Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Snertingdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Snertingdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Snertingdal IF Orientering
Dato: søndag 9 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 141 påmeldte deltakere.

D40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Gunn Elin RudiHadeland OL502131

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege SolerødGjø-Vard OL76108

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275

H40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein BergLøten o-lag202139
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil LivenLøten o-lag504701
Stein Arne NegårdVang OL170443
Trygve RognstadHadeland OL179970
Kai SolumRond OL68603
Einar TesloHadeland OL487966

H60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Frode HjorthHamar OK68061
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448

H70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut WikstrømRingsaker OK211405

N - åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Aleksander HaaveGjø-Vard OL242432
Kai Magnus HaaveGjø-Vard OL242312
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL242434
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering234207
Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering234233
Signe NygårdGjø-Vard OL242304
Sujan RaiRond OL71987
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Andrine VardebakkenVang OL234513
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie VardebakkenVang OL234493

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Marie Lium FougnerElverum OK243939
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering211726

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Lium FougnerElverum OK243944

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK87031
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Ida HjorthGjø-Vard OL207800
Mari JøranliTorpa OL501024
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Tone Bleken RudVang OL173480
Christine Turter SandvoldNydalens SK89586
Kari SvingheimLillehammer OK208088
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth EnganSnertingdal IF Orientering158846
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Hanne Marie LiumElverum OK500551
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Ann-Magritt SandeGjø-Vard OL411276
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Celine VistedGjø-Vard OL212563

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Aksel KrogstieRingsaker OK234091
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL225107
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL187269
Amund Hagberg SolumRond OL71205

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre JøranliTorpa IL Orientering504135
Anders Hasle JøranlidTorpa IL Orientering
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Håkon DåsnesVang OL215534
Audun FingarsenElverum OK216838
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014
Sondre Sande GullordNydalens SK175122
Jan Ola PedersenVang OL506425
Henrik Bleken RudVang OL145164
Sindre SandvenBækkelagets SK504330
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Pål StenbergVang OL217007
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Anders VisterNydalens SK209926
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL202398
Anders NygårdGjø-Vard OL

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival