndebu ILH40234967
Magnus LundAndebu ILH40241890
Leah Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235049
Mia Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235046
Wenche TrollsåsAndebu ILD17C195924

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hjørdis ØvreåsBotne SKD70221257
Magnar ØvreåsBotne SKH70504511

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kine GulliksenBækkelagets SKD1782248

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLH70501244

Hedrum OL (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OLD40203287
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLD15B221008
Sissel BentsenHedrum OLD17C221462
Elin BordøyHedrum OLD40187285
Atle BorgersenHedrum OLH40203672
Lill DürbeckHedrum OLD17C221359
Jørgen FjæreHedrum OLH40203391
Karoline FjæreHedrum OLD13-16C157980
Kristoffer FjæreHedrum OLH15-16203392
Torill Hynne FjæreHedrum OLD40221399
Anders Kristian HoltHedrum OLH40182126
Henrik R HoltHedrum OLH15-16186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD40187288
Sindre R HoltHedrum OLH17221389
Kristin JohanssonHedrum OLD15B501843
Espen JohnsenHedrum OLH40182118
Ingvild JohnsenHedrum OLD15-16203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH17203443
Kristian Juel johannessenHedrum OLH17C186970
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OLD15B221463
Astrid Reppesgård LieHedrum OLD70187296
Roger LysnesHedrum OLH50182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD40182120
Louise Bentsen MalmquistHedrum OLD13-16C181996
Pernille MoltebergHedrum OLD17186968
Elise Nauf BorgersenHedrum OLN-åpen221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLN-åpen221385
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLD17203284
Martin NaufHedrum OLH60182122
Per Dag NordkveldeHedrum OLH60187249
Annika van RaaijHedrum OLD11-12187291
Eelco van RaaijHedrum OLH40221400
Katrine van RaaijHedrum OLD40187290
Viljan van RaaijHedrum OLH15-16187320
Magnar ReppesgårdHedrum OLH80203598
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OLH13-14186969
Stig SkogekkerHedrum OLH17C221001
Ludvig SkramdalHedrum OLH11-12187325
Marlene SkramdalHedrum OLD13-14187326
May-Britt SkramdalHedrum OLD40187295
Per Einar StrømHedrum OLH50221210
Ulrik Andre StrømHedrum OLH17186937

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanna JohanssonKlubbløsD17502173

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH70502481

Larvik OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH70237787
Heidi EriksenLarvik OKD17C211538
Svein EriksenLarvik OKH70186942
Lars FremstadLarvik OKH50500246
Maren Sofie FremstadLarvik OKD11-12212562
Jørgen FrøydLarvik OKH17197776
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH50204203
Helge HalvorsenLarvik OKH80187324
Gerd LangsethLarvik OKD70216681
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH13-14212147
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKD50207502
Randi Kristin NærumLarvik OKD60180802
Celine Vik OlsenLarvik OKD40216970
Anne Gro StyrvoldLarvik OKD50191178
Per Henrik ZagarLarvik OKH40217736
Pernille ZagarLarvik OKD11-12212310

OL Trollo (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BruserudOL TrolloD40216680
Jan BøhleOL TrolloH60221216
Andreas KristiansenOL TrolloN-åpen226959
Øyvind KristiansenOL TrolloH40226958

OL Tønsberg og omegn (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnH70187215
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnD40505741
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnN-åpen226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD11-12201592
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD17177707
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnH15B500249
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnD50201893
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegnD40198805
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH15-16199522
Trond EvensenOL Tønsberg og omegnH40198820
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnD11-12502811
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH70505488
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD13-14501325
Børre GrovanOL Tønsberg og omegnH15B504338
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD13-14217822
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH17502662
David HanssonOL Tønsberg og omegnH40217657
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnH11-12217651
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH17199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD15-16199688
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegnH17C199687
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH17196872
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegnH13-16C223796
Silje IslandOL Tønsberg og omegnD40177737
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH17177757
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH13-14199523
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD15-16199691
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen217836
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnH80184298
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD40199627
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnH50192566
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnH50222546
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnD60502427
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnH60506797
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegnH80190256
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnH50205575
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD15-16222564
Else StordalOL Tønsberg og omegnD60199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH70199690
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnH60502477
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnD60502478
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH15-16217854

Porsgrunn OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD60504687
Ole JohanssonPorsgrunn OLH60504613
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLD70501321
Kay JørgensenPorsgrunn OLH70501320
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH60206517
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OLD17230092

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH60201595

Sandefjord OK (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OKD60238121
Stine ArntzenSandefjord OKD40208739
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKH70206454
Cornelius BjørkSandefjord OKH15-16211220
Theodor BjørkSandefjord OKH13-14213504
Brage EikåsSandefjord OKH13-14182096
Ingeborg EikåsSandefjord OKD13-14181214
Jo Børre EikåsSandefjord OKH40206461
Jonas EikåsSandefjord OKH15-16206477
Wenche EikåsSandefjord OKD40207892
Frank EliassenSandefjord OKH70174991
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD15-16207890
Astrid GjelstadSandefjord OKD70221371
Oddvar GjelstadSandefjord OKH80221026
Benjamin GjoneSandefjord OKH15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKD11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKH50223921
Sigrun GjoneSandefjord OKD17C224334
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH70238019
May Helene HansenSandefjord OKD70184672
Svein Børge HaugbergSandefjord OKH70174695
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKD11-12223934
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKD17238018
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKN-åpen242476
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKH50241789
Hilde KløvstadSandefjord OKD50206560
Kjetil KløvstadSandefjord OKH50206561
Oliver LagerSandefjord OKN-åpen223994
Roar LøkenSandefjord OKH70238017
Inger MørkSandefjord OKD17C187238
Tiri RebårdSandefjord OKD50199599
Tone StoklandSandefjord OKD17188461
Lise StrømSandefjord OKD15B207893
Andrey TerekhovSandefjord OKH11-12207895

Sandefjord TIF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne D. ChristensenSandefjord TIFH70312748
Kåre NilsenSandefjord TIFH70221150
Brynjar RøgebergSandefjord TIFH80172269
Svein ThorsenSandefjord TIFH70243729

Skien OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen RaastadSkien OKH50211809
Rita RaastadSkien OKD50502129

Stokke IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke ILH60197800
Astrid BrevikStokke ILD50211374
Hallgeir BrevikStokke ILH15-16187112
Margareta BrynhildsenStokke ILD70211574
Jon Harald BøvreStokke ILH50236399
Jens G. DybvikStokke ILH11-12195951
Martin DybvikStokke ILH13-14195896
Lars Martin GjeinStokke ILH70203627
Randi HansenStokke ILD60211332
Runar KittilsenStokke ILH70239076
Bjørnar OlsrødStokke ILH50203614

Varteig OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH60186140

Annonser

IOF Eventor