Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 4
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 4 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 191 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Oliver LagerSandefjord OK223994
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385

D11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Annika van RaaijHedrum OL187291
Pernille ZagarLarvik OK212310

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Mona JahreAndebu IL211393
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463
Lise StrømSandefjord OK207893

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Kine GulliksenBækkelagets SK82248
Hanna JohanssonKlubbløs502173
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Tone StoklandSandefjord OK188461
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

D17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Inger MørkSandefjord OK187238
Wenche TrollsåsAndebu IL195924

D40 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Rita RaastadSkien OK502129
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Andrey TerekhovSandefjord OK207895

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338

H17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H17C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Stig SkogekkerHedrum OL221001

H40 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Øyvind KristiansenOL Trollo226958
Erling LefsakerAndebu IL234967
Magnus LundAndebu IL241890
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Lars FremstadLarvik OK500246
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders HansenAndebu IL216716
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269

Annonser

IOF Eventor