Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 10 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 207 påmeldte deltakere.

Andebu IL (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 60-181554
Trond CeebergAndebu ILH 60-201601
Anette Kjærås FiringAndebu ILD 40-156974
Astrid FodnæssAndebu ILD 17-C235813
Anne HaugbergAndebu ILD 11-12216844
Ingrid Knotten HaugbergAndebu ILD 17-217170
Kristian HaugbergAndebu ILN-åpen156975
Einar IdlandAndebu ILH 40-234851
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen234857
Emilie JahreAndebu ILD15B211241
Mathias JahreAndebu ILH 13-16C211339
Mona JahreAndebu ILD 40-211393
Trond Olav JahreAndebu ILH 17-C216803
Amalie KvernsmyrAndebu ILD 13-14211279
Stian KvernsmyrAndebu ILH 40-211240
Erling LefsakerAndebu ILH 40-234967
Magnus LundAndebu ILH 40-236819
Leah Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235049
Mia Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235046
Sigbjørn MyhreAndebu ILH 60-236002
Elisabeth RødAndebu ILD 60-79499
Ida Sofie Rødland-RødAndebu ILN-åpen235815
Karen Helene Rødland-RødAndebu ILN-åpen235047
Halvard Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen
Johan Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen236003
Wenche TrollsåsAndebu ILD 17-C195924

Botne SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen KvilhaugBotne SKH 70-62575
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-501730
Hjørdis ØvreåsBotne SKD 70-221257
Magnar ØvreåsBotne SKH 70-504511

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind WatterdalHadeland OLH 17-152479

Hedrum OL (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OLD 40-203287
Elin BordøyHedrum OLD 40-187285
Atle BorgersenHedrum OLH 40-203672
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH 70-203393
Jørgen FjæreHedrum OLH 40-203391
Karoline FjæreHedrum OLD 13-16C157980
Kristoffer FjæreHedrum OLH 15-16203392
Torill Hynne FjæreHedrum OLD 40-221399
Helge FossheimHedrum OLH 70-182064
Anders Kristian HoltHedrum OLH 40-182126
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD 40-187288
Sindre R HoltHedrum OLH 17-221389
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-C501843
Espen JohnsenHedrum OLH 40-182118
Ingvild JohnsenHedrum OLD 15-16203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH 17-203443
Kristian Juel johannessenHedrum OLH 17-C186970
Astrid Reppesgård LieHedrum OLD 70-187296
Anton LommeHedrum OLH 70-203285
Jarle LysnesHedrum OLH 17-203389
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 40-182120
Martin NaufHedrum OLH 60-182122
Pernille NaufHedrum OLD 17-203284
Katrine van RaaijHedrum OLD 40-187290
Viljan van RaaijHedrum OLH 15-16187320
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OLH 13-14186969
May-Britt SkramdalHedrum OLD 17-C187295
Per Einar StrømHedrum OLH 50-221210

Kjose IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise SagaKjose ILD 60-79064

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sven OhrvikKonnerud ILH 50-215453
Veslemøy SolbergKonnerud ILD 50-195950

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-502481

Larvik OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 70-237787
Svein EriksenLarvik OKH 70-186942
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 50-204203
Helge HalvorsenLarvik OKH 80-187324
Kristian Kaupang LyeLarvik OKH 11-12217755
Ida Vår KierulfLarvik OKD 50-207502
Lise LevyLarvik OKD 70-181417
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14212147
Torstein LyeLarvik OKH 17-C502033
Randi Kristin NærumLarvik OKD 60-180802
Jørn SundbyLarvik OKH 17-504453
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532

Notodden OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter LøeNotodden OLH 50-86885

OK Horten (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil EckdahlOK HortenH 40-193895
Silje Skatvedt StensrudOK HortenD15B195734

OL Trollo (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BruserudOL TrolloD 40-216680
Jan BøhleOL TrolloH 60-221216
Oliver DraveckyOL TrolloH 17-216738
Gro EiaOL TrolloD 60-226962
Vilde Eia HoltungOL TrolloD15B226963
Pål JevanordOL TrolloH 40-227068
Sander JevanordOL TrolloH15B
Henrik RingheimOL TrolloN-åpen202102
Ian RingheimOL TrolloH 40-204716
Gunnar RustanOL TrolloH 40-217026

OL Tønsberg og omegn (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnD 40-152738
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD 11-12201592
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH 13-14191260
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegnH 13-14193016
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 17-177707
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnH 17-C500249
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-203390
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14501325
Børre GrovanOL Tønsberg og omegnH 17-C504338
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD 13-14217822
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-502662
David HanssonOL Tønsberg og omegnH 40-217657
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnH 11-12217651
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 15-16199688
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-C199687
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH 17-196872
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegnH 13-16N223796
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-177757
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 13-14199523
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD 15-16199691
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen217836
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnH 80-184298
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 40-199627
Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegnH 17-216664
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnH 50-192566
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 13-14239020
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegnH 50-226091
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnD 60-502427
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnH 60-172099
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegnD 17-96275
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegnH 80-190256
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnH 50-205575
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD 15-16222564
Else StordalOL Tønsberg og omegnD 17-C199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH 70-199690
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegnH 60-80458
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnH 60-502477
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnD 60-502478
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH 15-16217854

Sande Sportsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 60-201595
Widar TrømborgSande SportsklubbH 60-170747

Sandefjord OK (45)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OKD 60-238121
Annette Cecilie ArentzSandefjord OKD 40-184312
Stine ArntzenSandefjord OKD 40-208739
Lillian BergeSandefjord OKD 50-147761
Brage EikåsSandefjord OKH 13-14182096
Ingeborg EikåsSandefjord OKD 13-14181214
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 40-206461
Jonas EikåsSandefjord OKH 15-16206477
Wenche EikåsSandefjord OKD 40-207892
Frank EliassenSandefjord OKH 70-174991
Trond FossSandefjord OKH 50-205484
Sindre FurlandSandefjord OKN-åpen211880
Sturle FurlandSandefjord OKH 40-199596
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 15-16207890
Astrid GjelstadSandefjord OKD 70-221371
Mona GjelstadSandefjord OKD 40-89619
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 80-221026
Trond GjelstadSandefjord OKH 17-208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH 15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKD 11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKH15B223921
Sigrun GjoneSandefjord OKD 17-C224334
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-206254
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH 70-184585
May Helene HansenSandefjord OKD 70-184672
Emilie JohansenSandefjord OKD 15-16199605
Knut Ivar JohansenSandefjord OKH 40-86870
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKN-åpen223934
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKD 17-238018
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKH 50-174694
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-199374
Hilde KløvstadSandefjord OKD 50-206560
Kjetil KløvstadSandefjord OKH 50-206561
Lasse KløvstadSandefjord OKH 17-480139
Oliver LagerSandefjord OKN-åpen223994
Per Erik LarsenSandefjord OKH 50-186898
Inger MørkSandefjord OKD 17-C187238
Haakon PettersenSandefjord OKH 50-238011
Tiri RebårdSandefjord OKD 50-199599
Agnes SkarholtSandefjord OKD 70-206197
Lise StrømSandefjord OKD 15-16207893
Wenche StrømSandefjord OKD 17-C147124
Brit SundbySandefjord OKD 70-173105
Lill-Ann TorpSandefjord OKD 50-92407

Sandefjord TIF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kåre NilsenSandefjord TIFH 70-221150
Svein ThorsenSandefjord TIFH 70-184643

Stokke IL (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid BrevikStokke ILD 50-211374
Audun BrevikStokke ILH 17-211588
Hallgeir BrevikStokke ILH 15-16187112
Julie Synnøve BøeStokke ILD 17-C236343
Frida DalerStokke ILD15B203564
Ane Røed GjertsenStokke ILD 11-12223995
Georg Røed GjertsenStokke ILN-åpen224350
Lars Georg GjertsenStokke ILH 40-211583
Elin GravningenStokke ILD 40-203626
Tor Sverre GravningenStokke ILH 40-176967
Martin HalvorsenStokke ILH 11-12N224276
Pernille HalvorsenStokke ILD 15-16178064
Randi HansenStokke ILD 60-211332
Eirunn HiisStokke ILD 17-C236400
Ludvik HiisStokke ILN-åpen224030
Teodor HiisStokke ILH 11-12N224323
Magne KløveStokke ILH 40-211547
Karen RøedStokke ILD 17-C211578
Maike RöhrsStokke ILD 11-12N223967
Marit RöhrsStokke ILD 17-N224303
Kristian Magnus RåheimStokke ILH 11-12N236822
Leon Storm RåheimStokke ILN-åpen236888
Jan SkrettebergStokke ILH 40-211584

Telenor BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Olav SkogstadTelenor BILH 17-215237

Annonser

IOF Eventor