Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 136 påmeldte deltakere.

A - Legendar (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Esten KorenNydalens SK77444
Asgeir MjøsundNydalens SK202096
Anders NordbergNydalens SK181232
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560

B - Ola (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Kenneth BuchNydalens SK186164
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Isak JonssonNydalens SK502695
Hallvard KorenOK Moss504468
Trond KortnerØstmarka OK181802
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Thor MellaOppsal Orientering187259
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Svein NygårdLillomarka OL229680
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Øystein PettersenNydalens SK192639
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Christian ReuschHeming Orientering194449
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Elias StubberudNydalens SK500557
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

C - Lokal (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Knut AaldeNydalens SK188722
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Jonas AarsethNydalens SK228404
Mari AarsethNydalens SK502770
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Bjørn BakkevigHeming Orientering412975
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99101
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Tom BerganFet OL181103
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Britta FismenFossum IF225242
Morten FismenFossum IF229713
Trude FixdalIL Koll190628
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Endre HallanLillomarka OL94380
Linda HanssenØstmarka OK203515
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Dag HauglandØstmarka OK224500
Ståle HeitmannFossum IF500614
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Erling HobølOppsal Orientering201869
Stella HolmboeTyrving IL191265
Øystein HoloFossum IF502112
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK170828
Sindre LangaasNydalens SK203666
Einar LunøeNydalens SK177011
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs400366
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Stein MellaOppsal Orientering204225
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erik PaulsrudIL Koll219189
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Tor RingstadHedrum OL506789
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Per SandbergNydalens SK181026
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Rune ScheeleNydalens SK207658
Helge StubberudNydalens SK500561
Paul TorvundOslostudentenes IK79101
Heidi TronbølFet OL177962
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

R - Rekrutt (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering223596
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Helene ScheeleNydalens SK211807
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

K - Kari (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Ea LunøeNydalens SK502930
Oda ScheeleNydalens SK501067
Siri UlvestadNydalens SK504622
Pia Young VikNydalens SK502698

Annonser

IOF Eventor