Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 208 påmeldte deltakere.

Andebu IL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 60-181554
Martin AskeAndebu ILH 17-234860
Anette Kjærås FiringAndebu ILD 40-156974
Astrid FodnæssAndebu ILD 17-C235813
Anne HaugbergAndebu ILD 11-12216844
Kristian HaugbergAndebu ILN-åpen241550
Einar IdlandAndebu ILH 40-234851
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen234857
Emilie JahreAndebu ILD15B211241
Mathias JahreAndebu ILH 13-16C211339
Mona JahreAndebu ILD 40-211393
Trond Olav JahreAndebu ILH 17-C216803
Erling LefsakerAndebu ILH 40-234967
Alma Langseth LieAndebu ILN-åpen241636
Isak Langseth LieAndebu ILN-åpen241637
Magnus LundAndebu ILH 40-241890
Sigbjørn MyhreAndebu ILH 60-236002
Elisabeth RødAndebu ILD 60-79499
Ida Sofie Rødland-RødAndebu ILN-åpen235815
Karen Helene Rødland-RødAndebu ILN-åpen235047
Halvard Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen241640
Johan Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen236003

Botne SK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen KvilhaugBotne SKH 70-62575
Kai MidtskogenBotne SKH 60-62564
Ingrid MobråthenBotne SKD 15-16217780
Yngve MobråthenBotne SKH 50-192453
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-501730
Hjørdis ØvreåsBotne SKD 70-221257
Magnar ØvreåsBotne SKH 70-504511

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLH 70-501244

Hedrum OL (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OLH 50-221390
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLD 13-16C221008
Elin BordøyHedrum OLD 40-187285
Atle BorgersenHedrum OLH 40-203672
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH 70-203393
Lill DürbeckHedrum OLD 17-C221359
Jørgen FjæreHedrum OLH 40-203391
Karoline FjæreHedrum OLD 13-16C157980
Kristoffer FjæreHedrum OLH 15-16203392
Torill Hynne FjæreHedrum OLD 40-221399
Tormod FjæreHedrum OLH 70-187297
Helge FossheimHedrum OLH 70-182064
Jan Ivar GundersenHedrum OLH 50-182011
Anders Kristian HoltHedrum OLH 40-182126
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD 40-187288
Sindre R HoltHedrum OLH 17-221389
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-C501843
Espen JohnsenHedrum OLH 40-182118
Ingvild JohnsenHedrum OLD15B203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH 17-203443
Kristian Juel johannessenHedrum OLH 17-C186970
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OLD 13-16C221463
Anton LommeHedrum OLH 70-203285
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 40-182120
Pernille MoltebergHedrum OLD 17-C186968
Pernille NaufHedrum OLD 17-203284
May Brith NordkveldeHedrum OLD 17-N187231
Per Dag NordkveldeHedrum OLH 60-187249
Annika van RaaijHedrum OLD 11-12187291
Eelco van RaaijHedrum OLH 40-221400
Katrine van RaaijHedrum OLD 40-187290
Viljan van RaaijHedrum OLH 15-16187320
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OLH 13-14186969
Ludvig SkramdalHedrum OLH 11-12N187325
Marlene SkramdalHedrum OLD 13-16C187326
Per Einar StrømHedrum OLH 50-221210

Kjose IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise SagaKjose ILD 60-79064

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas LieKlubbløsH 17-C

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sven OhrvikKonnerud ILH 50-215453
Veslemøy SolbergKonnerud ILD 50-195950

Lardal OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OLD 17-227531
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLH 15-16227508
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OLD 40-154294
Ragnar HillestadLardal OLH 70-502481

Larvik OK (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 70-237787
Ida Vår DirdalLarvik OKD 50-207502
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 70-177772
Christopher David EriksenLarvik OKN-åpen235256
Heidi EriksenLarvik OKD 17-C211538
Svein EriksenLarvik OKH 70-186942
Jørgen FrøydLarvik OKH 17-197776
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 50-204203
Erik Bergsbakk HolterLarvik OKH 17-217100
Kristian Kaupang LyeLarvik OKH 11-12217755
Line Kaupang LyeLarvik OKD 17-N224347
Tom KristensenLarvik OKH 40-177539
Gerd LangsethLarvik OKD 70-216681
Lise LevyLarvik OKD 70-181417
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14212147
Randi Kristin NærumLarvik OKD 60-180802
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532

OK Skeidi (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge GisholtOK SkeidiH 50-238122

OL Trollo (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BruserudOL TrolloD 40-216680
Jan BøhleOL TrolloH 60-221216
Oliver DraveckyOL TrolloH 17-216738
Gro EiaOL TrolloD 60-226962
Dag Rønning JensenOL TrolloH 70-171167
Pål JevanordOL TrolloH 40-227068
Arne NåtedalOL TrolloH 50-222200
Henrik RingheimOL TrolloN-åpen202102
Ian RingheimOL TrolloH 40-204716

OL Tønsberg og omegn (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegnH 50-80433
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegnN-åpen60888
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnD 40-152738
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD 11-12201592
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH 13-14191260
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 17-177707
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnH 17-C500249
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnD 50-201893
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegnD15B198805
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 15-16199522
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnD 11-12502811
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-505488
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14501325
David HanssonOL Tønsberg og omegnH 40-217657
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnH 11-12217651
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 15-16199688
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-C199687
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegnH 13-16C223796
Silje IslandOL Tønsberg og omegnD 40-177737
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-177757
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 13-14199523
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD 15-16199691
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen217836
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnH 80-184298
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 40-199627
Anita MathisenOL Tønsberg og omegnD 40-217886
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 13-14239020
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnH 15-16503254
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnH 50-222546
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnD 40-215019
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnD 60-502427
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegnD 17-96275
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegnH 80-190256
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnH 50-205575
Else StordalOL Tønsberg og omegnD 17-C199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH 70-199690
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegnD 17-184066
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnH 60-502477
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnD 60-502478
Nina ØstbyOL Tønsberg og omegnD 40-192300
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH 15-16217854
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnN-åpen241741

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 60-201595

Sandefjord OK (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OKD 60-238121
Annette Cecilie ArentzSandefjord OKD 17-184312
Stine ArntzenSandefjord OKD 40-208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKD 40-206453
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKH 70-206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OKH 70-221374
Brage EikåsSandefjord OKH 13-14182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 40-206461
Jonas EikåsSandefjord OKH 15-16206477
Wenche EikåsSandefjord OKD 40-207892
Frank EliassenSandefjord OKH 70-174991
Trond FossSandefjord OKH 50-205484
Sindre FurlandSandefjord OKN-åpen211880
Sturle FurlandSandefjord OKH 40-199596
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 15-16207890
Mona GjelstadSandefjord OKD 40-89619
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 80-221026
Trond GjelstadSandefjord OKH 17-208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH 15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKD 11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKH15B223921
Sigrun GjoneSandefjord OKD 17-C224334
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-206254
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH 70-238019
May Helene HansenSandefjord OKD 70-184672
Bjørn HaugenSandefjord OKH 80-207812
Emilie JohansenSandefjord OKD 15-16199605
Knut Ivar JohansenSandefjord OKH 40-86870
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKN-åpen223934
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKH 50-82370
Hilde KløvstadSandefjord OKD 50-206560
Lasse KløvstadSandefjord OKH 17-480139
Inger MørkSandefjord OKD 17-C187238
Tiri RebårdSandefjord OKD 50-199599
Agnes SkarholtSandefjord OKD 70-206197
Tone StoklandSandefjord OKD 17-188461
Lill-Ann TorpSandefjord OKD 50-92407

Sandefjord TIF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne D. ChristensenSandefjord TIFH 70-312748
Svein ThorsenSandefjord TIFH 70-184643

Stokke IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid BrevikStokke ILD 50-211374
Audun BrevikStokke ILH 17-211588
Hallgeir BrevikStokke ILH 15-16187112
Nina BrodahlStokke ILD 17-C209878
Julie Synnøve BøeStokke ILD 17-C236343
Elin GravningenStokke ILD 40-203626
Martin HalvorsenStokke ILH 11-12224276
Pernille HalvorsenStokke ILD 15-16178064
Randi HansenStokke ILD 60-211332
Ludvik HiisStokke ILN-åpen224030
Teodor HiisStokke ILH 11-12N224323
Magne KløveStokke ILH 50-211547
Joel RöhrsStokke ILN-åpen224303
Maike RöhrsStokke ILD 11-12N223967
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke ILN-åpen236895
Jan SkrettebergStokke ILH 40-211584
Magnus Veum SkrettebergStokke ILH 11-12N224333

Telenor BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Olav SkogstadTelenor BILH 17-215237

Annonser

IOF Eventor