Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp nr 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp nr 7
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 30 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 156 påmeldte deltakere.

N-åpen (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Even Hoff BjørklundNidarøst OK233619
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK233644
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Magnus Elden EggenWing OK234228
Selma Lund EikremFreidig
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK233681
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Vilde HaalandWing OK223659
Aksel HanssenByåsen IL228534
Emma ImslandWing OK223827
Eirik LyftingsmoWing OK223814
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Saga Melbye-BergWing OK223676
Sara Grande MoldenKlubbløs
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Gaute Holck SandbergWing OK202606
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Elias StensethByåsen IL228474
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig96490
Eline Jøsang WithWing OK223819
Peter Jøsang WithWing OK233833

D -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering72234
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK233611
Guro HaalandWing OK223822
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Sunniva Preisig MotrøMelhus IL234317
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Maia Ruano StrandWing OK223613
Lina SandquistOL Trollelg234481
Hedda SæbøNidarøst OK224259

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Iselin Torbjørnsen DahlNidarøst OK233624
Annika Lund EikremFreidig206045
Frid FagerliKlubbløs
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803

D 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Åsa BullByåsen IL228488
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig182067
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig505186
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Erlend GrønliFreidig225465
Brage Strøm HaugsnesWing OK233845
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Mathias LeroyerFreidig502096
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Sondre StensethByåsen IL228548
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig202257
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Arian HaukøNidarøst OK233775
Hallvard HellevikFreidig180307
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sven NevinFreidig228533
Johannes StordalByåsen IL225321
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Scott SjølieFreidig233916

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Sander M JensenByåsen IL225280
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Borgar StavrumWing OK223664
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin GåsvikNidarøst OK225114

H 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK504504
Jostein RøFreidig203648
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon SæternesByåsen IL502484

H 15-20B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Martin AuneMelhus IL224269
Oskar StorlerMelhus IL224320
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL402777

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Jonas VindalWing OK506690

Annonser

IOF Eventor