Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 3 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 147 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig HeirAsker SkiklubbB - Ola503561

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Meland-TangenBækkelagets SKC - Lokal506134
Mariann UlvestadBækkelagets SKK - Kari238119

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom BerganFet OLC - Lokal181103
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLC - Lokal201888

Fossum IF (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein H. HagenFossum IFC - Lokal504815
Olav HasaasFossum IFC - Lokal192554
Selma Tørudbakken JendalFossum IFR - Rekrutt221116
Bent Sande KvermeFossum IFC - Lokal179912
Sivert Sande KvermeFossum IFA - Legendar179826
Sigbjørn ModalsliFossum IFC - Lokal215003
Philip Lehmann RomørenFossum IFC - Lokal211812
Richard Zeiner-GundersenFossum IFC - Lokal507044

Gneist, IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gard E. JørgensenGneist, ILC - Lokal503914

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor RingstadHedrum OLC - Lokal506789

Heming Orientering (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders FlågenHeming OrienteringC - Lokal154241
Ida Marie FlågenHeming OrienteringC - Lokal196903
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringK - Kari192628
Christian ReuschHeming OrienteringB - Ola194449
Fridtjof ReuschHeming OrienteringC - Lokal194450
Henrik ReuschHeming OrienteringB - Ola504388
Karl Even RyghHeming OrienteringB - Ola502378
Johan SvedbergHeming OrienteringA - Legendar504576
August Syrdal ØenHeming OrienteringB - Ola501505
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringC - Lokal213167
Knut Erling ØenHeming OrienteringC - Lokal187010

IL GeoForm (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormC - Lokal193685
Ivar SeierstadIL GeoFormB - Ola222581

Indre Østfold OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rune BlågestadIndre Østfold OKB - Ola187067
Håkon GjerdeIndre Østfold OKB - Ola237996
Fredrik LarsenIndre Østfold OKB - Ola207708

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløsC - Lokal400366

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BendiktsenKonnerud ILC - Lokal99164

Lillomarka OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OLB - Ola186884
Ingrid BlindheimLillomarka OLA - Legendar187075
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLR - Rekrutt224431
Stein BlomsethLillomarka OLC - Lokal195953
Oda Marie ColquhounLillomarka OLK - Kari205440
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLR - Rekrutt186273
Hallvard FjærLillomarka OLC - Lokal214918
Eirik Høst FossgardLillomarka OLB - Ola181321
Martin GranlyLillomarka OLC - Lokal181270
Endre HallanLillomarka OLA - Legendar94380
Jon Ivar JuvikLillomarka OLC - Lokal192393
Svein NygårdLillomarka OLB - Ola229680
Maria Rørvik HaverLillomarka OLK - Kari502923
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLK - Kari500912
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLB - Ola186896
Jonathan WoodhouseLillomarka OLR - Rekrutt186263

Modum OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar HopeModum OLC - Lokal212760
May Ingela HopeModum OLC - Lokal204724

Nordre Follo Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor LahlumNordre Follo OrienteringC - Lokal220722

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren Jansson HaverstadNTNUIK - Kari504689
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIA - Legendar184997

Nydalens SK (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKC - Lokal210600
Dag AalvikNydalens SKB - Ola197410
Helena AxelssonNydalens SKC - Lokal224261
Frida Bakken UlsethNydalens SKC - Lokal186887
Kasper Bakken UlsethNydalens SKB - Ola507063
Jon Iver BakkenNydalens SKB - Ola201445
Atanaska BedelevaNydalens SKK - Kari185847
Rolf Andreas BergNydalens SKB - Ola192670
Audun BerganNydalens SKB - Ola501605
Gaute BerganNydalens SKB - Ola502486
Nils BerganNydalens SKB - Ola191246
Solveig BerganNydalens SKC - Lokal180326
Bojan BlumensteinNydalens SKA - Legendar193877
Alan CherryNydalens SKA - Legendar200459
Håvard HagaNydalens SKA - Legendar502921
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKA - Legendar502959
Gunhild Rogne HallandNydalens SKK - Kari206010
Bjørn HaugeNydalens SKC - Lokal502450
Elise Wærp HaugeNydalens SKC - Lokal194109
Hanne Wærp HaugeNydalens SKR - Rekrutt213631
Torstein HoleNydalens SKC - Lokal197809
Geir Ottar KvernstuenNydalens SKC - Lokal170828
Sindre LangaasNydalens SKC - Lokal203666
Anders Håvard LarsenNydalens SKB - Ola186126
Dag Håvard LarsenNydalens SKC - Lokal191368
Terje Wiig MathisenNydalens SKC - Lokal190637
Anders NordbergNydalens SKA - Legendar181232
Per Melander OftenNydalens SKA - Legendar194465
Erik SagvoldenNydalens SKA - Legendar239187
Sverre Turter SandvoldNydalens SKA - Legendar182072
Fredrik SaugestadNydalens SKC - Lokal502706
Marie SaugestadNydalens SKC - Lokal501013
Dana B. SteneNydalens SKC - Lokal215132
Per Øyvind SteneNydalens SKB - Ola185848
Peer StiansenNydalens SKC - Lokal89029
Endre StoksethNydalens SKC - Lokal215452
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKC - Lokal229470
Per Ola UlsethNydalens SKC - Lokal170668
Lars-Christian UngerNydalens SKB - Ola198004
Lars Young VikNydalens SKA - Legendar204299
Pia Young VikNydalens SKK - Kari502698
Emilie WestinNydalens SKK - Kari203458
Anders B. ØksenholtNydalens SKB - Ola155795

OK Moss (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK MossC - Lokal67804
Morten FredhOK MossB - Ola208419
Hallvard KorenOK MossB - Ola504468

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge StenerudOL Tønsberg og omegnC - Lokal196723

Oppsal Orientering (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Andreas AndersenOppsal OrienteringB - Ola506917
Olav Johannes DeelstraOppsal OrienteringA - Legendar503256
Eskil KolshusOppsal OrienteringC - Lokal217701
Kristine KolshusOppsal OrienteringR - Rekrutt506820
Arne KongsnesOppsal OrienteringR - Rekrutt500563
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringK - Kari504480
Ask OlaussenOppsal OrienteringC - Lokal231284
Sondre OlaussenOppsal OrienteringC - Lokal225060
Kristoffer Fiane PedersenOppsal OrienteringB - Ola208696
Ludvig RødnesOppsal OrienteringB - Ola507034
Sigurd RødnesOppsal OrienteringC - Lokal506918
Bent Erik SkaugOppsal OrienteringB - Ola192707
William Resvoll SkaugOppsal OrienteringB - Ola209966
Sveinung SyversenOppsal OrienteringB - Ola502233
Andreas SævigOppsal OrienteringB - Ola507094
Frida van MegenOppsal OrienteringR - Rekrutt239183
Espen WigaardOppsal OrienteringB - Ola502092
Christoffer ÅnensenOppsal OrienteringR - Rekrutt207718
Kari-Ann ÅnensenOppsal OrienteringK - Kari207827

Oslostudentenes IK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKC - Lokal210110
Are EriksenOslostudentenes IKC - Lokal195715
Mikael OlaussonOslostudentenes IKA - Legendar208560
Rachele RighiniOslostudentenes IKC - Lokal214328
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKC - Lokal195740

Sentrum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gløer O WinsvoldSentrum OKB - Ola488280

Tyrving IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marion AebiTyrving ILK - Kari506920
Hasse BergstrømTyrving ILC - Lokal505395
Bjørn EkebergTyrving ILA - Legendar500261
Gunnar A FiskumTyrving ILA - Legendar502467
Kristine FjeldboTyrving ILK - Kari168868
Christian GrotnesTyrving ILC - Lokal221251
Espen JakobsenTyrving ILA - Legendar504561
Ivar LundanesTyrving ILA - Legendar200904
Vegard RuttenborgTyrving ILA - Legendar177243
Torkil Eide SolstadTyrving ILA - Legendar502445

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Njaal Ellegaard MelbyVang OLB - Ola226137

VBIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind RuthVBILC - Lokal222431

Østmarka OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda HanssenØstmarka OKC - Lokal203515
Dag HauglandØstmarka OKC - Lokal224500
Trond KortnerØstmarka OKB - Ola181802
Pernille Nor-WollØstmarka OKR - Rekrutt212213
Per StedjeØstmarka OKC - Lokal221260

Ås-NMBU Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringC - Lokal89431
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU OrienteringK - Kari62357
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringK - Kari181542
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringB - Ola229709

Annonser

IOF Eventor