Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 5
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: tirsdag 4 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 105 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes BergerudVarteig OL234554
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK225197
Håkon BryggenHalden SK242308
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Aisha Rostveit ElmiOK Moss217867
Jacob EylertsenHalden SK213703
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Adrian Spolèn JansenGimle IF212616
Kristian Lind-LarsenOK Moss217857
Solan LøkenOK Moss212222
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234506
Olivia RoskifteOK Moss217795
Ludvig SpydevoldVarteig OL124017
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss217858

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471

H10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Julie SåheimFredrikstad SK212470
Erle WetterhusOK Moss212685
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076

H11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BryggenHalden SK242412
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Eivind ImrikFredrikstad SK502229
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Philip Orud HovlandHalden SK224870
Sverre SandvikHalden SK213208
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

D13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Peder BryggenHalden SK202091
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Isak HoltHalden SK223537
Mathias Spolén JansenHalden SK199631
Sondre LadimOK Moss503554
Håkon PrangerødSarpsborg OL234422
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Elias ThoresenHalden SK225482
Andreas TveterHalden SK224775
Liam WingstedtHalden SK221174

D15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Sylvia DannevigHalden SK212327
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181979
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Jonathan EylertsenHalden SK203416
William FosserIndre Østfold OK211498
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Christopher LadimOK Moss212141
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Jakob TorgersenHalden SK204760

D13-20C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefin EylertsenHalden SK190572
Mathilde KlausenFredrikstad SK213539

H13-20C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BjørkeHalden SK224715
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK80670
Kristian OswaldOK Moss242293

D17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK187303
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Vilma BlennowHalden SK
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Ida KristianssonHalden SK505060
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498

H17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666

Annonser

IOF Eventor